Spalatorie in bucuresti

Informatii despre trafic, radare, gropi, militieni etc
Avatar utilizator
mituc
Mesaje:9122
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 6:18 pm
Marca si model masina:Mazda 3 MPS BK
Localitate:Iasi
Contact:
Re: Spalatorie in bucuresti

Mesaj de mituc » Lun Mar 23, 2009 8:21 am

florinc4 scrie:te duce la 20 de roni lejereanu numai exterioru :shock: ...mi se pare cam mult...parerea mea...
Pai unde spal eu in Iasi dau 18RON exteriorul, 6 ceara + 12 interiorul. Masina iese bec, poti merge cu ea direct in showroom, si daca serviciile sint cum trebuie sincer nu ma intereseaza ca "e mai scump". Daca un serviciu oarecare ar fi 180RON in loc de 130 cu siguranta m-as uita la diferenta, dar de la 13 la 18 + diferenta de calitate... putin mi-ar pasa.
Vis a vis de blocul unde stau am o spalatorie unde e relativ liber cam tot timpul. E 13RON exteriorul si interioul nu am tupeu sa-l fac. De suflat cu aer nu o sufla dupa ce o spala, deci tre' sa am eu grija sa absorb apa cu servetele uscate inainte de a merge iar prin praf - deci eu numai pe asta as fi dispus sa platesc nu 5 ron, ci 10.

Asadar "mai scump" e relativ.
Rablamentul atomic C4 1.6i 110CP 5p (ex)

Visul meu cel mai umed sa e merg cu un kaiac cu visle de titan pe o mare de capete de prosti.
All I wanna do... is have some fucked! And I've got a feeling... that I'm not the only one!

Avatar utilizator
mituc
Mesaje:9122
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 6:18 pm
Marca si model masina:Mazda 3 MPS BK
Localitate:Iasi
Contact:

Re: Spalatorie in bucuresti

Mesaj de mituc » Joi Feb 24, 2011 9:51 am

Stie cineva o spalatiorie auto in bucuresti care sa fie activa in zilele lucratoare de pe la ora 7, maxim 8, preferabil in zona vitan/splai unirii?
Am inteles ca ar fi una pe foisorului in capatul dinspre mall vitan, dar nu-i stiu programul (si nici numarul strazii - deci daca cineva are drumuri prin zona si poate pierde un minut pentru informatia asta ii sinr recunoscator).

Nu-mi trebuie nimic fancy, vreau doar ceva cu un simplu turbojet pentru un jet sanatos dupa un drum prin milurile patriei.
Rablamentul atomic C4 1.6i 110CP 5p (ex)

Visul meu cel mai umed sa e merg cu un kaiac cu visle de titan pe o mare de capete de prosti.
All I wanna do... is have some fucked! And I've got a feeling... that I'm not the only one!

Avatar utilizator
navzar_x
Mesaje:651
Membru din:Mie Apr 08, 2009 8:27 am
Numar Inmatriculare:B-XX-DBR
Localitate:Bucuresti

Re: Spalatorie in bucuresti

Mesaj de navzar_x » Joi Feb 24, 2011 12:26 pm

intersectia splaiul unirii cu nerva traian (Timpuri Noi) ... urci pe nerva traian vreo 50-100 m pe dreapta .. e non stop :hi
C4 facelift berlina 1.6i 122 de fugareti ... blue recife - albastra ca focul ... de la aragaz :)

Avatar utilizator
mituc
Mesaje:9122
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 6:18 pm
Marca si model masina:Mazda 3 MPS BK
Localitate:Iasi
Contact:

Re: Spalatorie in bucuresti

Mesaj de mituc » Joi Feb 24, 2011 2:39 pm

nerva traian nr 27 sau ceva! google maps cu vizualizare stradala e pur si simplu turbare curata! E prima oara cind il folosesc!

Merci!
Rablamentul atomic C4 1.6i 110CP 5p (ex)

Visul meu cel mai umed sa e merg cu un kaiac cu visle de titan pe o mare de capete de prosti.
All I wanna do... is have some fucked! And I've got a feeling... that I'm not the only one!

Avatar utilizator
navzar_x
Mesaje:651
Membru din:Mie Apr 08, 2009 8:27 am
Numar Inmatriculare:B-XX-DBR
Localitate:Bucuresti

Re: Spalatorie in bucuresti

Mesaj de navzar_x » Vin Feb 25, 2011 9:20 am

pentru vizualizare stradala foloseste cu incredere : http://www.norc.ro/street-view/" onclick="window.open(this.href);return false;
e bunicel ...
mituc :hi oricand cu placere
C4 facelift berlina 1.6i 122 de fugareti ... blue recife - albastra ca focul ... de la aragaz :)

Avatar utilizator
mituc
Mesaje:9122
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 6:18 pm
Marca si model masina:Mazda 3 MPS BK
Localitate:Iasi
Contact:

Re: Spalatorie in bucuresti

Mesaj de mituc » Vin Feb 25, 2011 11:19 am

Da, dar street view-ul de la google e mult mai bun dupa parerea mea. SIngurul neajuns e ca e disponibil doar pentru bucuresti, in timp ce norc are si alte orase.
Rablamentul atomic C4 1.6i 110CP 5p (ex)

Visul meu cel mai umed sa e merg cu un kaiac cu visle de titan pe o mare de capete de prosti.
All I wanna do... is have some fucked! And I've got a feeling... that I'm not the only one!

Scrie răspuns

Înapoi la “Info Trafic”