Multumesc ClubC4 si Citroen Romania

Poze şi diferite informaţii
Scrie răspuns
Avatar utilizator
tazucu
C4Devil
Mesaje:291
Membru din:Sâm Iun 21, 2008 4:17 pm
Marca si model masina:ex: Citroen C4 1.6i
Numar Inmatriculare:B-45-GCD
Localitate:Bucuresti
Contact:
Multumesc ClubC4 si Citroen Romania

Mesaj de tazucu » Lun Iun 20, 2011 1:56 pm

Ieri m-am intros din excursia ofertia de ClubC4 si Citroen Romania. Excursie de 2 nopti la un Super Hotel din Azuga + un C4 HDI de 2L 150 CP cutie manuala.

Masinuta s-a prezentat ireprosabil nu se compara motorul de pe a mea cu asta (ma rog diferenta de 40 CP), chiar daca era pe motorina tot silentoasa ramane. Tehnologie in masinuta asta cat cuprinde. Senzorii de parcare sunt faini (nu am mai parcat masini cu senzori pana acum...inteleg de ce fetele chiar isi doresc asa ceva pe masinile pe care le conduc) Senzori de unghi mort din retrovizoare (faini dar nu prea le vad rostul...). Geam panoramic (belea vreau si eu :D ). Tapiterie croita cu bun gust. Interiorul chiar arata ca unul de lux finisat pana la cel mai mic detaliu. Am inteles ca scaunele aveau si nu situ ce funtie de masaj, nu am descoperit aceasta functie magica ;)).

Per total masina este faina dar cand am intrat pe citroen.ro si am creat aceasta masinuta cu configuratorul m-a lasat cu gura casacata pretul ceva peste 20.000 de euro... Sincer si cu inima pe suflet va spun nu stiu daca as da banii acestia pe un C4... poate de la un C5 in sus...


Multumesc ClubC4 si Citroen Romania pentru acest weekend care a fost si avapremiera la luna noastra de miere ;)) care va incepe oficial duminica viitoare.
Ford Mondeo MK5 1.5 EcoBust 160CP - 2016 RubyRed
Ex: Opel Astra j Sedan 1.4 Turbo 140CP - 2014 Mahon
Ex: Citroen C4 2 usi mari rau si una in spate 1.6 110CP - 2006 Gri

Avatar utilizator
commandorsteel
PowerSteel
Mesaje:6538
Membru din:Lun Mai 28, 2007 2:59 pm
Numar Inmatriculare:B-88-
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Multumesc ClubC4 si Citroen Romania

Mesaj de commandorsteel » Lun Iun 20, 2011 2:18 pm

Casa de piatra !! :ya :ya
Citroen C4 Grand Picasso 1,6 HDI ... aproape full (adica are aproape toate rotile)
ImagineImagine
Imagine

Avatar utilizator
stevey
Mesaje:781
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 9:44 pm
Marca si model masina:C4 1.6i BLACK
Localitate:Iasi/Bucuresti
Contact:

Re: Multumesc ClubC4 si Citroen Romania

Mesaj de stevey » Lun Iun 20, 2011 7:28 pm

Decat un c5 chel de 1.6hdi care pleaca de la aproape 23k eur, mai bine un c4 exclusive 2hdi 150 cp la acelasi pret...parerea mea.

Scrie răspuns

Înapoi la “Despre membri”