Recomandare service bun in Bucuresti

Serviceuri unde se lucreaza bine, unde se vopseste bine. Magazine cu piese ieftine
joeadrianblack
Mesaje:912
Membru din:Vin Mai 22, 2009 5:58 pm
Localitate:Bucuresti
Re: Recomandare service bun in Bucuresti

Mesaj de joeadrianblack » Vin Sep 02, 2011 10:55 am

@v3c1nu putin ai exagerat... filtrele aer/ polen hai ca le schimbi acasa... dar filtru de ulei si schimbul de ulei sa faci acasa, in fata blocului... e cam incomod...

pp ca arunci uleiul la canalizare???

Nu prea am auzit mai nimic despre service-ul cu care avem (sau am avut, ma refer la ClubC4) colaborare, http://www.revizie-completa.ro/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
vip3r_yo05
Mesaje:668
Membru din:Joi Sep 09, 2010 1:42 pm
Marca si model masina:Citroen DS5
Numar Inmatriculare:B-65-YAT
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Recomandare service bun in Bucuresti

Mesaj de vip3r_yo05 » Vin Sep 02, 2011 11:10 pm

Noroc, nu stiu ce cauti tu, o reprezentanta sau pur si simplu un service in care sa-ti duci robotu'.

Eu am gasit un service ce se ocupa doar de Citroen si Peugeot, desi nu e reprezentanta. Preturi ok, mana de lucru buna (baieti priceputi), nu e nicio prob. sa stai langa masina in timpul reparatiei... nu am avut niciodata probleme.

Am facut distributie, revizii, schimb de placute + discuri, niciodata cu probleme.
Ca bani, revizia cu totul ma duce undeva la 500 lei (cu tot cu atentia pt. mecanic), placute+discuri fata 600 lei (ferodo)... s.a.

Sunt undeva pe Cutitul de Argint, in curtea ELECTROMECANIA. Daca vrei detalii PM, si daca e ne int. si mergem impreuna.
nu sunt perfect, dar sunt perfect asa cum sunt

Servicii foto-video evenimente

drcri
Mesaje:15
Membru din:Lun Sep 19, 2011 10:24 am

Re: Recomandare service bun in Bucuresti

Mesaj de drcri » Lun Oct 10, 2011 11:24 am

salutare!
am si eu nevoie sa-mi recomandati un mecanic sau un service mai ieftin unde pot sa-mi fac un schimb de ulei si filtre pt robotelul meu.
multumesc anticipat.

kap
Mesaje:158
Membru din:Vin Feb 13, 2009 9:32 am
Numar Inmatriculare:VL06HCA
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Recomandare service bun in Bucuresti

Mesaj de kap » Joi Oct 13, 2011 7:54 am

vip3r_yo05 scrie:Noroc, nu stiu ce cauti tu, o reprezentanta sau pur si simplu un service in care sa-ti duci robotu'.

Eu am gasit un service ce se ocupa doar de Citroen si Peugeot, desi nu e reprezentanta. Preturi ok, mana de lucru buna (baieti priceputi), nu e nicio prob. sa stai langa masina in timpul reparatiei... nu am avut niciodata probleme.

Am facut distributie, revizii, schimb de placute + discuri, niciodata cu probleme.
Ca bani, revizia cu totul ma duce undeva la 500 lei (cu tot cu atentia pt. mecanic), placute+discuri fata 600 lei (ferodo)... s.a.

Sunt undeva pe Cutitul de Argint, in curtea ELECTROMECANIA. Daca vrei detalii PM, si daca e ne int. si mergem impreuna.
Te referi la Andrei?

Avatar utilizator
vip3r_yo05
Mesaje:668
Membru din:Joi Sep 09, 2010 1:42 pm
Marca si model masina:Citroen DS5
Numar Inmatriculare:B-65-YAT
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Recomandare service bun in Bucuresti

Mesaj de vip3r_yo05 » Joi Oct 13, 2011 9:17 am

Da
nu sunt perfect, dar sunt perfect asa cum sunt

Servicii foto-video evenimente

Scrie răspuns

Înapoi la “Alte serviceuri si magazine de piese”