5% pentru membrii club c4 la JUCARII

Ofertele firmelor, special pentru ClubC4
Reguli forum
1. Persoanele juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe forumul ClubC4, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu unul din membrii echipei ClubC4(Bogdan, Mihay, Aiurica, Dan Pasare)
2. Offtopicul este strict interzis in aceasta sectiune
Scrie răspuns
Avatar utilizator
pgpdesign
Mesaje:142
Membru din:Joi Aug 28, 2008 10:55 am
Numar Inmatriculare:B91XXB
Localitate:Simleu Silvaniei / Cluj Napoca
Contact:
5% pentru membrii club c4 la JUCARII

Mesaj de pgpdesign » Mar Dec 02, 2008 11:57 pm

Am decis sa prelungesc oferta pe o perioada nelimitata.
Pentru a beneficia de reducere trebuie sa fiti inregistrati pe site si in shopping cart sa introduceti la "cupon de reducere" codul clubc4.

Tot ce este afisat pe site ca fiind in stoc chiar este. :)

Va dati seama ca nu am cum sa verific daca un cumparator este sau nu este membru club c4 si nici nu vreau - chiar va rog sa spuneti despre codul respectiv cui vreti (colegi, rude, prieteni). Ma revansez eu cumva :)

PS: incercam sa avem cele mai mici preturi deoarece suntem la inceput. Daca gasiti aceeasi jucarie in alta parte mai ieftin dati un reply sau PM si vedem ce putem face. Avem si jucarii la care adaosul nostru este 0% sau pe aproape (exemplu ursuletul cu player multimedia iTeddy).

Paul
Paul
C4 1.6 HDI 110 CP, negru cand e curata
My Photo Blog || My Flickr Photostream || My company website || Jucarii si Jocuri

Avatar utilizator
dimabogdan
Mesaje:916
Membru din:Mie Feb 14, 2007 9:43 am
Localitate:CONSTANTA

Re: 5% pentru membrii club c4 la JUCARII

Mesaj de dimabogdan » Mie Dec 03, 2008 6:27 pm

Am cumparat si ma declar suuuuper multumit.Foarte rapid si profesionist. :drive
Mai bine sa taci si sa pari prost, decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile.

Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte Firme”