A fost ales Userul lunii Septembrie

Poze şi diferite informaţii
Avatar utilizator
Exosphere
Supermoderator
Mesaje:1255
Membru din:Sâm Aug 29, 2009 7:49 pm
Marca si model masina:Citroen C4 1.6 VTi
Contact:
Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Exosphere » Sâm Oct 03, 2009 11:31 am

:oops: :oops: Multumesc! O sa-mi creasca cornite...
Tot vorbim de cinste, de baut, de sarbatorit, dar cum facem cu sedinta foto? Ramane pe weekendul viitor? :)
C4 coupe Rouge Aden - 122 cai frumosi

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Bogdan » Sâm Oct 03, 2009 2:25 pm

wonka scrie:Am fost plecat o saptamana si cand m-am intors am avut placuta surpriza sa vad ca fac parte din cei alesi "User-ul lunii".Multumesc Club C4 :hi si felicit si pe ceilalti prieteni alesi,pentru ca prieteni suntem,nu-i asa,dar stau si ma gandesc ce am facut eu deosebit fata de altii pentru a merita acest titlu?Cred ca erau altii inaintea mea,cu activitate mult mai intensa pe forum si in afara lui,care sa merite onoarea.Dar daca este cineva de apreciat pe acest forum,aceasta este Exosphere pentru ca in doar o luna de cand face parte din familia noastra a reusit sa capteze atentia multora dintre noi,atat prin prezenta la intalniri cat si prin pasiunea ei pentru aceasta masina si ar trebui sa-i acordam titlul de "User-ita lunii" :D




PS: Apropo de cinste,sa stiti ca nu sunt rau de paguba :cheers
Cei care au luat decizia stiu ei de ce au luat-o, asa ca nu mai fi modest, si apropos, sunteti cam primii tata si fiu activi aici din toate punctele de vedere!! ;)
Referitor la Exosphere, speram sa o tina tot asa, sa reuseasca cu modificarile la masina, si sa ramana pe ClubC4 cat mai mult timp, deoarece pana acum, prezentele feminine au un inceput furtunos, dupa care nici ca mai stie cineva ceva de ele :)
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

chiuchia
Mesaje:4
Membru din:Sâm Ian 24, 2009 11:34 pm
Numar Inmatriculare:B 93 YIT
Localitate:Galati

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de chiuchia » Vin Oct 09, 2009 2:06 pm

Toti fac parte din inimoasa comunitate de la Galati si s-au remarcat prin initiativele avute, prin prezenta activa la intalniri si pe forum si de ce nu speram ca acest premiu sa fie si un imbold pentru viitor.



Buna Mihai! Scuze ca intervin, dar, sincer cred ca nu inteleg eu bine ce inseamna cuvantul " INITIATIVA" . Daca poti sa exemplifici cred ca ar fi bine pentru noi toti. Poate asa vom vedea ce mai avem noi ceilalti de imbunatatit.
Multumesc!

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Bogdan » Vin Oct 09, 2009 2:18 pm

Destul de curioasa intrebarea din partea unui utilizator cu 2 posturi!(daca doar mi s-a parut mie o intrebare rautacioasa, imi cer scuze).

Nu exista o regula anume, cei din echipa tehnica iau aceste decizii avand in vedere activitatile, implicarile utilizatorilor, precum si anumite elemente surpriza/spontane!!

Urmeaza luna octombrie, fii pe faza, si o sa vezi cine va fi utilizatorul lunii, si motivele pentru care a fost ales, si foarte posibil iti vei raspunde la intrebare!

Tzun este printre primii utilizatori ai acestui forum, si datorita lui si initiativei pe care a avut-o de fiecare data, au avut loc aceste intalniri la Galati

Wonka si Wonka Jr., prima familie tata si fiu, activa pe acest forum, atat din punct de vedere posturi cat si implicare la intalniri

Exosphere, prima prezenta activa de sex feminin din Provincie, care am vazut ca se implica la intalniri, face poze frumoase, e activa in discutii etc etc.

Aceasta este motivatia mea exprimata si in momentul in care s-a luat decizia, pentru colegii nostri de la Galati!

