XXL Center - Tapiterii auto personalizate

Ofertele firmelor, special pentru ClubC4
Reguli forum
1. Persoanele juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe forumul ClubC4, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu unul din membrii echipei ClubC4(Bogdan, Mihay, Aiurica, Dan Pasare)
2. Offtopicul este strict interzis in aceasta sectiune
Scrie răspuns
Albert Premium
Mesaje:56
Membru din:Joi Oct 09, 2008 11:58 am
Numar Inmatriculare:MS20ASF
Re: XXL Center - Tapiterii auto personalizate

Mesaj de Albert Premium » Lun Dec 07, 2009 9:23 am

niculae.razvan scrie:Salut,ma intereseaza sa schimb tapiseria interioara a unui C4 coupe care are textil cu tapiserie piele alba cu alcantara cu monograma Citroen.Interiorul este compus din scaune fata,banchete spate,cotierele tapiserii usi fata +spate si manson schimbator viteze.Se poate face ??? :?: Cam cit ar costa si care ar fi termenul de executie. :help
Salut, ne scuzi pentru raspunsul tarziu, dar in eventualitatea in care nu ai primit deja raspunsurile necesare (fie printr-un telefon la sediul central fie apeland la unul din parteneri) ai mai jos cateva precizari:
1. Produsul nostru este o tapiterie, dar din punct de vedere al functionalitatii este o husa - NU este o RETAPITARE.
2. Comparativ cu o retapitare este la 1/3 din costuri, rezultatul final fiind acelasi - un interior din piele (imitatie de piele complet sau imitatie de piele/piele Alcantara) foarte similar cu optiunea de piele la acest model de masina
3. Acest produs imbraca doar scaunele, dar la cererea clientilor XxLCenteR executa si imbracarea cotierelor fetelor de usi, precum si imbracarea franei de mana si inlocuirea mansonului schimbatorului de viteze.
4. Timp de realizare: maxim 3 saptamani din momentul lansarii unei comenzi ferme
5. Pretul difera foarte mult in functie de ce materiale te intereseaza (pentru asta poti accesa sectiunea "Configurator" a site-ului nostru, in cazul in care nu ai facut-o deja)
6. Nu exista materiale pe nuanta alb
7. Daca te intereseaza combinatiii de imitatie de piele nuanta foarte deschia cu piele Alcantara nuanta foarte deschisa, poti sonda putin topic-ul si vei gasi pretul aferent - inclusiv poze cu combinatia respectiva montata pe modelul C4. Scaunele fata au de asemenea si monograma "Citroen".

Avatar utilizator
OMEN
Mesaje:310
Membru din:Vin Sep 19, 2008 6:13 pm
Numar Inmatriculare:CJ 11 JIL
Localitate:cluj napoca
Contact:

Re: XXL Center - Tapiterii auto personalizate

Mesaj de OMEN » Dum Mar 21, 2010 10:55 pm

salutare xxl!
As vrea sa stiu cam cat ma costa un costm nou ptr un C5 II si m-ar interesa ceva pe crem cu piele ECO pe margini si stofa buna (ca n-am incalzire in scaune) pe mijloc.
daca vreau si panouri de usi tre sa le montati voi? Bord imbracati?
Am vazut pe site ca ati mai facut C5 si a iesit bine.Poate imi trimiteti neste poze suplimentare cu el sa ma edific. omen.jhm@gmail.com
AUD UMBRE MENTOLATE

Avatar utilizator
OMEN
Mesaje:310
Membru din:Vin Sep 19, 2008 6:13 pm
Numar Inmatriculare:CJ 11 JIL
Localitate:cluj napoca
Contact:

Re: XXL Center - Tapiterii auto personalizate

Mesaj de OMEN » Dum Mar 21, 2010 11:54 pm

ma intereseaza modelul Classic Duo Camel doar ca pe mijloc as vrea drive grey.
AUD UMBRE MENTOLATE

Albert Premium
Mesaje:56
Membru din:Joi Oct 09, 2008 11:58 am
Numar Inmatriculare:MS20ASF

Re: XXL Center - Tapiterii auto personalizate

Mesaj de Albert Premium » Lun Mar 22, 2010 9:29 am

Salut

Varianta care te intereseaza pe tine pentru 5 locuri ar fi la 361 EUR+TVA/ set complet.

Deocamdata nu facem pentru bord si fete de usi insa putem sa iti furnizam material.

Daca te intereseaza o oferta completa te rog sa ne scrii la office@husa-auto.ro(iti pot trimite si poze cu modele de citroen pe care am montat deja)


Merci pentru interesu acordat.

Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte Firme”