Oferta de echilibrat roti in Cluj

Scrie răspuns
Avatar utilizator
vlad
CREATIVE TECHNOLOGIE
Mesaje:7482
Membru din:Vin Dec 21, 2007 12:10 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.6 HDI
Numar Inmatriculare:BH 57 ELA
Oferta de echilibrat roti in Cluj

Mesaj de vlad » Vin Aug 19, 2011 2:22 pm

Nu vreau sa fac reclama acestei firme, nu am nici o tangenta cu ea. Prezint aceasta oferta ca mi se pare convenabila si o fac pt a ajuta userii din Cluj daca au nevoie.
E vorba de echilibrat toate 4 rotile cu 25 lei (http://youdeal.ro/extra/un-sofer-echili ... 2--54.html" onclick="window.open(this.href);return false;):
Voucherele se pot achizitiona pina in 25.08.2011 inclusiv.
BENEFICII

Tu alegi ziua si ora la care sa folosesti voucherul;

Ai 74% reducere la Mall Vulcan Services pentru ECHILIBRARE ROTI. Conduci in siguranta cu doar 25 RON !

Necesara pentru a elimina vibratiile

Previne uzura prematura a anvelopelor si in acelasi timp a elementelor de suspensie, directie sau a rulmentilor autoturismului

Dezechilibrarile pot conduce in timp la deteriorarea bratelor de suspensie, a casetei de directie si a amortizoarelor.

Echilibrarea se face pentru : protejarea jantelor, anvelopelor, a articulatiilor, siguranta la franare, consum, demaraj.


INFORMATII VOUCHER



Dupa ce oferta se incheie, foloseste voucherul oricand in urmatoarele 30 de zile;

Acelasi utilizator poate achizitiona maxim 5 vouchere, insa poate folosi un singur voucher;

Voucherele se pot oferi cadou;

In maxim 24 de ore dupa ce oferta s-a incheiat vei primi voucherul pe e-mail si in contul personal de pe YouDeal.ro, la "Contul meu", sectiunea “Cupoanele mele”

Voucherul se foloseste pe baza de programare tel. la nr: 0748.610.277 sau 0264-414.314

Program vulcanizare: Luni - Sambata : 08:00 - 22:00
E asa ieftin pt ca e o oferta de promovare de pe site-ul "You Deal".
Black pearl, 1,6 HDI, 90 caluti.

ImagineImagineImagineImagine

Avatar utilizator
vlad
CREATIVE TECHNOLOGIE
Mesaje:7482
Membru din:Vin Dec 21, 2007 12:10 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.6 HDI
Numar Inmatriculare:BH 57 ELA

Re: Oferta de echilibrat roti in Cluj

Mesaj de vlad » Vin Aug 19, 2011 2:43 pm

Daca merge cineva nu ar strica niste pareri sa stie si restul cum lucreaza baietii aia.
Black pearl, 1,6 HDI, 90 caluti.

ImagineImagineImagineImagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Cluj”