Follow us on...

Ora este UTC + 2

Acum este Dum Oct 21, 2018 1:48 am

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cat face?
MesajScris: Mar Feb 06, 2018 10:51 pm 
Neconectat

Marca si model masina: 1.4i 16v
Salutare. Am intrat si eu in hora Citroen. Daca pana a pune mana pe masina, o faceam in toate felurile, pentru ca acel ecran digital e cum e, volanul are butuc fix... acum nu mai concep alta masina. Robotelul are un motor de 1.4 cu 88 de ponei si 44.752 de kilometri reali. Masina a fost achizitionata de noua de catre tatal meu, dar serviciul nu l-a lasat sa se bucure de ea, asa ca am decis sa o iau eu. Nu stiu sigur cat conteaza dar are maxim 2 intrari in service daca nu ma insel... dotari nu are cine stie ce, ceea ce ma sperie pentru ca nu o voi putea vinde. Are aer conditionat, geamuri electrice fata, inchidere centralizata, torpedou refrigerat, computer de bord, mp3 player. Pentru ca masina a suferit atat de mult timp stand degeaba, lacul de pe vopsea a inceput sa sara. Vreau ca urmatoarea achizitie sa fie un Citroen C4 Coupe :ya . Da, imi asum riscul ca la urmatoarea masina sa mai bag ceva bani, dar imi place la nebunie. Dupa voi cat credeti ca as putea lua pe masina? :cry:

Sus
 Profil E-mail  

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2

Acum este Dum Oct 21, 2018 1:48 am