Calendar ClubC4

Discutii despre orice va taie capul
Închis
Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:
Calendar ClubC4

Mesaj de Bogdan » Lun Aug 05, 2013 9:07 am

Punem la cale primul calendar ClubC4, care ne va reprezenta pe noi, membrii acestei comunitati. Cine doreste sa apara in acest calendar, va rog sa citit mai jos propunerea colegului Georgian care se va ocupa de realizarea calendarului.
Cu cat avem mai multe poze cu atat calendarul va iesi mai misto. Nu exista restrictie in ceea ce priveste masina, atat timp cat faci parte din aceasta comunitate.


In acest caz, ne trebuie o baza de date cu poze ale celor ce doresc sa-si vada masinuta in calendar.

Ar fi frumos sa nu ramana nimeni exclus din cei care trimit fotografii, tocmai de aceea, daca sunt mai multe vom face colaje.

Avand in vedere ca e luna concediilor inca, ma gandesc ca e mai adecvat sa strangem pana la 15-30 Septembrie fotografiile.

Asadar, pana cel tarziu pe 30/09/2013, pe adresa georgian.manea@yahoo.com astept cate una, maxim doua fotografii cu masinile voastre. Nu va grabiti in selectia fotografiilor, eventual daca nu aveti ceva frumos, sunt 2 luni in care putem sa le facem. Ar fi pacat sa ne pripim. As prefera fotografii originale, needitate, la o rezolutie cat mai mare. Ar fi dragut sa urmarim aceleasi linii in editarea foto. Altfel o sa iasa un ghiveci cu lunile anului.

Pe langa fotografii, as vrea sa primesc si numele complet si/sau numele de pe forum alaturi de luna nasterii - pentru a corela cu luna in care sa apara masina fiecaruia. Eu daca sunt nascut in Mai, n-as vrea sa-mi vad masina prin Noiembrie spre exemplu.

Cu acestea fiind spuse, de azi inaine, in calculatorul meu va fi pana pe 30/09 un folder care va astepta sa se umple cu fotografii cat mai reusite cu masinile noastre.

Astept cu nerabdare sa le printam deja!

PS: O sa iasa un calendar nemaipomenit!


Acest topic va ramane inchis, este doar de informare, iar restul discutiilor pot fi dezbatute aici: viewtopic.php?f=41&t=7900" onclick="window.open(this.href);return false;
VA RUGAM NU mai postati poze in topicul de mai sus! Pozele la o rezolutie cat mai mare, trebuie trimise la adresa de mail georgian.manea@yahoo.com
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Închis

Înapoi la “Cafenea”