Vind set pneuri iarna Michelin Alpin 5 noi

Reguli forum
1. Persoanele fizice/juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe forumul ClubC4, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu administratorul siteului
2. Offtopicul este strict interzis in aceasta sectiune
3. O poza face cat 1000 de cuvinte. Atasati va rog poze(daca se poate reale) cu produsele pe care le vindeti
4. Topicurile care nu mai prezinta nici un fel de activitate din partea autorului in decurs de 1 luna, nu vor mai fi considerate valabile, si vor fi inchise, apoi mutate la SOLD OUT
Închis
Avatar utilizator
mituc
Mesaje:9122
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 6:18 pm
Marca si model masina:Mazda 3 MPS BK
Localitate:Iasi
Contact:
Vind set pneuri iarna Michelin Alpin 5 noi

Mesaj de mituc » Vin Oct 24, 2014 12:23 pm

Vind un set de 4 pneuri Michelin Alpin 205/50/R17 93H XL practic noi rulate 88km in conditii de trafic urban pe uscat in ziua in care le-am pus pe masina. Pretul intregului set de noi a fost 2850RON, le dau cu 2350.

Poze nu am, insa asa cum ziceam pneurile sint practic noi, inca au mutatile pe ele si pe partea de contact.
Rablamentul atomic C4 1.6i 110CP 5p (ex)

Visul meu cel mai umed sa e merg cu un kaiac cu visle de titan pe o mare de capete de prosti.
All I wanna do... is have some fucked! And I've got a feeling... that I'm not the only one!

Avatar utilizator
mituc
Mesaje:9122
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 6:18 pm
Marca si model masina:Mazda 3 MPS BK
Localitate:Iasi
Contact:

Re: Vind set pneuri iarna Michelin Alpin 5 noi

Mesaj de mituc » Dum Oct 26, 2014 5:55 pm

Se poate inchide, anuntul nu mai este valabil.
Rablamentul atomic C4 1.6i 110CP 5p (ex)

Visul meu cel mai umed sa e merg cu un kaiac cu visle de titan pe o mare de capete de prosti.
All I wanna do... is have some fucked! And I've got a feeling... that I'm not the only one!

Închis

Înapoi la “Sold OUT!”