Bineinteles ca toti cei de la Galati au meritele lor, pentru ca fara ei, aceste intalniri nu ar fi avut loc, daca ar fi dupa mine eu as desemna cate 10-20 de utilizatori in fiecare luna, numai ca suntem constransi de cei care ne ajuta acum cu micul premiu, precum si cu cele viitoare!!
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
mootoo
Mesaje:187
Membru din:Lun Aug 25, 2008 7:37 pm
Marca si model masina:şe şinşi
Numar Inmatriculare:numar di numar
Localitate:galati

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de mootoo » Vin Oct 09, 2009 2:28 pm

@chiuchia: sic!

chiuchia
Mesaje:4
Membru din:Sâm Ian 24, 2009 11:34 pm
Numar Inmatriculare:B 93 YIT
Localitate:Galati

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de chiuchia » Vin Oct 09, 2009 2:49 pm

Tzun este printre primii utilizatori ai acestui forum, si datorita lui si initiativei pe care a avut-o de fiecare data, au avut loc aceste intalniri la Galati - Stiu si ii transmit sincere felicitari! Bravo!

Wonka si Wonka Jr., prima familie tata si fiu, activa pe acest forum, atat din punct de vedere posturi cat si implicare la intalniri - Intr-adevar va admir foarte mult!

Exosphere, prima prezenta activa de sex feminin din Provincie, care am vazut ca se implica la intalniri, face poze frumoase, e activa in discutii - Bine ai venit!

Vreau sa dau cateva exemple de initiativa:
- propunerea primei intalniri la Galati;
- impartire de fluturasi pentru a fi cat mai multi;
- posibilitatea intalnirii cu cei de la Belvedere;
- sprijinul oferit neconditionat, la fiecare intalnire, pentru rezolvarea unor mici probleme cu roboteii.

Nu sunt rautacioasa!!! Dar....... cam atat am avut de spus.

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Bogdan » Vin Oct 09, 2009 3:15 pm

@Chiuchia, tot respectul pentru ce ai scris acolo, dar noi nu avem de unde sa stim, daca tu ai doar 2 posturi pe forum!!

Speram sa fii mai activ(a) si aici nu doar in anumite locuri, unde chiar nu avem de unde sa stim contributia ta.. :hi
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Mihay » Vin Oct 09, 2009 9:56 pm

chiuchia scrie:

Buna Mihai! Scuze ca intervin, dar, sincer cred ca nu inteleg eu bine ce inseamna cuvantul " INITIATIVA" . Daca poti sa exemplifici cred ca ar fi bine pentru noi toti. Poate asa vom vedea ce mai avem noi ceilalti de imbunatatit.
Multumesc!
miroase a raca intre fete ::P daca va bateti s-o faceti in ciocalata macar :P Ti-a raspuns Bogdan la intrebari.Totusi cum am putea aprecia pe cineva pe care nu cunoastem,cum e cazul tau :roll:

Avatar utilizator
Exosphere
Supermoderator
Mesaje:1255
Membru din:Sâm Aug 29, 2009 7:49 pm
Marca si model masina:Citroen C4 1.6 VTi
Contact:

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Exosphere » Vin Oct 09, 2009 10:36 pm

:| :| :|
Nu trebuie sa te chinui sa ai initiativa in ceva, pur si simplu sa-ti iasa pentru ca iti place acel ceva. Eu nu mi-am pus in gand sa fac nu stiu ce; pur si simplu imi face placere sa vin la intalniri, sa discut cu membrii, sa expun planurile pe care le am cu masina (poate primesc sfaturi), sa fac poze la intalniri, plus ca am impartit fluturasi prin oras la C4-urile pe care le vedeam parcate. Nu cred ca e nevoie sa fac poze la fiecare fluturas pus. Asta nu e competitie, e doar o activitate distractiva. Cu cat suntem mai multi , cu atat mai bine. De ce ar fi o problema nominalizarea anumitor persoane pe forum? Cu "4 posturi" nu se face primavara :hi

