c4 coupe sau astra gtc

Citroen C4 sau altceva?
mihaiboldis
Mesaje:65
Membru din:Mie Oct 31, 2007 4:07 pm
Numar Inmatriculare:B 68 JCL
Localitate:oradea
Contact:
c4 vs astra

Mesaj de mihaiboldis » Joi Apr 24, 2008 8:31 am

Am fost pus sa aleg intre opel astra gtc sau c4 vts. alegerea clar a fost c4 vts! dece? Pt. ca:1- masina ii foarte sigura la impact frontal , lateral sau chiar daca te dai peste cap( am distrus 2 c4 si am scapat cu viata) 2- c4 are cea mai buna aerodinamicitate din clasa ei 3 ii o masina frumoasa si mai deosebita in comparatie cu astra. Dotarile citroenului mau impresionat mai mult decit cele ale opelului SI NU MAI PUN CONFORTUL DIN CITROEN CARE ESTE NET SUPERIOR CELUI DIN OPEL. Amindoua masinile sunt frumoase , iar alegerea o faci numai tu, noi doar incercam sa iti raspundem la ceea ce ne-ai intrebat tu.
Sa ai bafta la masina oricare ar fi ea citroen sau opel
mihai c4 vts

Avatar utilizator
VeNoM386
Mesaje:402
Membru din:Lun Iul 02, 2007 9:02 am
Contact:

Mesaj de VeNoM386 » Joi Apr 24, 2008 10:33 am

Si eu cand am luat C4-ul, m-am gandit la GTC dar mi-a trecut repede dupa ce am vazut interiorul care in general la opel nu imi place. Si aici ma refer in principal la bord, la lcd-ul ala central care arata de parca ar fi fost facut acum 20 ani ...
C4 Champion Coupe 1.6 HDI 110 CP

Avatar utilizator
Tomita
cre8or
Mesaje:4721
Membru din:Dum Feb 11, 2007 8:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4 coupe noir obsidien vtr pack +
Numar Inmatriculare:. . AG ... OPUS
Localitate:pitesti
Contact:

Mesaj de Tomita » Joi Apr 24, 2008 6:58 pm

au trecut 2 ani de cand am masina. cand ma urc la bord imi place la fel de mult ca in prima zi si ma minunez cum de e posibil asa ceva. lasam alte aspecte. pur si simplu aspectul si feelingul masinii asteia sunt inegalabile. putine sunt bordurile de masini care ma incanta precum cel de c4. si noul civic are niste detalii care poate m-ar zgaria pe ochi, dar in general e excelent si acel interior...
Led there b:LIGHT
http://www.facebook.com/OPUSWorkshop

Discutii despre personalizari LED
viewtopic.php?f=49&t=6024

Oferte personalizare cu LED interior-exterior
viewtopic.php?f=95&t=6022&st=0&sk=t&sd=a&hilit=led

Scrie răspuns

Înapoi la “Citroen C4 Vs ...”