C4 1.6 Benzina vs Megane Bicorp II 1.5 dCi

Citroen C4 sau altceva?
Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Mesaj de Mihay » Joi Feb 21, 2008 12:03 am

@ candyman dc vede Big Brother ATS ce ai scris mai sus .....nu cred ca iti e prea bine . :D Ai putea sa faci totusi un sindicat al dealerilor de Citroen care nu suporta ATS e simplu iti arat eu cum....

candymann

Mesaj de candymann » Joi Feb 21, 2008 9:20 am

@Deese la SIAB 2007 standul Citroen era "dirijat" deja de CITROEN ROMANIA, iar cei de la ATS erau cum eram noi, astia din tzara, simpli dealeri.

candymann

Mesaj de candymann » Joi Feb 21, 2008 9:21 am

mihaysmen scrie:@ candyman dc vede Big Brother ATS ce ai scris mai sus .....nu cred ca iti e prea bine . :D Ai putea sa faci totusi un sindicat al dealerilor de Citroen care nu suporta ATS e simplu iti arat eu cum....
ce are sa imi faca? absolut nimic. stai tu linishtit. :lol:

Avatar utilizator
Shadow
AfterDark Racing Club
Mesaje:3159
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 11:53 am
Localitate:Bucuresti
Contact:

Mesaj de Shadow » Vin Feb 22, 2008 6:14 pm

OOOO DAA!!!! Am f mare boala pe cei de la ATS. Din tot MARELE ATS am intalnit doar 2 oameni "de treaba", in rest doar nishte idioti care stiu doar sa se uite de sus la tine de parca le esti dator ceva si sa inventeze motive aberante sa-ti scoata masina din garantie.
Sorry, daca ai avut impresia ca am sarit pe tine, nu a fost intentia mea.
Motorul Hdi de la Citroen/Peugeot este bun pt ceea ce a fost facut, dar eu nu am avut impresia ca este un motor cu performante atat de bune. Sunt un pic mai bune decat cele de pe hartie dar nu impresionante.
Asa cum ti-am zis, unul din motivele pentru care am dat masina a fost asta, eu nu am avut nici o problema cu masina.
Mitsubishi Evolution X MR - Wicked White

Honda Civic Type-R FN2 - Milano Red (ex)

C4 coupe - Inferno Red (ex)

candymann

Mesaj de candymann » Vin Feb 22, 2008 7:49 pm

lasa k shi la siab tot asha se uitau la noi, da-i dreq. shi acum ne mai batem pe cate o mashina rezervata pe care o inhatza ei numai sa nu ti-o lase. si chiar daca nu au client pe ea o iau shi o baga in showroom.

Scrie răspuns

Înapoi la “Citroen C4 Vs ...”