Service Honda

Serviceuri unde se lucreaza bine, unde se vopseste bine. Magazine cu piese ieftine
Scrie răspuns
bizkit1
Mesaje:300
Membru din:Mar Feb 13, 2007 9:32 am
Contact:
Service Honda

Mesaj de bizkit1 » Vin Aug 03, 2007 9:41 pm

Spre deosebire de ATS unde esti luat drept fraier, la service la honda este cu totul diferit. Am avut o mica problema cu geometria rotilor la accord. Am sunat la oameni la Honda azi si le-am zis ca trage un pic dreapta. Omu mi-a zis ca trebuie programare ca sunt prea multe masini, i-am spus ca luni dimineata plec in concediu si nu mai am cum si ca am nevoie urgent. Respectivul a inteles si mi-a zis sa vin intr-o ora ca ma rezolva.Am ajuns acolo si a durat fix 45 de minute sa o faca. Desigur ca baietii de acolo m-au lasat sa stau langa ei cand au facut toata procedura si nimeni nu a zis nimic. La ATS daca le-as spune ca imi curge motorina si din clipa in clipa o sa imi bubuie motorul o sa imi zica sa vin peste 2 saptamani cand nu o sa mai fie coada la service. Asa ca 5 stele service HONDA :)
C41.6 diesel 110 CP, TRACTOR VERSION + honda accord (echipare sportline) 2.2 diesel

Adrian
Membru 'tunat'
Mesaje:1296
Membru din:Mar Feb 13, 2007 10:23 pm
Localitate:Bucuresti

Mesaj de Adrian » Sâm Aug 04, 2007 11:39 am

Mie mi-au facut la ATS masina dupa 2 zile.. Si a fost lovita frontal: bara, armatura, far, capota, suport radiator!

Luni am avut o programare pentru niste chestii minore, printre care aveam si un capat de bara care batea. CU toate ca in Pipera nu mai imi dadeau garantie la suspensii ca am roti pe 17, in Baneasa - mi-au inlocuit capatul de bara si mi-au facut si geometria! Si tine minte - am fost informat ca nu mai am garantie la suspensii!

Si totul a fost facut pe garantie.. La ora 8 am dus masina si la 15.00 m-au sunat sa vin sa o iau!

Scrie răspuns

Înapoi la “Alte serviceuri si magazine de piese”