Oficial - DACIA DUSTER

Ultimile aparitii auto
Scrie răspuns
Avatar utilizator
crisan.4
Mesaje:105
Membru din:Dum Mai 02, 2010 9:57 am
Localitate:constanta-bucuresti
Re: Oficial - DACIA DUSTER

Mesaj de crisan.4 » Mie Mai 26, 2010 3:12 pm

La impact lateral va iesi varza... cam ca la Aveo, unde scrie ''Moarte sigura"", iar la frontal nu va trece de 3 stele... De unde ai tu informatiile ca va scoate ''3-4 stele pe stil nou''? Poate tot de unde aflu si eu... doar ca eu mai aflu din uzina, de pe banda, si alte chestii pe care nu ai tu cum sa le banuiesti...
vorbim dupa testul oficial, care oricum va fi in toamna, daca remediaza niste probleme la pedalier... si plafon... (stii ceva legat de asta?)

Avatar utilizator
mituc
Mesaje:9122
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 6:18 pm
Marca si model masina:Mazda 3 MPS BK
Localitate:Iasi
Contact:

Re: Oficial - DACIA DUSTER

Mesaj de mituc » Mie Mai 26, 2010 4:13 pm

Sandero are ca si logan 3 stele la adulti. Nu inteleg de ce credeti voi ca duster care e pe aceeasi platforma in mare ar avea mai putine.
Rablamentul atomic C4 1.6i 110CP 5p (ex)

Visul meu cel mai umed sa e merg cu un kaiac cu visle de titan pe o mare de capete de prosti.
All I wanna do... is have some fucked! And I've got a feeling... that I'm not the only one!

Avatar utilizator
simply the lex
aLEX YO!...
Mesaje:3270
Membru din:Dum Iul 06, 2008 3:34 pm
Marca si model masina:Citroen C5 Exclusive 2.0 Hdi
Numar Inmatriculare:AG 85 LEX
Localitate:pitesti
Contact:

Re: Oficial - DACIA DUSTER

Mesaj de simply the lex » Mie Mai 26, 2010 5:39 pm

crisan.4 scrie:La impact lateral va iesi varza... cam ca la Aveo, unde scrie ''Moarte sigura"", iar la frontal nu va trece de 3 stele... De unde ai tu informatiile ca va scoate ''3-4 stele pe stil nou''? Poate tot de unde aflu si eu... doar ca eu mai aflu din uzina, de pe banda, si alte chestii pe care nu ai tu cum sa le banuiesti...
vorbim dupa testul oficial, care oricum va fi in toamna, daca remediaza niste probleme la pedalier... si plafon... (stii ceva legat de asta?)

Crisane vorbesti prostii nene,sincer lasa vrajeala asta cu aflatu din banda etc etc,lucrurile nu se afla de acolo,ce ajunge in banda e SPAM :mrgreen: .Dusterul are alte probleme poate chiar grave dar ce insiri tu acolo e asa sa te aflii in treaba.

Imi pare rau ca tre sa dau reply-uri d-astea dar cand aud asemenea aberatii nu pot sa ma abtin...
Dezmembrari C4 Coupé/Hatchback 1.6i, 1.6 Hdi, 2.0 Hdi VTR/VTS : viewtopic.php?f=4&t=7439" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Re: Oficial - DACIA DUSTER

Mesaj de Mihay » Mie Mai 26, 2010 5:44 pm

hai gata , dati-va intalnire la poarta 3 sau la cantina si rezolvati barbateste problema :mrgreen:

Scrie răspuns

Înapoi la “Noutati Auto”