Citroen 3+

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:
Citroen 3+

Mesaj de Bogdan » Vin Sep 07, 2012 1:04 pm

Citroen 3+

In perioada 3 Septmebrie 2012 - 28 Decembrie2012 Citroen Romania lanseaza o noua campanie de reducere pentru piesele de origine si accesorii, adresata tuturor clientilor Citroen, persoane fizice sau juridice, posesori de vehicule Citroën mai vechi de 3 ani.

Partenerii Citroen participanti la aceasta campanie sunt:

Imagine


Descrierea campaniei:

Prezenta campanie este destinată tuturor persoanelor fizice sau juridice, posesori de unul sau mai multe vehicule Citroën mai vechi de 3 ani, calculati de la data de debut a garantiei contractuale.

Astfel, toti posesorii de autoturisme Citroen cu o vechime de peste 3 ani beneficiaza de:
  • 20% discount din pretul net recomandat de vanzare la piese de schimb si accesorii originale.
  • Bonus puncte de fidelitate corespunzatoare valorii discountului acordat pentru piesele de schimb si accesoriile achizitionate (pentru posesorii de card Fidelite)


Regulamentul complet al campaniei il puteti gasi aici: Regulament complet
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

George
Mesaje:130
Membru din:Mie Noi 19, 2008 6:33 pm

Re: Citroen 3+

Mesaj de George » Lun Sep 10, 2012 8:35 am

Si eu tocmai ce am facut Revizia acum 2 saptamani si am luat si stergatoare :cry: . Daca stiam mai asteptam putin ...
Se aplica si pentru manopera reducerea, nu vad nicaieri in regulament, dar intrebam asa just in case

Avatar utilizator
vladut_v
Mesaje:711
Membru din:Mar Feb 27, 2007 5:33 pm
Contact:

Re: Citroen 3+

Mesaj de vladut_v » Mar Oct 23, 2012 9:22 pm

@George: Campania 3+ nu se aplica si pentru manopera, doar pentru piese si accesorii. Daca folosesti si un card de fidelitate, vei beneficia de punctele aferente reducerii (nu intregului pret achitat). La sume mai mari, acest 20% poate scuti niste bani. Se aplica si masinilor pe firma.

Tocmai am beneficiat de Campania 3+ pentru achizitionarea unor piese, reducere compensata intr-un fel de timpul lunuuuug de asteptare dupa piese (undeva la 10 zile), pentru o bieleta stabilizatoare si un bec xenon.

Daca pregatiti o inlocuire a unor piese mai costisitoarea (distributie, discrui frana, kit ambreaj, etc) cred ca merita avuta in vedere achizitionarea pe Campanie 3+, pana la finele anului.
C4 1.6i 16V Berlina

Avatar utilizator
keli
Mesaje:65
Membru din:Mar Ian 18, 2011 2:10 am
Numar Inmatriculare:MS 10 FYB

Re: Citroen 3+

Mesaj de keli » Mie Noi 14, 2012 7:24 pm

Mi-am luat niste butoane pt. controlul oglinzilor/geamurilor cu promotia asta, la 130 RON de la Cluj. Numai bine, ca inainte am primit o "oferta" de 50 de Euro pt piesa respectiva de la o firma de dezmembrari ... :glasses

Probabil o sa ma mai intorc la Citroen sa-mi iau una alta inainte de sfarsitul anului.
VTS Noir Obsidien, 1.6 HDi, 110cp

Scrie răspuns

Înapoi la “Citroen Romania”