ClubC4's girls

Coltul fetelor. INTERZIS Barbatilor!!!!
Reguli forum
INTERZIS BARBATILOR!!!!!!!!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
blondish
Mesaje:73
Membru din:Mie Mai 16, 2007 4:28 pm
Localitate:Bucuresti
Re: ClubC4's girls

Mesaj de blondish » Lun Mai 04, 2009 5:58 pm

Eu as propune mai de graba sa iesim la un cico ceva decat la film. Destul ma cara silviu in fiecare miercuri, inca o zi ar fi dezastru pt mine. Deci in caz de film sa nu va bazati pe mine ( nu dadeati :D )
Clio III - DaFY duck 1,6 16V (ex)
Megane RS 2,0 Turbo (ex)
Citro C2 VTS

Avatar utilizator
White Wizarditza
Mesaje:108
Membru din:Lun Mar 10, 2008 9:15 pm
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4's girls

Mesaj de White Wizarditza » Lun Mai 04, 2009 6:24 pm

atunci mergem miercuri...silviu se duce la filmul lui si noi fetele la alt film....si in cazul asta nu mai sunt 2 zile de groaza...
Deci, who's with me ptr miercuri la film?promit sa ma duc sa iau eu bilete si caut si filme...

Avatar utilizator
B u L i n a
RACING
Mesaje:58
Membru din:Lun Mar 10, 2008 3:58 pm

Re: ClubC4's girls

Mesaj de B u L i n a » Lun Mai 04, 2009 7:29 pm

Eu as propune sa luam cate o activitate pe saptamana. :ya
Sa inteleg ca primul ar fi filmul, intr-o zi de miercuri. Pe mine poti conta Fraga, acum intrebarea ar fi ce gen de film preferati; locul presupun ca ar fi Mall Vitan( acum nu stiu daca la toate le convine acest mall); ora....?

Liv stii vreo piesa de teatru buna, eu nu am mai fost demult, dar chiar mi-as dori sa mergem mai multe, ca pe baieti oricum ii convingem mai greu.....

Avatar utilizator
Liv
Mesaje:8
Membru din:Lun Mai 04, 2009 9:29 am
Localitate:Bucuresti

Re: ClubC4's girls

Mesaj de Liv » Lun Mai 04, 2009 8:47 pm

B u L i n a scrie:Eu as propune sa luam cate o activitate pe saptamana. :ya
Sa inteleg ca primul ar fi filmul, intr-o zi de miercuri. Pe mine poti conta Fraga, acum intrebarea ar fi ce gen de film preferati; locul presupun ca ar fi Mall Vitan( acum nu stiu daca la toate le convine acest mall); ora....?

Liv stii vreo piesa de teatru buna, eu nu am mai fost demult, dar chiar mi-as dori sa mergem mai multe, ca pe baieti oricum ii convingem mai greu.....
Merg destul de des la tnb. Am cam vazut majoritatea pieselor. E destul de greu sa recomand ceva si eu sa nu vin . :)
Hai sa zicem: Ultima ora. Asta e primul care imi vine in minte si mai mult ca sigur se joaca si acum.

Acum o saptamana l-am vazut pe Dan Puric intr-o piesa exceptionala. Saptamana asta mergem la "O noaptea furtunoasa" si peste 2 saptamani la "Sinucigasul". Din pacate biletele s-au terminat foarte repede. Data viitoare anunt din timp. Pentru tnb biletele se cumpara cu 2 sapt inainte ca altfel nu avem sanse sa gasim.


Si la Opereta se joaca acum Romeo si Julieta. :D

Sunt si pentru filme. Pe astea le punem lua si de pe odc. :D Glumesc. Dati de stire cand se merge la film. :D

Avatar utilizator
blondish
Mesaje:73
Membru din:Mie Mai 16, 2007 4:28 pm
Localitate:Bucuresti

Re: ClubC4's girls

Mesaj de blondish » Lun Mai 04, 2009 10:47 pm

Fratilor...sau pardon surioarelor....dar la o terasa ceva de ce nu va mai place? :(
Clio III - DaFY duck 1,6 16V (ex)
Megane RS 2,0 Turbo (ex)
Citro C2 VTS

Avatar utilizator
White Wizarditza
Mesaje:108
Membru din:Lun Mar 10, 2008 9:15 pm
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4's girls

Mesaj de White Wizarditza » Mar Mai 05, 2009 7:57 am

...ptr ca la terasa poti merge oricand, in orice zi, la orice ora...plus ca tersaele sunt deja ...nu stiu, eu una m-am plictisit sa merg sa stau sa sorb dintr-un pai apa sau suc.
...film, Mall Vitan, saptamana viitoare sunt urmatoarele filme:

Duplicitate (Julia Roberts, Clive Owen), crima, comedie, thriller
Duminica - Joi: 19:15

Coraline 3D (desene animate, am auzit ca e super haios si bine facut, doar ca e dublat in romana)
Luni, miercuri, joi: 16:45, 19:00, 21:15

