ClubCitroen nu mai este site partener cu ClubC4?

Cluburi si Siteuri partenere
Închis
Avatar utilizator
Deese
Omul cu plasticele
Mesaje:6710
Membru din:Joi Aug 02, 2007 12:27 pm
Numar Inmatriculare:B22DSM
Localitate:Bucuresti
Re: ClubCitroen nu mai este site partener cu ClubC4?

Mesaj de Deese » Joi Dec 03, 2009 12:51 am

Ce e trist e ca userul care a deschid acel topic are o gandire extrem de superficiala.
El blameaza userii clubc4 pentru unele modificari pe care le aduc masinilor C4 vs modificarile pe care unii userii din clubcitroen le aduc masinilor (altor modele de Citroen decat C4 din cate inteleg, modele mai vechi) ceea ce mi se pare o tampenie.

Mie nu imi plac multe din modificarile pe care le vad pe aici, de exemplu multe din ce si-a facut Aiurica la masina mie nu imi plac si nu le-as face pe masina.
Dar sa il cataloghez nu-stiu-cum pe Aiurica din cauza a ceea ce a facut la masina, cand el e un om extraordinar mi se pare o mare tampenie, ca sa fiu bland in cuvinte.
C4 Cactus 2017 Baltic Blue 1.2 puretech 110cv
C4 Hatchback 2007 Noir Obsidien 1.6i 110cv
Sandero Stepway 2017 Rouge de Feu 0,9 TCe 90cv

tony.iordache
,,crazy pilot ,,
Mesaje:554
Membru din:Dum Sep 06, 2009 6:20 pm
Marca si model masina:citroen c4 II 1,6 hdi 110hp
Numar Inmatriculare:CT-83-TIA
Localitate:constanta

Re: ClubCitroen nu mai este site partener cu ClubC4?

Mesaj de tony.iordache » Joi Dec 03, 2009 2:42 am

pacat....
nu imi vine sa cred ce poate face criza financiara din om #-o
nu stiu de ce ar deranja pe cineva ca eu vreau sa imi pun aripi la masina volanul imi porbagaj si sa o plasma mare pe bordul masinii(am cu ce si asta e) dar asta nu inseamna ca sunt indreptatit sa fac afirmatii generaliste.
si apropo de ajutor intre membrii.
am fost la o intalnire la oradea si vreau sa zic ca nu doar eu dar si sotia a ramas foarte placut surprinsa si sa explic si de ce
teoretic am zis asa (hai mai sa mergem ca si asa nu am fost la oradea niciodata), dar cand am ajuns acolo sa schimbat treaba chiar inainte sa ajung
si acum argumente (si daca cineva crede ca vreau sa ridic anumite persoane si pe altele sa le tavalesc se inseala)
cine mi-a gasit cazare in oradea le 22:00?
baietii de la club
cine ma plimbat prin tot orasul(oradea) plecand de la servici in timpul programului a doua zi , ca aveam eu o trepidatie si nu stiam unde ar fi indicat sa rezolv treaba asta?
mihaiboldis( club c4 )
cine mi-a zis ca in drum spre casa este cineva care dezmembreaza masina si daca sunt interesat sa trec ca vorbeste cu baiatul sa ma astepte?
vlad (club c4)
si exemple sunt multe dar nu vreau sa fiu oftopic toata noapte si apropo de asta
aici pe club c4 am fost mustrat chiar si daca am postat unde nu trebuie(un lucru foarte bun si de apreciat) dar ce am vazut pe club .......... se parte ca acolo prietenia inseamna doar sa fi de aceeasi parere si poti vorbii chiar k un personaj din serialul state de romania ca nu e problema sa avem ce vb si pe cine badjocorii.
inca o data le dau dreptate alor mei si lui doru octavian dumitru ,,nu te pune cu prostu ca mintea lui e mereu in repaus,,
PS: daca am calcat pe bec cu ce am postat aici suport consecintele, iar ca sa inchei
AJUTATIL PE ALEXANDRU SA TRAIASCA , unii din noi au facuto deja :hi
c4 II 1,6 HDI 110 caluti
honda accord 2,2 i-DTEC 180 hp si ceva dupa resoftare la DIMSPORT, in curs de transformare

Avatar utilizator
Aiurica
Supermoderator
Mesaje:11244
Membru din:Joi Aug 30, 2007 10:54 am
Marca si model masina:C4 2.0 VTS by Loeb
Numar Inmatriculare:B 32 WRC
Contact:

Re: ClubCitroen nu mai este site partener cu ClubC4?

