ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Atelier mecanica, Livrare vehicule noi, Vanzare piese de schimb, ITP, Atelier Caroserie si Vopsire, Vehicule noi
Închis
iacobang
Mesaje:85
Membru din:Dum Iun 21, 2009 9:44 pm
Numar Inmatriculare:b-57-gjf
Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de iacobang » Lun Sep 07, 2009 10:40 pm

lA CE INTREBARI VREI SA-TI RASPUND?

Avatar utilizator
Aiurica
Supermoderator
Mesaje:11244
Membru din:Joi Aug 30, 2007 10:54 am
Marca si model masina:C4 2.0 VTS by Loeb
Numar Inmatriculare:B 32 WRC
Contact:

Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de Aiurica » Lun Sep 07, 2009 10:41 pm

oricum tu le omiti....desi citesti f repede foumul...la ce a remarcat si noul nostru coleg de forum....este vb sau nu este vb de tine in materialul acela din Portugalia?

se pare ca ai o obijnuinta in a rata intrebarile unor useri......
By Loeb no.1882 2.0 16 VVT-VTS 180 hp
By Aiurica 1.6 16v 110 hp -Sold

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de Mihay » Lun Sep 07, 2009 10:53 pm

ia vezi Relu ca poate iti iei si 2 palme ::P

Deja acest topic seamana cu Otv sau Can Can . Apar useri care la primul lor post au ceva de spus fix in acest topic. Coincidenta nu?

@iacobang din toata povestea ta ceva puteeeeeeeeeee dar rau de tot. nu reusesc sa-mi dau seama ce , sau mai bine zis ce urmaresti . dar o sa le pun eu cap la cap intr-o zi :ok Ca proprietar al Bucovina Advertising, procesoman al asociatilor de locatari si condamnat pentru furt in afara tarii orice mi-ai zice tu am maaaaaaarii indoieli. Hai nu fii suparat , te asteptam sa continui telenovela :mrgreen:

PS: o mai intra dupa asta? :roll:

iacobang
Mesaje:85
Membru din:Dum Iun 21, 2009 9:44 pm
Numar Inmatriculare:b-57-gjf

Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de iacobang » Lun Sep 07, 2009 10:57 pm

Are vreo legatura portugalia cu romania? Si daca vrei sa stii, intereseaza-te singura. Daca tot esti curioasa da-mi numele tau sa iti spun istoria familiei tale, crezi ca are legatura cu forumul citroen? Si daca tot vrei sa stii in afara de a omora oameni am facut de toate, ca multi cei de aici.Banujiesc ca tu nu te crezi cinstita si neatinsa,nu? Daca crezi ca nu, da-0mi numele sa ne convingem toti cine esti sa judeci pe altii.
Ca daca vreau vagaboante ,sunt pe centura, mancare la magazinsi altele.
Eu sunt aici strict pentru subiectul citroen, unde sunt multi in aceeasi situatie, chiar vad ca unii furati curent tare.Poate sunteti deranjati.
Te rog sa imi comunici un lucru neadevarat scris pe pagina mea si promit ca o inchid.Sa nu deviem de la raspuns, ca incepem sa credem ca pierdem vremea pe aici din cauza unor"iobagi", termen folosit ceva m ai devreme de un alt membru.
In viata mea nu voi pupa in c....... pe nimeni, dar sa il ..... ma gandesc, intelegi?
SDa nu ii facem pe astia de la citroen sa creada ca suntem prosti, ca nu suntem toti.


Rog bagatorii de seama sa urmareasca subiecte deschise de bagatori de seama, aici se discuta o treaba serioasa, nu e pentru oricine.

Bogdan: Ai avertisment pentru asta, si la urmatoarea ai ban!

iacobang
Mesaje:85
Membru din:Dum Iun 21, 2009 9:44 pm
Numar Inmatriculare:b-57-gjf

Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de iacobang » Lun Sep 07, 2009 11:15 pm

Si da , atat aiurica cat si mihai sterg linkul catre siteul meu, unde o sa vedeti intradevar ce trebuie sa faceti pentru a va rezolva problemele. Sa fie ceva la mijloc?Ca eu nu vand nimic si nici nu cumpar, sa fie secrete mijloacele de tragere la raspundere a citroen? Poate au bunavointa sa raspunda, ca acolo in afara de strict citroen, nu se vinde nu se cumpara si nu se face publicitate.
De ce este sters linkul? Poate ma stergeti si pe mine acum, sau imi dati avertisment ca v-am ranit.
LASATI SA VADA LUMEA LUCRURILE IMPORTANTE!

Avatar utilizator
Aiurica
Supermoderator
Mesaje:11244
Membru din:Joi Aug 30, 2007 10:54 am
Marca si model masina:C4 2.0 VTS by Loeb
Numar Inmatriculare:B 32 WRC
Contact:

Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de Aiurica » Lun Sep 07, 2009 11:18 pm

2 posturi si nici un raspuns pt colega noastra noua....si noi suntem cei rai ca stergem posturi....
By Loeb no.1882 2.0 16 VVT-VTS 180 hp
By Aiurica 1.6 16v 110 hp -Sold

Avatar utilizator
baty_san
Mesaje:846
Membru din:Mie Sep 03, 2008 9:26 am
Localitate:Cluj Napoca

Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de baty_san » Lun Sep 07, 2009 11:29 pm

