Intalnire Veliko Tarnovo in Iunie?

Avatar utilizator
commandorsteel
PowerSteel
Mesaje:6538
Membru din:Lun Mai 28, 2007 2:59 pm
Numar Inmatriculare:B-88-
Localitate:Bucuresti
Contact:

Mesaj de commandorsteel » Mar Mai 20, 2008 8:53 pm

pai... treaba e ca la veliko se intalnesc toti citronarii plini de castraveti :twisted: adica pe 5,6,7 iunie si ziceau ca sa ne faca si noua rezervari pe la 40 euroi cam/noapte (parca)
mai multe informatii AICI

problema este ca nu se prea inghesuie lumea..... dupa cate am vazut... cam trag sa mearga pe aici prin ro


si.. bine ai revenit printre noi :lol:
Citroen C4 Grand Picasso 1,6 HDI ... aproape full (adica are aproape toate rotile)
ImagineImagine
Imagine

Avatar utilizator
silvius
Mesaje:2430
Membru din:Dum Feb 11, 2007 1:25 am
Numar Inmatriculare:B08BBK
Localitate:Bucuresti / Varna
Contact:

Mesaj de silvius » Mar Mai 20, 2008 9:04 pm

da, da, inteleg.
Hai ca vad ce si cum, insa la cat de putini au spus initial da, e cam slaba chestia
Am hoteluri practic oriunde in BG, nu este asta o problema.
Ideea ar fi sa fim mai multi si totusi sa avem un hotel cu parcare ca altfel riscam sa facem intalnire la politie sa ne luam inai masinile ridicate. Singurul loc in care parcarea se face complet alandala si am vazut fara sa exagerez cu nimic lamborghini parcate langa bordura pe bulevarde a fost in Sofia
Fara organizare insa e foarte greu. Chiar daca nu va pleca nimeni de pe la noi probabil ca ma voi opri pe acolo sa ii salut pe baieti.
Ideea ar fi sa mergem si noi pe la ei daca vrem sa vina si ei pe la noi.
Enorm de prietenos mi s-au parut grecii. Trebe sa imi fac timp sa vad ce adresa au ei la club poate facem si cu ei o intalnire :P
Sper sa se mai animeze putin subiectul asta. Si in continua vreau sa stiu cam ce hotel doriti. Continui sa cred ca 90% dintre cei care vor sa mearga nu au chef de chestii de self care. Eu unul am vazut chestie genul asta si sincer.... spun nope categoric. Asa am si eu in grecia la 100 de eur pe zi cu 7 camere ditamai vila si e slab rau. Recunosc am si vila la 2000 de euro pe zi, insa pe plaja, echipata adevarat. In Bulgaria este foarte greu cu aceste hoteluri si vile 'de familie' pentru ca poti avea surprize de genul: usi cazute, tencuiala zburata de la umezeala si cred ca nu mai vreti sa continui :roll:
C4 by silvius , K&N, Borla, si cate si mai cate
Dodge Grand Caravan V6 3,8L !!!

Avatar utilizator
Bogdan98
Citroen Fan
Mesaje:2812
Membru din:Vin Mar 21, 2008 11:47 am
Marca si model masina:C4 1.6 e-HDI (nebotezat inca)
Localitate:Bucuresti / Militari
Contact:

Mesaj de Bogdan98 » Mar Mai 20, 2008 9:19 pm

Cum ziceam mai devreme, eu mi's pentru. Problem insa: are nevasta examene :( Si cum noi nu plecam separat (decat in delegatii)... la noi pica :(
C4 1.6 e-HDI 110CP 5P Gris Fer = B 16 VBF

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Mesaj de Mihay » Mar Mai 20, 2008 9:32 pm

