M-a lovit un caine !!!

Accidente de toate felurile...
Avatar utilizator
alex82
Alex Ploiesteanu'
Mesaje:4529
Membru din:Sâm Mai 03, 2008 7:23 am
Marca si model masina:Peugeot 407 , 2.0 HDI
Localitate:Ploiesti
Re: M-a lovit un caine !!!

Mesaj de alex82 » Mar Ian 06, 2009 4:55 pm

florinc4 scrie:Bine ca nu a fost mai rau si nu a patit nici cainele mare lucru...eu il duceam la politie sa-l vada nenea politistu ca e bine...am intalnit cazuri cand o masina a lovit un stalpulet de 40 de cm si i-a cerut politistu sa-i aduca dovada ca e bine stalpu si inca sta acolo...deci bine ca s-a rezolvat :mrgreen:
eu am intrat intr`un stalp ... si politistul zicea sa las o copie dupa rca pt cei de la electrica... in caz ca stalpul este deteriorat si trebuie schimbat ( evident ca era intact )... ma bufnea rasul in gand ... stalpul "buclucas" mai avand de`a face cu masini :twisted: ...dar adevarul e ca stalpii ori sunt proprietatea primarie ori celor de la electrica...depinde de care sunt si normal ca daca sunt deteriorati trebuiesc schimbati.... de aceea rca acopera pagube materiale si nu numai :wink:
Imagine
Se vinde leul - 2.0 HDI 190 cp fara FAP , an 2005

Avatar utilizator
florinc4
Operat ESTetic
Mesaje:3251
Membru din:Dum Sep 28, 2008 4:55 pm
Numar Inmatriculare:B 94 URH
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: M-a lovit un caine !!!

Mesaj de florinc4 » Mar Ian 06, 2009 8:36 pm

Corect...acuma fie vorba intre noi...daca intri pe domeniul public respectiv in domeniu :mrgreen: ...e normal sa iti ceara asa ceva...de exemplu daca intri pe autostrada in despartitura de pe mijloc cea de protectie, normal ca te pun astia sa o platesti...dar totusi pentru ca am zgariat gardu din fata bloculuii sau un stalpisor...eu unu sincer nu vreau sa ma loveasca un caine...mai bine un stalpisor :mrgreen: ...ca-i fac poze si-l duc la politie :mrgreen:
C4 coupe facelift: 1.6l cu 122 de ponei

Scrie răspuns

Înapoi la “Crash boom bang - Accidente”