Masini ridicate in sectoarele 1,4,5,6

Informatii despre trafic, radare, gropi, militieni etc
Avatar utilizator
onacus
Mesaje:660
Membru din:Mie Feb 28, 2007 3:54 pm
Localitate:Bucuresti Militauri
Contact:
Re: Masini ridicate in sectoarele 1,4,5,6

Mesaj de onacus » Mie Feb 11, 2009 11:38 am

alecu260579 scrie:de acord cu asta.
dar nici politia sa nu abuzeze sa sa-si faca treaba cum trebuie. Eu chiar am cascat ochii si am parcat la cel putin 50 de metri de respectivul semn. Deasemenea banii aia, vreo 550 RON pentru incarcare, tractare, depozitare sa ajunga in mare parte la bugetul local si din profit ( e clar ca este profit enorm) sa se faca parcari, pasaje etc. Si chiar mi se pare aberant ca in sectorul doi imi duc masina in Afumati. (deci nu pe raza sectorului, nu pe raza bucuresti, nici macar in orasele limitrofe). De ce nu o duc la dracu in praznic la Timisoara, sau Satu Mare atunci. In cazul fericit al meu aveam rovigneta. Daca nu aveam existau trei solutii: ori mi se aduce masina inapoi de catre Supercom in interiorul Bucuresti, ori platesc amenda la politie (si aici eram in stare sa ma autodenunt) ori imi platesc ei rovigneta achizitionata. .
Exagerezi extrem de mult.
Honda Civic Sedan ES 1.8 M/T New Red Pearl
Ex C4 Coupe UJ 1.6i Gri Aluminium ...

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Re: Masini ridicate in sectoarele 1,4,5,6

Mesaj de Mihay » Mie Feb 11, 2009 11:50 am

pai loredana fii sigura ca nu Primaria pe banii ei si pe muzica ei a facut parcarea de la unirii . a facut unu si acum recupereaza. asa e peste tot!! autostrazi intregi facute de firme si apoi taxa!! dar la noi si cand le fac tot nu ar plati romanul ca aia stie el cel mai bine sa carcoteasca si sa gaseasca scuze . si cum esti fata refuz sa intru in polemici cu tine ca sigur vb mai mult decat mine :mrgreen:

Avatar utilizator
HaPPy
"PIAR"
Mesaje:1224
Membru din:Sâm Apr 21, 2007 8:45 pm
Localitate:Bucuresti

Re: Masini ridicate in sectoarele 1,4,5,6

Mesaj de HaPPy » Mie Feb 11, 2009 12:26 pm

eu te asigur ca inafara, acolo unde se platesc autostrazi, parcari etc.... daca nu sunt ale statului pt ca lucrarea a fost sa zicem concesionata.... o parte tot o incaseaza statul. nu doar privatii.
COUPE, 1.6, 110CP, noir obsidien, bestiala :D

Scrie răspuns

Înapoi la “Info Trafic”