Stie cineva de acest service ?

Serviceuri unde se lucreaza bine, unde se vopseste bine. Magazine cu piese ieftine
Scrie răspuns
Avatar utilizator
muntos
Mesaje:797
Membru din:Lun Mar 26, 2007 3:34 pm
Numar Inmatriculare:B-333-VTS
Contact:
Stie cineva de acest service ?

Mesaj de muntos » Mie Feb 06, 2008 5:08 pm

Ma ia cu disperarea, se fac 3 saptamani de cand am masina in service si daca initial era vorba de facut in aceiasi saptamana, pe urma s-a amanat pe saptamana viitoare, apoi si-au dat seama abia cand montau bara ca nu stiu ce "montanti" erau sparti/rupti pe sub masina si au dat comanda dar dureaza, acum sunt si aia ok, dar brusc a mai aparut nu stiu ce "absorbant" :shock: care trebuie sa vina , si ca asa e cu piesele pt. Citroen ca vin greu....
Tot ce-am reprodus mai sus sunt spuse printr-un intermediar din familie (grad I :) ) care mi-a recomandat acest service si a dus masina acolo...eu nefind implicat de la inceput nu ma pot duce peste ei acum sa fac scandal...
Service-ul se cheama se pare Adinex si este undeva in Pantelimon, prima sau a doua strada pe dreapta dupa sala de fotbal de la Antilopa.

Voi, cei care ati mai avut masini in service pt avarii la partea fata (la mine pe proces erau trecute bara fata,aripa stanga,faruri,masca cromata si inca ceva...)
cat le-ati tinut acolo ?
C4 1.6i 16v 110CP berlina...restul e istorie
B-333-VTS

Scrie răspuns

Înapoi la “Alte serviceuri si magazine de piese”