Intalnire cu ocazia venirii primaverii ???

Avatar utilizator
chainsaw
Mesaje:2733
Membru din:Lun Noi 24, 2008 11:28 pm
Numar Inmatriculare:B-58-HDY
Localitate:Bucuresti
Contact:
Re: Intalnire cu ocazia venirii primaverii ???

Mesaj de chainsaw » Lun Mar 30, 2009 12:10 am

n-ar fi misto sa bagam o intalnire mai in natura + un gratarel? daca mai tine in continuare vremea cu noi evident
2007 Citroën C4 VTR 1.6i 110cp
1988 Citroën BX 1.9 GTi 16V, 160cp ... din pacate, vandut.
_________________
Imagine

Avatar utilizator
mituc
Mesaje:9122
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 6:18 pm
Marca si model masina:Mazda 3 MPS BK
Localitate:Iasi
Contact:

Re: Intalnire cu ocazia venirii primaverii ???

Mesaj de mituc » Mie Apr 01, 2009 7:10 am

Mihay scrie:@mituc dc s-ar auzi pe 2/3 din ce e la Silviu ar tinde spre "belea" . perfecta ar fi cu 2 usi :mrgreen:
Intr-adevar ar fi, insa n-ar mai fi asa de simplu de mers drumuri lungi daca s-ar auzi asa tare. Oricum, in seara aia era deja foarte zgomotoasa si avea pierderi de putere semnificative (intra la greu corectorul ala de avans pentru a preveni detonatiile) pentru ca am avut o benzina extrem de proasta (MOL EVO, dar nu stiu ce timpenii au pus astia). Simteam ca se intimpla ceva motiv pentru care am apasat acceleratia maxim o singura data cu basy in masina, si atunci destul de tirziu, si hiria ca draq', deci nu mai vreau zgomot mare :)
tazucu scrie:E ora18:15 si nu e nimeni la casa poporului:(
Daca era vorba sa vina o vaca cu care sint poze peste tot pe forumul asta, tu ce C4-uri cautai? Iar vaca statea in parcare de pe la 17:45 ;)
Rablamentul atomic C4 1.6i 110CP 5p (ex)

Visul meu cel mai umed sa e merg cu un kaiac cu visle de titan pe o mare de capete de prosti.
All I wanna do... is have some fucked! And I've got a feeling... that I'm not the only one!

Avatar utilizator
Mr_kokaa
Maniac
Mesaje:3491
Membru din:Lun Ian 14, 2008 9:45 am
Numar Inmatriculare:TSE
Localitate:Bucuresti - Ctza
Contact:

Re: Intalnire cu ocazia venirii primaverii ???

Mesaj de Mr_kokaa » Mie Apr 01, 2009 9:25 am

Mihay scrie: @kokaa n`ai venit sa te dai cu vaca :mrgreen:
1) ramane pe la alta intilnire .
2) preferam in "dulcere targ" o plimbare cu vaca pe coline.
viewtopic.php?f=80&t=2102&start=0&st=0& ... foto+video" onclick="window.open(this.href);return false;

Scrie răspuns

Înapoi la “2009”