Cumpar 4 jante tabla pentru citroen C3!

Vanzari/Cumparari/Schimburi diverse
Reguli forum
1.Persoanele fizice/juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe forumul ClubC4, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu administratorul siteului
2. Offtopicul este strict interzis in aceasta sectiune
3. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice
5. O poza face cat 1000 de cuvinte. Atasati va rog poze(daca se poate reale) cu produsele pe care le vindeti
6. Pentru a se evita diferite situatii neplacute, utilizatorii care NU au un minim de 50 de POSTURI nu pot posta in aceasta sectiune a bursei, anunturi de VANZARE. Daca totusi un utilizator posteaza, topicul va fi sters!
7. Topicurile care nu mai prezinta nici un fel de activitate din partea autorului in decurs de 1 luna, nu vor mai fi considerate valabile, si vor fi inchise, apoi mutate la SOLD OUT
Scrie răspuns
roberth1
roberth-SPB
Mesaje:425
Membru din:Joi Oct 21, 2010 9:14 am
Numar Inmatriculare:VL 06 SPB
Cumpar 4 jante tabla pentru citroen C3!

Mesaj de roberth1 » Mar Oct 10, 2017 12:23 pm

Salut! Vreau sa cumpar 4 jante pentru citroen C3. Cauciucuri am dar fara jante:)). Astept oferte sau propuneri. Multumesc :hi
gri 1.6,16V benzina,110ponei

joeadrianblack
Mesaje:912
Membru din:Vin Mai 22, 2009 5:58 pm
Localitate:Bucuresti

Re: Cumpar 4 jante tabla pentru citroen C3!

Mesaj de joeadrianblack » Mar Oct 10, 2017 4:32 pm

Salut, eu am de pe C4 de tabla pe 16... sunt compatibile? si cat de urgent ai avea nevoie de ele?

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: Cumpar 4 jante tabla pentru citroen C3!

Mesaj de Norishor » Mie Oct 11, 2017 7:15 am

Pe C3 ii trebuiesc de 15" cred, iar cele de C4 avand ET diferit ii ating pe interiorul caroseriei pe rotile din spate (cam in dreptul amortizoarelor).
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

roberth1
roberth-SPB
Mesaje:425
Membru din:Joi Oct 21, 2010 9:14 am
Numar Inmatriculare:VL 06 SPB

Re: Cumpar 4 jante tabla pentru citroen C3!

Mesaj de roberth1 » Mie Oct 11, 2017 2:31 pm

cauciucurile de iarna le am pe 15 si asta mi-ar trebui. Multumesc
gri 1.6,16V benzina,110ponei

tony1234
Mesaje:78
Membru din:Sâm Mai 13, 2017 10:15 pm
Marca si model masina:c4 1.6 hdi
Localitate:Constanta

Re: Cumpar 4 jante tabla pentru citroen C3!

Mesaj de tony1234 » Lun Oct 16, 2017 9:09 pm

joeadrianblack scrie:Salut, eu am de pe C4 de tabla pe 16... sunt compatibile? si cat de urgent ai avea nevoie de ele?
Ma intereseaza pe mine, ai pm

Trimis de pe al meu LG-H815 folosind Tapatalk

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”