Mesaj de Aiurica » Joi Dec 03, 2009 9:02 am

discutiile sunt mult mai ample si mult mai murdare decat credeti voi.
Credeti-ma ca este o mica parte din istoria discutiilor de acest gen.

insa totul este undeva lasat uitarii....si de fiecare data, mai apare un topic/post ca cel de mai sus.
TOATE aceste topicuri nu au fost niciodata publicate si aici pt a nu induce ideea de club rau/club bun.

inca odata, am rugamintea sa nu va aruncati in a scrie posturi ofensatoare la adresa unora. E pacat.


PS: Deese, nu iti place masina....e lasa ca vezi tu! :mrgreen: :hi
By Loeb no.1882 2.0 16 VVT-VTS 180 hp
By Aiurica 1.6 16v 110 hp -Sold

Avatar utilizator
commandorsteel
PowerSteel
Mesaje:6538
Membru din:Lun Mai 28, 2007 2:59 pm
Numar Inmatriculare:B-88-
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: ClubCitroen nu mai este site partener cu ClubC4?

Mesaj de commandorsteel » Joi Dec 03, 2009 8:22 pm

pe mine m-a uluit mai ales impartirea intre membri cotizanti si necotizanti #-o
e drept ca nu am stat prea mult sa citesc ce se zice pe acolo cu privire la membrii, dar... nu mi se pare corect.
in fine, daca lor le convine... asta e...
eu nu o sa cotizez nimic niciotada, daca imi este impus :wink:
Citroen C4 Grand Picasso 1,6 HDI ... aproape full (adica are aproape toate rotile)
ImagineImagine
Imagine

George
Mesaje:130
Membru din:Mie Noi 19, 2008 6:33 pm

Re: ClubCitroen nu mai este site partener cu ClubC4?

Mesaj de George » Sâm Dec 05, 2009 12:52 pm

Eu am ramas prost la ce am citit acolo! Incredibil cati idioti si cati frustrati pe lumea asta!

"Idiotul de khan scrie"

"am trait si am citit imens mai mult decit voi si asta imi permite sa va spun ca nu sinteti decit niste putoi, tu si cu Shmen, cu aere si ifose de miliardari dar conturi de functionari marunti si fuduli. ce, v-am jignit iar? v-ati inrosit, te pomenesti!? v-a cazut tencuiala... vai de voi, hai caramba, luati-va jucariile si mergeti si ticluiti atacul final, io unul promit solemn ca nu vreau sa mai am de-a face cu voi in nici un fel si ca o sa va ignor indiferent de injuraturile, altfel indispensabile pentru voi, cu care o sa va umpleti gurile si o sa spurcati paginile de pe aici. basta"

Va dau cuvantul meu ca nici pe softpedia nu am vazut asemenea atitudine din partea moderatorilor!! Mai ales ca este tolerata de altii

Mocirla e acolo la voi ma amaratilor ce sunteti, comunisti ordinari!
Este incredibil asa ceva, cum poate un idiot sa jigneasca 1000 de persoane!!

Sa va fie rusine nesimititilor ordinari..

O sa vin si eu la o intalnire de-a voastra, clubcitroen kkt, sa-l vad pe khan poate ii tundem barba, idiotului!

Voi cei de aici din echipa tehnica ma mir cum de v-ati abtinut la asemenea aberatii si ineptii!!
Am intrebat si eu odata demult ce e cu taxa aia de membru, era 60 RON pe an acum ceva vreme, dar nimeni nu stia sa zica ce se ofera de ea! Hoti ordinari, cersetori, forum de pasionati cu magazin online, sa va fie rusine scursurilor!

