Parcare pe termen lung in zona aeroportului Otopeni?

Informatii despre trafic, radare, gropi, militieni etc
Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:
Re: Parcare pe termen lung in zona aeroportului Otopeni?

Mesaj de Bogdan » Joi Iul 11, 2013 10:25 pm

In 3 cuvinte..."Oameni pentru Oameni" !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

andrei VUA
Mesaje:106
Membru din:Joi Oct 13, 2011 6:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4 2.0 HDI
Numar Inmatriculare:B 08 VUA
Localitate:bucuresti
Contact:

Re: Parcare pe termen lung in zona aeroportului Otopeni?

Mesaj de andrei VUA » Joi Iul 11, 2013 10:40 pm

Facem parte dintr.o comunitate pana la urma, eu asa vad acest forum si club auto. Trebuie sa ne ajutam uni pe alti daca putem si avem ocazia. Eu sunt pe principul sa ajut pentru ca si eu am fost ajutat la randul meu. Aici recunosc cu mana pe suflet ca am cunoscut niste oameni minunati care m.au ajutat cand am avut nevoie de ei. Asa ca si eu vreau sa ajut mai departe persoanele care au nevoie de mine. Daca am posibilitatea de ce nu?
Ca fapt divers pot sa tin la mine 3 masini pentru cazuri de genul. Iar daca este nevoie am un vecin cu o curte foarte mare unde are casa in constructie de la care am cheia si unde am permisiunea sa fac ce vreau ( acolo cazez deobicei masinile prietenilor care vin la mine si nu am unde sa ii mai pun sa parcheze :mrgreen: ). Deci cine are nevoie de servicii de genul sa nu ezite sa imi spuna. Nu conteaza ora din zi sau noapte la care au nevoie pentru ca nu este un deranj pentru mine.

parcareromaniauk
Mesaje:2
Membru din:Joi Sep 26, 2019 8:55 am
Marca si model masina:honda
Contact:

Re: Parcare pe termen lung in zona aeroportului Otopeni?

Mesaj de parcareromaniauk » Joi Sep 26, 2019 9:03 am

Parcare otopeni aeroport, serviciu disponibil nonstop pentru toti clientii nostri. Indiferent de ora la care doriti sa veniti la noi cu masina si sa o lasati in parcare, aici veti gasi mereu pe cineva care va va ajuta cu placere. Noi am conceput acest serviciu de parcare la aeroport in mod flexibil pentru ca stim ce nevoi si rigori au oamenii care calatoresc cu avionul. Poate nu știți, dar în această parcare Otopeni vă puteți rezerva locul în avans, așa cum doriți acum. Pentru mulți călători, posibilitatea de a rezerva un loc într-o parcare din apropierea aeroportului, este cea mai bună facilitate pentru a utiliza parcarea în afara locației unui aeroport.

parcareromaniauk
Mesaje:2
Membru din:Joi Sep 26, 2019 8:55 am
Marca si model masina:honda
Contact:

Re: Parcare pe termen lung in zona aeroportului Otopeni?

Mesaj de parcareromaniauk » Joi Oct 03, 2019 1:36 pm

Bună ziua tuturor, oferim cele mai bune parcare aeroport bucharest otopeni cu supraveghere CCTV 24 de ore. Parcarea Otopeni la cel mai înalt standard pentru toți clienții. Pentru mulți călători, posibilitatea de a rezerva un loc în parcarea din apropierea aeroportului este cea mai bună facilitate pentru a utiliza parcarea în afara locației unui aeroport

Scrie răspuns

Înapoi la “Info Trafic”