POZE sugestive !!!

Sa ne mai si distram un pic
Reguli forum
Continut explicit!!!!
Scrie răspuns
robitza21
Mesaje:284
Membru din:Dum Apr 28, 2013 2:28 am
Marca si model masina:Citroen C4, 1.6Hdi 90CP
Numar Inmatriculare:B-111-RFM
Re: POZE sugestive !!!

Mesaj de robitza21 » Vin Sep 02, 2016 7:42 am

mituc scrie:N-are nici o treaba failpelul cu c4. Dar nici o treaba, nici asa pe dupa planeta si cu o usoara deviatie.

Totusi la C4 cind ai facut ultima data geometria si unde?

E pentru mersul in "sageata" !

Avatar utilizator
Bagheera
Mesaje:38
Membru din:Mar Iun 14, 2016 9:03 am
Marca si model masina:C4 VTS (2004)

Re: POZE sugestive !!!

Mesaj de Bagheera » Vin Sep 02, 2016 10:51 am

Era doar așa, că mi s-a părut funny/tare că am parcat așa... Nu îmi place opel astra deloc (dar vorbesc de ăla în 4 uși), însă asta, și pe negru sincer arată OK. Și chiar seamnă, iar la fel nu trebuiau să fie, doar sunt mărci diferite. Fiecare are ceva al lor 8) Eu unul văd clar că sunt modele concurente (model, număr uși, target de clientelă, culoare...puii mei, restul e subiectiv, citroen sau opel). La performanțe, calitate, etc or fi diferite, sau chiar în tot, dar, revin, poza voia să fie un pic sugestivă și atât :applause

Iar răspunsul la întrebare...sper că măcar undeva în ultimii 11-12 ani, când nu a fost a mea :oops:
Chiar am vrut să-i fac înainte să plec la mare, și a intervenit o problemă (a rămas cu valva în mână) și cum s-a prelungit operațiunea, și era, contra cronometru, nu am mai stat, a cârpit-o, am amânat, și am plecat așa...).

Mersi că mi-ai amintit... :hi

Avatar utilizator
mituc
Mesaje:9122
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 6:18 pm
Marca si model masina:Mazda 3 MPS BK
Localitate:Iasi
Contact:

Re: POZE sugestive !!!

Mesaj de mituc » Vin Sep 02, 2016 5:32 pm

Pai se vede cu ochiul liber si deranjat de o strimbaciune de astra H ca la tine pe spate convergenta e ceva ce doar se stie ca exista, si cam atit. Cine stie restul pe unde sint...
Rablamentul atomic C4 1.6i 110CP 5p (ex)

Visul meu cel mai umed sa e merg cu un kaiac cu visle de titan pe o mare de capete de prosti.
All I wanna do... is have some fucked! And I've got a feeling... that I'm not the only one!

Avatar utilizator
Bagheera
Mesaje:38
Membru din:Mar Iun 14, 2016 9:03 am
Marca si model masina:C4 VTS (2004)

Re: POZE sugestive !!!

Mesaj de Bagheera » Sâm Sep 03, 2016 3:21 pm

Deci H este...intotdeauna m-am intrebat cand auzeam si ma gandeam daca asta e dar mi-a fost lene sa caut :-))
Nu pream am inteles ce zici in ultima parte, decat ca e grav sa inteleg.

Sent from my D2303 using Tapatalk

Scrie răspuns

Înapoi la “Bancuri,poze,filmulete funny”