Cer scuze pentru limbaj, puteti sterge, faceti ce vreti, dar nu m am putut abtine!

Avatar utilizator
Aiurica
Supermoderator
Mesaje:11244
Membru din:Joi Aug 30, 2007 10:54 am
Marca si model masina:C4 2.0 VTS by Loeb
Numar Inmatriculare:B 32 WRC
Contact:

Re: ClubCitroen nu mai este site partener cu ClubC4?

Mesaj de Aiurica » Sâm Dec 05, 2009 5:54 pm

eu zic totusi sa ramanem la un limbaj demn de acest club.
este optiunea ta, o respectam si nu o stergem pt ca nu dorim ca sa fim aratati cu degetul pt cenzura; am rugamintea ca pe viitor sa fie ultimul mesa de acest fel.
considera-l un avertisment verbal.
By Loeb no.1882 2.0 16 VVT-VTS 180 hp
By Aiurica 1.6 16v 110 hp -Sold

boipboip
Mesaje:150
Membru din:Lun Iul 13, 2009 5:31 pm
Numar Inmatriculare:B 09 VJL
Localitate:Timisoara

Re: ClubCitroen nu mai este site partener cu ClubC4?

Mesaj de boipboip » Sâm Dec 05, 2009 9:49 pm

Aiurica scrie:eu zic totusi sa ramanem la un limbaj demn de acest club.
este optiunea ta, o respectam si nu o stergem pt ca nu dorim ca sa fim aratati cu degetul pt cenzura; am rugamintea ca pe viitor sa fie ultimul astfel de mesaj.
eu nu inteleg de ce nu inchideti acesti thread.....sa ramana readonly
C4 sedan 1.6i SX a.k.a. Citro'

Avatar utilizator
vulpix_diana
Mesaje:136
Membru din:Sâm Iun 20, 2009 1:38 pm
Numar Inmatriculare:B 22 NXD -pasager :D
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: ClubCitroen nu mai este site partener cu ClubC4?

Mesaj de vulpix_diana » Sâm Dec 05, 2009 10:14 pm

Am citit si eu ce scrie acolo. Nu inteleg de ce sunt asa de invidiosi.
Si acum o iau personal. Se ia de pozele mele? :angryfire: :pain10:
Nu vad ce il intereseaza pe el ce fel de poze avem sau cum ne distram noi la intalniri.
Eu vin cu placere la intalnirile Club C4 si mi-am facut prieteni foarte buni aici.
Ma bucur ca unul din administratori a blocat topicul acela fiindca mi se pare de prost gust. S-a apucat sa vorbeasca urat despre noi si sa ne jigneasca fiindca asa a avut chef.
Daca ar fi fost dupa mine, nu as fi rupt relatiile intre cele doua cluburi, ci as fi dat afara user-ul care a jignit fara sa fie provocat (adica khna, cred ca asa il chema).

Oricum, Relu, Eduardo si Mihay, imi place cum ati vorbit acolo. :applause
Imagine

Avatar utilizator
Aiurica
Supermoderator
Mesaje:11244
Membru din:Joi Aug 30, 2007 10:54 am
Marca si model masina:C4 2.0 VTS by Loeb
Numar Inmatriculare:B 32 WRC
Contact:

Re: ClubCitroen nu mai este site partener cu ClubC4?

Mesaj de Aiurica » Sâm Dec 05, 2009 10:21 pm

eu cred ca s-a scris destul despre acest subiect.
Topicul se inchide , subiectul nu este unul tabu , dar pt a preveni eventualele discutii care nu fac faima comunitatii club c4, acest topic se inchide.
Consider ca de aici limita se poate depasi extrem de usor.
By Loeb no.1882 2.0 16 VVT-VTS 180 hp
By Aiurica 1.6 16v 110 hp -Sold

Închis

Înapoi la “Cluburi si Siteuri Partenere”