Propunere TOPIC

Tot ce va nemultumeste legat de acest forum, si de cei care il frecventeaza
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Mr_kokaa
Maniac
Mesaje:3491
Membru din:Lun Ian 14, 2008 9:45 am
Numar Inmatriculare:TSE
Localitate:Bucuresti - Ctza
Contact:
Propunere TOPIC

Mesaj de Mr_kokaa » Mie Mai 07, 2008 9:36 pm

Salutare Bogdanele

propun sa facem un sondaj .. in urma discutilor de pe forum de la sectiunea Crash Boom Bang din seara aceasta .. sa infintam in sectiunea probleme 4 topicuri noi :
1) Probleme C4 an 2005
2) Probleme C4 an 2006
3) Probleme C4 an 2007
4) Probleme C4 an 2008

in aceste topicuri fiecare user sa treaca STRICT problemele pe care le a avut de a lungul timpului la masinutza lui .. (ex: ambreiaj, distributie, pilot automat , probleme servo, etc)

o alta sugestie un poll .. cu provenienta membrilor de pe forum . sa vedem exact care si de prin ce zona este . ar fi mai usor de stabilit intilniri daca am avea si repere geografice mai exacte .
viewtopic.php?f=80&t=2102&start=0&st=0& ... foto+video" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Dan pasare
Supermoderator
Mesaje:6120
Membru din:Joi Noi 01, 2007 12:01 pm
Numar Inmatriculare:B 35 DOX
Localitate:Bucuresti/Cernica
Contact:

Mesaj de Dan pasare » Mie Mai 07, 2008 9:53 pm

Un poll cu locatiile membrilor e total inutil,in opinia mea. Intra pe ''Membrii'' si vezi toate locatiile. Oricum nu ne ajută la nimic chestia asta când stabilim o întâlnire pt ca si atunci se votează. Si atunci care e relevanța poll-ului? :)
Imagine viewtopic.php?f=19&t=1547" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Dan pasare
Supermoderator
Mesaje:6120
Membru din:Joi Noi 01, 2007 12:01 pm
Numar Inmatriculare:B 35 DOX
Localitate:Bucuresti/Cernica
Contact:

Mesaj de Dan pasare » Joi Mai 08, 2008 8:32 am

Mr_kokaa,revin cu detalii: intra pe ''Membri'', la ''Selectati metoda de sortare'' alegi ''Locatia'', apoi ''Ordinea'' alegi ''Descendent'' si vei vedea exact ce te interesează.
Dacă faci un poll, vor vota 30-40 de membri, in timp ce acolo unde ti-am zis eu sa te uiți îi vei vedea aproape 300 :wink:
Acum întelegi de ce am spus ca poll-ul e inutil si irelevant? :)
Imagine viewtopic.php?f=19&t=1547" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Shadow
AfterDark Racing Club
Mesaje:3159
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 11:53 am
Localitate:Bucuresti
Contact:

Mesaj de Shadow » Joi Mai 08, 2008 10:33 am

Si topicul cu probleme pe ani cred ca ar fii putin irelevant deoarece am vazut masinii din 2006 vandute in 2007 si chiar mai tarziu.
Mitsubishi Evolution X MR - Wicked White

Honda Civic Type-R FN2 - Milano Red (ex)

C4 coupe - Inferno Red (ex)

Avatar utilizator
Mr_kokaa
Maniac
Mesaje:3491
Membru din:Lun Ian 14, 2008 9:45 am
Numar Inmatriculare:TSE
Localitate:Bucuresti - Ctza
Contact:

Mesaj de Mr_kokaa » Joi Mai 08, 2008 8:34 pm

bina mai .. atunci hai sa urmarim dupa seria de la caroserie .. bla bla ..
anul de fabricatie al producatorului ... daca se poate intelege asa .
viewtopic.php?f=80&t=2102&start=0&st=0& ... foto+video" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Mr_kokaa
Maniac
Mesaje:3491
Membru din:Lun Ian 14, 2008 9:45 am
Numar Inmatriculare:TSE
Localitate:Bucuresti - Ctza
Contact:

Mesaj de Mr_kokaa » Joi Mai 08, 2008 8:39 pm

pasare scrie:Un poll cu locatiile membrilor e total inutil,in opinia mea. Intra pe ''Membrii'' si vezi toate locatiile. Oricum nu ne ajută la nimic chestia asta când stabilim o întâlnire pt ca si atunci se votează. Si atunci care e relevanța poll-ului? :)
da mai vazut .. dar jumate din membrii nu si au trecut locatia
oricum ponderea pare a fi undeva la 60% din Bucuresti .
viewtopic.php?f=80&t=2102&start=0&st=0& ... foto+video" onclick="window.open(this.href);return false;

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme,nemultumiri,sugestii,critici”