Servicii Foto - Video - Sonorizari - Evenimente

Vanzari/Cumparari/Schimburi diverse
Reguli forum
1.Persoanele fizice/juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe forumul ClubC4, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu administratorul siteului
2. Offtopicul este strict interzis in aceasta sectiune
3. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice
5. O poza face cat 1000 de cuvinte. Atasati va rog poze(daca se poate reale) cu produsele pe care le vindeti
6. Pentru a se evita diferite situatii neplacute, utilizatorii care NU au un minim de 50 de POSTURI nu pot posta in aceasta sectiune a bursei, anunturi de VANZARE. Daca totusi un utilizator posteaza, topicul va fi sters!
7. Topicurile care nu mai prezinta nici un fel de activitate din partea autorului in decurs de 1 luna, nu vor mai fi considerate valabile, si vor fi inchise, apoi mutate la SOLD OUT
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Mr_kokaa
Maniac
Mesaje:3491
Membru din:Lun Ian 14, 2008 9:45 am
Numar Inmatriculare:TSE
Localitate:Bucuresti - Ctza
Contact:
Servicii Foto - Video - Sonorizari - Evenimente

Mesaj de Mr_kokaa » Vin Aug 29, 2008 9:50 am

Salutare

In urma celor discutate
in sectiuniile :

Coltul parintilor partea II - foto, interzis majorilor (viewtopic.php?f=43&t=1313" onclick="window.open(this.href);return false;)
CASA DE PIATRA ! Sectiunea de nunti si botezuri (viewtopic.php?f=43&t=2079" onclick="window.open(this.href);return false;)

M-am hotarat sa intervin si sa fac o oferta speciala pentru membrii clubului.
Oferta se aplica la serviciile promovate de mine:
Foto , Video , Sonorizari pentru petreceri private din viata personala : nunti, botezuri , aniversari, etc.
Reducerile de 15% sint valabile numai cu un talon de Citroen C4 :D .

Multumesc celor care s-au aratat interesati de colaborarea cu mine si ii asigur de tot sprijinul meu in realizarea unor evenimente reusite.

Prin urmare , (sper sa nu strezez pe unii - scuze daca)
atasez aici un poster cu datele mele de contact.
Multumesc !
Mr_Kokaa

Imagine
viewtopic.php?f=80&t=2102&start=0&st=0& ... foto+video" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Mr_kokaa
Maniac
Mesaje:3491
Membru din:Lun Ian 14, 2008 9:45 am
Numar Inmatriculare:TSE
Localitate:Bucuresti - Ctza
Contact:

Re: Servicii Foto - Video - Sonorizari - Evenimente

Mesaj de Mr_kokaa » Mie Iul 29, 2009 1:50 am

ImagineImagineImagineImagine

ImagineImagineImagineImagine

ImagineImagineImagine
viewtopic.php?f=80&t=2102&start=0&st=0& ... foto+video" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Mr_kokaa
Maniac
Mesaje:3491
Membru din:Lun Ian 14, 2008 9:45 am
Numar Inmatriculare:TSE
Localitate:Bucuresti - Ctza
Contact:

Re: Servicii Foto - Video - Sonorizare - Eveniment

Mesaj de Mr_kokaa » Mar Mar 23, 2010 1:13 am

Revin si eu cu niste completari vizuale la anunt:

-- albume fotografice --
ImagineImagineImagineImagine



-- colaje grafice --
ImagineImagineImagineImagine


ImagineImagineImagineImagine



ImagineImagine



ImagineImagineImagine

Multumesc!
viewtopic.php?f=80&t=2102&start=0&st=0& ... foto+video" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Mr_kokaa
Maniac
Mesaje:3491
Membru din:Lun Ian 14, 2008 9:45 am
Numar Inmatriculare:TSE
Localitate:Bucuresti - Ctza
Contact:

Re: Servicii Foto - Video - Sonorizari - Evenimente

Mesaj de Mr_kokaa » Mar Noi 30, 2010 10:18 am

De cand astept momentul asta. Pina acum nu a fost sa fie.
Ei au fost primii si pot sa prezint pe scurt aici primul eveniment al meu in ClubC4.
Multumesc Norishoara si Norishor ca mi-ati acordat sansa si sper sa va placa tot ce am facut impreuna si peste 25 ani !

Pentru cei care vor sa mai vizualizeze fotografiile celor doi sau sa le adreseze urarile traditionale, linkul este : viewtopic.php?f=43&t=5569" onclick="window.open(this.href);return false;


ImagineImagineImagine



ImagineImagineImagineImagine

ImagineImagineImagineImagine
Pentru cei care vor sa mai vizualizeze fotografiile celor doi sau sa le adreseze urarile traditionale, linkul este : viewtopic.php?f=43&t=5569" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=80&t=2102&start=0&st=0& ... foto+video" onclick="window.open(this.href);return false;

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”