Catalin_A scrie:sorin eu cred ca nu ai nici o masina si ca scrii asa aiurea ca nu ai ce face.... daca aveai un c4 si cum spui tu ca il ai de 3 ani sigur erai pe forum de mult .... asa ca eu sincer cred ca esti un bagator in seama si atat..bafta si lasa lumea sa se judece ca atat ne-a mai ramas in tara asta de tot ****
pai ca deja ma enervati !!!!!! acest iacobang de cand are masina si cand a intrat pe forum?
stiti cate C4 sunt pe strada si nici macar 30% nu acceseaza acest forum(doar sa citeasca) cu toate ca stiu de el? de unde stii tu cine e "sorin"???? nu mai face TU comentarii aiurea ca nu cred ca te-a suparat in vreun fel...
@iacobang
:shock: :shock: :shock: :shock:
in Portugalia?! erai hot sau ce erai si dupa ce ai trecut granita in Ro esti un om cinstit, nu??? cine nu e de acord cu tine e un bagator de seama? cei care au dat mai putin de 17.000 eur pe masina sa iasa de pe forum va rog.. :glasses
spor cu procesul. la fel le urez si celor de la Citroen. :hi
in fiecare zi apare un nou topic in care se striga "HOTIIII.... TEAPAAAA... SA-I TRAGEM PE ROATAAAA...." etc... si deja m-am saturat....
cred ca in acest moment imi dau stikerul cu C4 jos... in semn de protest.... :mrgreen: :mrgreen:
inca o data pt "iacobang" si "citroen" ... succese marete :hi
Don't steal...goverment hates competition!

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de Mihay » Lun Sep 07, 2009 11:33 pm

daca dai jos stickerul este distrugere si poti fi dat in judecata de noi Bad Boys Club C4 ::P

@iacoban presimt ca o sa iei o pauza daca o sa continui asa . eu mi-as dori sa o faci :wink:

iacobang
Mesaje:85
Membru din:Dum Iun 21, 2009 9:44 pm
Numar Inmatriculare:b-57-gjf

Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de iacobang » Mar Sep 08, 2009 12:04 am

Am 4 intrebari, in afara de faptul ca nu integeti lucruri simple ca problemna majoritatii, adica scaunele:
1: din 17 pagini cate sunt pe subiect?
2. care este ajutorul vostru cu cateva exceptii(la care le multumesc).
3. domnilor moderatori,supermoderatori si extraordinar de moderatori- nu ar fi trebuit ca un subiect sa se discute pe ce a fost inceput? unde erati? sau problema sunt eu?
4. chiar trebuia sa pierd atatea zile , fara rost?, eu depind de acest forum credeti?

Cred ca voi mai intra o data si daca gasesc aceeasi atitudine nepasatoare, dar buni comentatori, ma las de voi si sper sa o faca toti cei ca mine

Avatar utilizator
baty_san
Mesaje:846
Membru din:Mie Sep 03, 2008 9:26 am
Localitate:Cluj Napoca

Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de baty_san » Mar Sep 08, 2009 12:15 am

haaaai maaaaaa..... si nu ne mai faci update cu ce ai mai rezolvat? si noi cu ce ne mai delectam retina si neuronul? ne lasi cu ochii in soare/luna???? eu u vreau asta. sincer. :hi
Don't steal...goverment hates competition!

iacobang
Mesaje:85
Membru din:Dum Iun 21, 2009 9:44 pm
Numar Inmatriculare:b-57-gjf

Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de iacobang » Mar Sep 08, 2009 12:38 am

Daca cineva veste interesat sa isi rezolve problemele sau are documente cu refuzuri de la citroen romania il ro sa imi trimita doar mesaj privat sau mail ca pe forum nu raspund.

Avatar utilizator
ClubC4
Mesaje:278
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 1:47 am

Re: ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

Mesaj de ClubC4 » Mar Sep 08, 2009 8:30 am

Eu voi inchide acest topic ca deja suntem luati de prosti! Am fost foarte ingaduitori cu tine, ti-am inteles supararea, ti-am inteles frustrarea, dar cat sa o mai lungim cu niste raspunsuri de la tine!!
Este ultima oara cand te intrebam lucrurile astea, si daca nu vom obtine un raspuns pe PM(oricare din moderatori/admini) sau pe mail(forum.ad.clubc4.ro), nu se va redeschide topicul, situatie in care iti recomandam sa cauti un alt site unde sa pui linkuri catre siteul tau, si sa iti continui telenovela acolo

Multi au avut de tras cu garantiile, inca de pe vremea cand ATS era importator direct, si multi stim ce inseamna sa ti se refuze garantiile. Tu insa cu atatea dovezi si hartii oficiale, faci un mare tam tam, si nu vrei sa raspunzi la cateva intrebari de bun simt.

1. Cand ai facut sesizarea in februarie ce raspuns ai primit si de la cine
2. Cand ai primit raspunsul ca ti se vor inlocui toate cele, in IULIE, cum l-ai primit si de la cine, in conditiile in care acest Valentin nu stia de raspunsul favorabil! Mie imi vine greu sa cred ca cei de la Citroen sunt atat de tampiti cand vine vorba de garantii, si dau raspunsuri total diferite la aceiasi problema intr-un timp atat de scurt..

3. Acum in situatia de fata, care este de fapt problema? Care este ultimul raspuns venit de la Citroen pentru rezolvarea problemei tale? Eu tind sa cred, ca tu ai problemele oarecum rezolvate, dar vrei sa-i arzi pe cei de la Citroen...in situatia asta, nu vei avea nici cel mai mic sprijin de aici, pentru ca noi nu suntem Asociatie de Revolutionari!!!

Repet, cand vei raspunde la aceste intrebari, se va redeschide topicul, pana atunci nu te obosi te rog, sa faci alte topicuri cu linkuri sau mai stiu eu ce, pt ca vor fi inchise/sterse!

Închis

Înapoi la “Fetcom Suceava”