WB Silvius ...pista de karturi nu e si la Varna? Faza cu Veliko se trage de la o vizita a mea.E aproape, ai ce vizita..poza...etc.Intr-adevar cu parcarea e ca in Sectorul 3 din Bucuresti ...nu e parcare ti`o ridica...asta cred ca se intampla in orice loc civilizat.Sunt si hoteluri mai mari in Veliko..Yantra de exemplu dar dupa mine sunt scumpe.Eu de exemplu nu sunt incantat sa fiu legat sa mananc la acelasi hotel unde stau....Mai e o localitate la 5-6 km de Veliko Tarnovo...Arbanassi se cheama si e facuta numai si numai din pensiuni si mini hoteluri. Cred ca toti au fost pe litoralul Greciei si al Bulgariei si vroiau sa incerce si ceva nou...multi vroiau dar acum e liniste.Eu as vrea de exemplu sa merg in ziua aia in care se intalnesc bulgarii macar asa sa`i cunosc.

Avatar utilizator
silvius
Mesaje:2430
Membru din:Dum Feb 11, 2007 1:25 am
Numar Inmatriculare:B08BBK
Localitate:Bucuresti / Varna
Contact:

Mesaj de silvius » Mar Mai 20, 2008 11:25 pm

pai eu unul daca as merge la arbanassi as propune Arbanassi Palace de 5 stele fosta resedinta a fostului lor iubit dictator Todor JivgovEste o constructie de aceeasi varsta cu mine (1975) evident proaspat renovat de actualul proprietar care este tocmai compania care detine destul de multisoare hoteluri cu care avem contract direct si cu care avem cifre excelente.
SUnt insa doar 19 camere cu tot cu apartamente, un hotel la care daca apari cu un mclaren nu iti este rusine sa il parchezi
Pe mine ma stiti, unii mai mult altii mai putin: eu stau si la hotel de 3 stele chiar daca prefer 5, insa Arbanassi Palace este un loc deosebit
Si nu e cazul sa va ganditi la allinclusive acolo decat pentru cazuri foarte rare.
Si pentru ca sunteti de pe clubc4.ro nu o sa va usuce la buzunare cu o singura conditie: sa fim cat mai multi si sa fie disponibil
C4 by silvius , K&N, Borla, si cate si mai cate
Dodge Grand Caravan V6 3,8L !!!

Avatar utilizator
Aiurica
Supermoderator
Mesaje:11244
Membru din:Joi Aug 30, 2007 10:54 am
Marca si model masina:C4 2.0 VTS by Loeb
Numar Inmatriculare:B 32 WRC
Contact:

Mesaj de Aiurica » Mie Mai 21, 2008 8:21 am

cand aud de 5 stele......
ce naiba ne trebuie noua 5 stele?
noi abia ne strangem 4 oameni si acum vbm de 5 stele....asa nu o sa mai vina nimeni.
eu cel putin nu sunt de 5 stele.
recunosc ......
By Loeb no.1882 2.0 16 VVT-VTS 180 hp
By Aiurica 1.6 16v 110 hp -Sold

Avatar utilizator
silvius
Mesaje:2430
Membru din:Dum Feb 11, 2007 1:25 am
Numar Inmatriculare:B08BBK
Localitate:Bucuresti / Varna
Contact:

Mesaj de silvius » Mie Mai 21, 2008 8:39 am

si daca stai la tarif de 4?
vorba aia , conducem masini de 5 stele :)
Daca avem cateva camere ca cerere pot spun o cotatie, insa cotatia este valabila doar pentru club si doar pentru intalnirea asta.
C4 by silvius , K&N, Borla, si cate si mai cate
Dodge Grand Caravan V6 3,8L !!!

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Mesaj de Bogdan » Mie Mai 21, 2008 8:39 am

Mai mult ca sigur nu o sa se lege nimic, si decat sa mergem 5 masini acolo mai bine nu mai mergem! Asta e..data viitoare intalnire comuna cu colegii bulgari!
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Mesaj de Mihay » Mie Mai 21, 2008 9:34 pm

daca vrea cineva sa mearga de dim pana seara cand se intalnesc colegii din Bulgaria sa ziceti as merge si eu..

Scrie răspuns

Înapoi la “2007-2008”