Cat face?

Discutii generale,ce cumparam, de unde cumparam, de ce cumparam, ce dotari, ce motorizari etc
Scrie răspuns
Iulian05
Mesaje:1
Membru din:Mar Feb 06, 2018 10:32 pm
Marca si model masina:1.4i 16v
Cat face?

Mesaj de Iulian05 » Mar Feb 06, 2018 10:51 pm

Salutare. Am intrat si eu in hora Citroen. Daca pana a pune mana pe masina, o faceam in toate felurile, pentru ca acel ecran digital e cum e, volanul are butuc fix... acum nu mai concep alta masina. Robotelul are un motor de 1.4 cu 88 de ponei si 44.752 de kilometri reali. Masina a fost achizitionata de noua de catre tatal meu, dar serviciul nu l-a lasat sa se bucure de ea, asa ca am decis sa o iau eu. Nu stiu sigur cat conteaza dar are maxim 2 intrari in service daca nu ma insel... dotari nu are cine stie ce, ceea ce ma sperie pentru ca nu o voi putea vinde. Are aer conditionat, geamuri electrice fata, inchidere centralizata, torpedou refrigerat, computer de bord, mp3 player. Pentru ca masina a suferit atat de mult timp stand degeaba, lacul de pe vopsea a inceput sa sara. Vreau ca urmatoarea achizitie sa fie un Citroen C4 Coupe :ya . Da, imi asum riscul ca la urmatoarea masina sa mai bag ceva bani, dar imi place la nebunie. Dupa voi cat credeti ca as putea lua pe masina? :cry:

Scrie răspuns

Înapoi la “Citroen C4 Coupe, Berlina & Sedan”