- pentru initiativa primei intalniri la galati nu mai poate fi vorba; deja au fost multe intalniri
- fluturasi imparte toata lumea; cei care au mai primit impart. Eu impart :roll:
- cei de la Belvedere vin si singurei cu noi, ca-s baieti de treaba si membri de incredere.
- cat despre suport tehnic pentru robotei, nu-s la facultatea de mecanica. Mai am pana la a 2a facultate.
C4 coupe Rouge Aden - 122 cai frumosi

Alm
pescuitor
Mesaje:280
Membru din:Mie Dec 17, 2008 5:24 pm
Numar Inmatriculare:- -GL 91 UNU-
Localitate:Galati
Contact:

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Alm » Sâm Oct 10, 2009 7:59 pm

Mamaaa ce s-a aprins topicul asta..............
Exo ideea era sa faci si altceva nu doar sa arunci randuri pe internet....aaa si ce activa ai fost la aproape cele doua intalniri.!!
vw passat variant 1.8T,150cp

Avatar utilizator
catalin4u24
StarShip Pilot
Mesaje:5749
Membru din:Dum Iul 26, 2009 10:58 pm
Marca si model masina:Lancer Sportback
Contact:

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de catalin4u24 » Sâm Oct 10, 2009 9:15 pm

Nu mai fi-ti mai rautaciosi... :x
Suntem o mica comunitate de oameni ce avem un singur lucru in comun... un C4. Ideea e sa invatam cate ceva unii de la altii si eventual sa ne cunoastem mai bine intre noi si masinile noastre.
Faza cu userul lunii este relativa si cred ca poate fi oricine este un pic simpatic si da dovada de un pic de interes.
Asa ca terminati cu prostiile si hai sa ne vedem de intalnirile noastre...

Avatar utilizator
wonka jr.
Mesaje:1533
Membru din:Sâm Apr 11, 2009 9:55 pm
Marca si model masina:Citroen DS3 1.6 hdi 92 cp
Numar Inmatriculare:GL 88 WNK
Localitate:Galati / Bucuresti

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de wonka jr. » Dum Oct 11, 2009 7:52 am

"userul lunii" :naka: :glasses6: :glasses5: :glasses4: :cheers :wave
@alm: felicitari pentru noua achizitie. nu ne prezinti si noua, noua ta masina?
DS3 1.6 Hdi 92cp, 30.000km Imagine
ex DS4 So Chic 1.6 VTi 120cp, 67.110 km Imagine
ex C2 VTS 1.6i 125cp, 107.344 km Imagine
ex C4 Coupe VTR 1.6 Hdi 110cp, 216.164 km Imagine

Avatar utilizator
Exosphere
Supermoderator
Mesaje:1255
Membru din:Sâm Aug 29, 2009 7:49 pm
Marca si model masina:Citroen C4 1.6 VTi
Contact:

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Exosphere » Dum Oct 11, 2009 8:10 am

Mda, ok. Eu nu mai zic nimic.
C4 coupe Rouge Aden - 122 cai frumosi

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Bogdan » Dum Oct 11, 2009 9:28 am

@Alm si Chiuchia(posibil si altii) voi ati inteles gresit se pare aceasta idee a noastra care la baza ei este in mare parte distractiva !!
Nicidecum nu vrem sa ajungem la o concurenta cu aceasta titulatura de Userul Lunii!! Totul trebuie sa vina de la sine! O sa ajungem si la partea concurrentiala in curand, si eu zic sa va pastrati resursele pana atunci!

@Exo spor la pozat si asteptam pozele, pentru a le da mai departe celor de la VOOM!
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Alm
pescuitor
Mesaje:280
Membru din:Mie Dec 17, 2008 5:24 pm
Numar Inmatriculare:- -GL 91 UNU-
Localitate:Galati
Contact:

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Alm » Dum Oct 11, 2009 9:42 am

Bogdane cred ca ma intelegi gresit . Pe mine personal NU ma intereseaza acest premiu.Ce ma deranjeaza ,e faptul ca anumiti useri au fost lasati pe dinafara cu toate ca meritau muuuuuult mai mult.
vw passat variant 1.8T,150cp

Scrie răspuns

Înapoi la “Despre membri”