Tester (lexia) prin telefon

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Romeno
Mesaje:290
Membru din:Mie Sep 16, 2009 9:45 am
Tester (lexia) prin telefon

Mesaj de Romeno » Lun Mai 30, 2011 3:03 pm

Ia uitati dear patrateilor ce ne asteapta:

http://modmyi.com/content/4490-vehicle- ... glish.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Google Translate:
Nu-mi place lumina verifica motorul situat doar la dreptul de vitezometru meu. Ea vine pe. Ea se stinge. Am decis că are o minte proprie. Nimic nu ma irita mai mult de lucru având ca haide, luând apoi masina mea pentru un diagnostic, doar pentru a afla am platit 70 dolari pentru a fi spus nimic nu a fost de fapt greşit şi au reseta sistemul meu de diagnosticare.

Sunt aproape convins am nevoie pentru a cumpăra vehicule GL1 conectorul de diagnosticare ($ 90). Iad adaptorul va taxa chiar iPhone sau iPad, dar este suficient de inteligent să nu să se scurgă de putere atunci când maşina este oprit, astfel încât nu baterii mort să vă faceţi griji.

Pur şi simplu de cumpărare dongle-ul, download gratuit iPhone şi iPad diagnosticare aplicare, şi conectaţi la iPhone sau iPad la vehiculele On Board Diagnostics port. Programul rulează pe iPhone sau iPad te va lasa sa citesc ceea ce OBD dvs. este de raportare cu privire la masina ta. Evident, acest app face obiceiul mecanic stupid mai apt de a stabili masina lor, dar este un instrument excelent pentru mecanica, şi consumatori tem îngrijorat că sunteţi fiind înşurubată peste pentru a lucra la masina lor.

Pentru a recapitula, plug, play, pentru a afla nevoile masina dumneavoastra intr-un mod mecanic dvs. pot doar să viseze. Excepţia cazului în care el foloseşte acelaşi program. Oricum dă pace a mintii consumatorilor, şi să dea do-it-yourself acces auto pasionaţii de la aceleaşi informaţii acei tipi în magazin au. :drive
C4 VTS 2.0 L, 180 HP - BLACK - A.K.A CITRO
Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii serioase :)”