A fost ales Userul lunii Septembrie

Poze şi diferite informaţii
Alm
pescuitor
Mesaje:280
Membru din:Mie Dec 17, 2008 5:24 pm
Numar Inmatriculare:- -GL 91 UNU-
Localitate:Galati
Contact:
Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Alm » Dum Oct 11, 2009 9:43 am

Dar poate e mai bine sa inchei acest subiect.Oricum sunt inteles gresit.
vw passat variant 1.8T,150cp

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Bogdan » Dum Oct 11, 2009 9:48 am

Este foarte posibil in conditiile expuse de chiuchia, dar nu suntem SRI sau Nostradamus sa stim ce se intampla in afara forumului!
Forumul este baza de comparatie de aici pleaca tot si aici interactionam cel mai mult!!

Cum ar fi sa nominalizam userul lunii o persoana care nu are niciun post aici, dar a facut pt ClubC4 mai multe decat alti 100 de utilizatori care au peste 5000 de posturi!! Nu putem pur si simplu...
PS: Persoana este reala si chiar exista!

Eu inchei aici o discutie care in conditiile de fata, chiar nu ar fi trebuit sa existe!!

PS2: Zici ca nu te intereseaza Premiul, dar totodata zici ca altii au fost lasati pe dinafara!! Nu a fost nimeni lasat pe dinafara, si cine face ceva pt ClubC4 o face din placere nu din obligatie!
PS3: In momentul in care scrii multe lucruri se inteleg aiurea, asa ca cel mai bine, vorbim, la o partida de pescuit :D :D
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Norishor » Dum Oct 11, 2009 11:09 am

@catalin4u24 "Suntem o mica comunitate de oameni ce avem un singur lucru in comun... un C4" - nu face discriminare , eu am C2, sunt mic si voinic :ya Nie, nie , nie !!

@ceilalti useri care se considera neindreptatiti - Parca era un forum in care sa ne ajutam, nu sa aruncam cu replici malitioase si sa cerem socoteala de ce s-a facut "asa" si nu "invers".Sunt convins, si cred ca si voi, ce mai putini multumiti, sunteti in asentimentul meu, ca aceste persoane care iau deciziile si care din 2007 au reusit sa inchege o comunitate nationala pe "barba" lor, au discernamantul si obiectivitatea in gandire pentru a putea face alegerile juste fara a fi puse la indoiala de oricine altcineva;si chiar daca la prima vedere aceste decizii nu par a multumii pe toata lumea, din simplu respect pt. munca depusa de ei in timpul celor 2 ani de viata al "ClubC4" , as lasa capul si mi-as scoate palaria :hi .Este alegerea fondatorilor si moderatorilor.Nu or fi toti "nebuni" corect ? Asa ca decat sa concentram energiile pe care le avem intr-o directie consider eu gresita, de ce nu facem ceva bun care sa "faca diferenta" astfel incat in urmatoarea luna, unul dintre noi sa fim acel "User al lunii".

Inchei acest post prin a cita trupa "Parazitii" care prin 5 randuri evoca cel mai bine tot ce am vrut sa exprim mai sus:
"...Vrei bani , banii n-o sa cada degeaba din cer
Vrei prieteni , invata sa vorbesti sincer.
Vrei respect , invata sa respecti,
Sa oferi , tre sa meriti tot ce ai,
Sa castigi, nu sa ceri .."

Si cu asta cred ca am spus tot ce imi statea pe suflet.

Peace !
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

Avatar utilizator
catalin4u24
StarShip Pilot
Mesaje:5749
Membru din:Dum Iul 26, 2009 10:58 pm
Marca si model masina:Lancer Sportback
Contact:

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de catalin4u24 » Dum Oct 11, 2009 11:41 am

Tot respectul pentru dvs si c2-ul dvs norishor!
Cand am zis un c4 am generalizat doar... nu fac nici o discriminare si nu esti singurul membru cu alt tip de masina afara de c4. Ideea mea a fost alta si stiu ca ai inteles perfect oricum ce vroiam sa spun.
Toate bune :cheers

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: A fost ales Userul lunii Septembrie

Mesaj de Norishor » Dum Oct 11, 2009 1:09 pm

Cheers ! :D Ciocnim un pahar de carburant in cinstea noastra :ok
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

Scrie răspuns

Înapoi la “Despre membri”