S-a facut trecerea la phpBB3 - semnalati va rog ...

Anunturi administrative
Avatar utilizator
Deese
Omul cu plasticele
Mesaje:6710
Membru din:Joi Aug 02, 2007 12:27 pm
Numar Inmatriculare:B22DSM
Localitate:Bucuresti
Re: S-a facut trecerea la phpBB3 - semnalati va rog ...

Mesaj de Deese » Vin Iun 20, 2008 6:48 pm

mah, voua va place tipul de forum de la http://www.astraforum.ro" onclick="window.open(this.href);return false; ?

Mi-ar placea sa avem si noi mai multi useri din strainatate
C4 Cactus 2017 Baltic Blue 1.2 puretech 110cv
C4 Hatchback 2007 Noir Obsidien 1.6i 110cv
Sandero Stepway 2017 Rouge de Feu 0,9 TCe 90cv

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Re: S-a facut trecerea la phpBB3 - semnalati va rog ...

Mesaj de Mihay » Vin Iun 20, 2008 10:09 pm

tipul ala de forum desi pare mai aerisit ...parca e prea aerisit...prea mare. bine ei au si de ce sa fie mai multi fiind vorba de o groaza de modele. ca tip de forum nu ma da pe spate dar ce imi place la ei e rubrica aia cu oferte ptr membrii clubului. desi risc sa fiu injurat poate ar fii bine ca oricare dintre moderatorii de pe la noi in limita timpului sau sa incerce sa aduca astfel de promotii si pe la noi, firme care sa aduca cate ceva ptr c4, poate o promotie etc etc. e misto sa iti apara id`ul cu verde sau ce culoare e dar cred ca ar trebui sa se agite putin mai mult. nu e chiar greu sa trimiti cateva mailuri .Succes daca se apuca cineva de treaba asta

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: S-a facut trecerea la phpBB3 - semnalati va rog ...

Mesaj de Bogdan » Sâm Iun 21, 2008 12:14 am

Ce vrei tu e imposibil, si eu unul personal am zis pas la multe oferte de genul asta si iti zic si de ce...toate au fost praf in ochi, vrajeli de 3 lei!! Adica eu ii las sa posteze sa isi faca reclame si ei ce dau? Discount de X% dintr-un pret deja umflat! Nu asa se face treaba...cine vrea reclama sau plateste sau da discounturi serioase!
Mai era unul de pe la Iasi cu lucruri cat de cat interesante, si cica ar trebui sa consider o onoare faptul ca el posteaza pe acest forum si ca ofera 5% reducere. Am sunat ca un potential cumparator sa aflu niste preturi...surpriza? Acelasi pret care mi-l oferea si mie cica cu 5% reducere...si sunt multe alte cazuri de acest fel, nu vreau sa generalizez, dar eu unul nu ma voi implica in asa ceva niciodata sa caut firme sa isi prezinte ofertele aici!!

Ce au aia de la Astra mi se pare o mizerie(parerea mea personala)..

Mihay, nimeni dar absolut nimeni pe forumul asta nu are vreo obligatie. Responsabilitatile moderatorilor sunt de a modera discutiile nicidecum de a umbla dupa firme pentru reclame si alte shituri! Intrucat siteul asta nu a fost gandit sa produca bani, si a plecat de la o simpla idee,ambitie, atata timp cat imi permit sa il tin in spate voi evita pe cat se poate reclamele...(cu mici exceptii)
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Re: S-a facut trecerea la phpBB3 - semnalati va rog ...

Mesaj de Mihay » Sâm Iun 21, 2008 12:40 am

faza cu discountul am inteles cum e dar uneori mai au promotii la lichidari de stocuri sau care efectiv nu se mai vand...discountul trebuie sa fie real si trecut pe factura parerea mea...altfel nu prea exista..toti se feresc sa zica preturi pe site...si atunci cand suni sau dai email sta si se gandeste de 2 ori ce pret sa iti dea. acum sunt convins ca exista si oamenii seriosi cu care se merita sa faci treaba, refuz sa cred ca toti sunt numai jigodii!!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Avizier”