Wolverine (Hugh Jackman), suspans, actiune, fantastic
Luni-Joi: 16:45, 19:30, 22:15

Din nou la 17 ani, comedie
Luni-Joi: 16:00, 18:15, 20:30, 22:45

Amor in stil italian, comedie
Luni-joi: 18:30, 22:45

Crank - tensiune maxima, actiune
Luni-Joi: 15:45, 20:45, 22:30

Caut cavaler de onoare, comedie
Duminica-Joi: 18:00, 20:15, 22:30

Astea sunt sapt viit la Mall Vitan, eu merg la oricare dintre ele, la orice ora. Asa ca...
Cat despre teatru, mi-ar place sa merg la o piesa de-a lui Caragiale, dar daca si altele sunt bune, merg la orice vreti voi. Pana la urma nu conteaza unde mergi, ci cu cine mergi :ya

Avatar utilizator
Liv
Mesaje:8
Membru din:Lun Mai 04, 2009 9:29 am
Localitate:Bucuresti

Re: ClubC4's girls

Mesaj de Liv » Mar Mai 05, 2009 11:06 am

Nu am vazut niciun film din lista. :) Asa ca nici eu nu am preferinte. Pe baieti nu-i luam?

Avatar utilizator
White Wizarditza
Mesaje:108
Membru din:Lun Mar 10, 2008 9:15 pm
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4's girls

Mesaj de White Wizarditza » Mar Mai 05, 2009 11:16 am

...eu zic sa nu!!!sa fie seara fetelor :) voi ce ziceti?

Avatar utilizator
Liv
Mesaje:8
Membru din:Lun Mai 04, 2009 9:29 am
Localitate:Bucuresti

Re: ClubC4's girls

Mesaj de Liv » Mar Mai 05, 2009 1:35 pm

Probabil multe dintre fete nici nu stiu de coltisorul asta. :cry: Cred ca nu toti baietii vor sa ne lasam amprenta pe aici. :mrgreen:

Anuntati si voi. :wave

Avatar utilizator
^LRS^
Mesaje:38
Membru din:Joi Mar 13, 2008 7:04 pm
Localitate:Constantza/Bucharest

Re: ClubC4's girls

Mesaj de ^LRS^ » Mar Mai 05, 2009 2:39 pm

eu sper sa ajung la cupa....deshi inca nu se shtie......shi la film....nuh ajung...sunt in Ctza pt 3 saptamani....... :cry:

Avatar utilizator
alexutza_bma
Mesaje:24
Membru din:Lun Mar 16, 2009 9:21 pm
Numar Inmatriculare:B-35-BMA
Localitate:Bucuresti

Re: ClubC4's girls

Mesaj de alexutza_bma » Mar Mai 05, 2009 4:11 pm

eu sunt ptr film !!!!
si da fara baieti normal, daca avem coltisorul nostru sa avem si ziua noastra,nuuuu????? :ya ::P

Avatar utilizator
White Wizarditza
Mesaje:108
Membru din:Lun Mar 10, 2008 9:15 pm
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4's girls

Mesaj de White Wizarditza » Mar Mai 05, 2009 6:52 pm

:ya :applause :nike: deci..mergem la film miercuri!!!!! mai ramane sa stabilim filmul si ora :ok :ya
si ma duc yo sa iau biletele...aveti orange, sa luam cu reducere?numai ca nu imi aduc aminte exact cum e faza cu orange...2 bilete la pretul unuia, sau cum?

Bogdan: Da asa e, 2 bilete = 16RON asta daca nu e premiera! Cel mai bine rezervati-va din timp cu 2,3 inainte sa nu aveti surprize ;)

Avatar utilizator
Liv
Mesaje:8
Membru din:Lun Mai 04, 2009 9:29 am
Localitate:Bucuresti

Re: ClubC4's girls

Mesaj de Liv » Mie Mai 06, 2009 9:48 am

Eu nu pot sa promit ca ajung. In schimb va pot ajuta sigur cu un cod orange. Sau chiar doua daca reusesc. :lol:

Avatar utilizator
alexutza_bma
Mesaje:24
Membru din:Lun Mar 16, 2009 9:21 pm
Numar Inmatriculare:B-35-BMA
Localitate:Bucuresti

Re: ClubC4's girls

Mesaj de alexutza_bma » Mie Mai 06, 2009 9:02 pm

da sunt doua bilete la pretul unuia daca dai sms la 241, si daca ai si carnet de student este si mai ieftin.

Avatar utilizator
B u L i n a
RACING
Mesaje:58
Membru din:Lun Mar 10, 2008 3:58 pm

Re: ClubC4's girls

Mesaj de B u L i n a » Mie Mai 06, 2009 10:35 pm

Eu am vazut Caut cavaler de onoare si Din nou 17, deci daca se poate sa mergem la altele.
Poate ne mobilizam un pic la cupa de vineri, si mai anuntam si alte fete care nu au aflat inca de coltisor.

Scrie răspuns

Înapoi la “C4 for Girls”