ATS nu mai e importator

Atelier mecanica,Vehicule Noi, Vanzare Piese de Schimb,Atelier Caroserie si Vopsire
Avatar utilizator
Bogdan98
Citroen Fan
Mesaje:2812
Membru din:Vin Mar 21, 2008 11:47 am
Marca si model masina:C4 1.6 e-HDI (nebotezat inca)
Localitate:Bucuresti / Militari
Contact:
Re: ATS nu mai e importator

Mesaj de Bogdan98 » Mar Iul 22, 2008 8:36 am

Acu' sa speram ca vor furniza servicii cel putin la fel de bune ca si ProMotor RmV. Sau macar foarte apropiate calitativ.
C4 1.6 e-HDI 110CP 5P Gris Fer = B 16 VBF

Avatar utilizator
Mr_kokaa
Maniac
Mesaje:3491
Membru din:Lun Ian 14, 2008 9:45 am
Numar Inmatriculare:TSE
Localitate:Bucuresti - Ctza
Contact:

Re: ATS nu mai e importator

Mesaj de Mr_kokaa » Mar Iul 22, 2008 9:00 am

justme scrie:Crezi? Eu sunt curios cum vor reactiona directorii de la ATS, atunci cand vor constata ca mai au doar jumatate din clienti!
da ..
azi aveam programat service la ATS .. vezi jurnalu meu ... am dat aseara email ca nu pot ajunge din moive materiale
si ATS mi a raspuns si mi au refacut programare peste 2 saptamini ..

pacat de ei ca s baieti buni .. daca ar stii ca merg la Valcea luni pe 28 .... !!?!?!!
viewtopic.php?f=80&t=2102&start=0&st=0& ... foto+video" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Mr_kokaa
Maniac
Mesaje:3491
Membru din:Lun Ian 14, 2008 9:45 am
Numar Inmatriculare:TSE
Localitate:Bucuresti - Ctza
Contact:

Re: ATS nu mai e importator

Mesaj de Mr_kokaa » Mar Iul 22, 2008 9:01 am

Bogdan98 scrie:Acu' sa speram ca vor furniza servicii cel putin la fel de bune ca si ProMotor RmV. Sau macar foarte apropiate calitativ.
pai la fel ... utopie man ! poate peste 50 de ani !
viewtopic.php?f=80&t=2102&start=0&st=0& ... foto+video" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Re: ATS nu mai e importator

Mesaj de Mihay » Mar Iul 22, 2008 9:58 am

Adrian scrie:L-am sunat pe un amic de la ATS, si acel nou service Citroen nu e ATS, din ce am vazut eu este Prestige. Asa scrie pe el.. Mai mult de 1 luna nu dureaza.. Si e la 2 minute de mine! =D> =D> =D>
stiu ca cei de la Prestige au vandut locul pe care aveau serviceul ....un amic a fost interesat sa`l cumpere..nu l`a luat dar nici nu stiu cine l`a luat.

Scrie răspuns

Înapoi la “ATS”