Categorie Noua

Tot ce va nemultumeste legat de acest forum, si de cei care il frecventeaza
Scrie răspuns
Avatar utilizator
PsH
PasHa
Mesaje:1662
Membru din:Mar Feb 13, 2007 7:25 am
Numar Inmatriculare:B 58 HDI
Localitate:Bucuresti/Galati
Categorie Noua

Mesaj de PsH » Vin Feb 16, 2007 8:58 pm

Propun introducerea unui nou TOPIC de discutie: Diverse.....stiti la ce ma refer, orice legat de C4 dar care nu se incadreaza in categoriile deja existente.
Imagine

C4 VTR 1.6 16v Bleu Oriental B 58 HDI - merg cu cioara vopsita doar numarul este de diesel, masina merge cu benzina

Avatar utilizator
tipitip
Admin
Mesaje:429
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:27 pm
Localitate:Bucureşti
Contact:

Mesaj de tipitip » Vin Feb 16, 2007 10:46 pm

Deci: topic poţi face şi tu! Te pot ajuta creând o categorie (dar există deja "Discuţii diverse"!) sau forum, în cadrul categoriei de mai sus! La asta te referi?
Detaliază şi tu, că dacă e ce-am înţeles eu, nu prea văd sensul! Asta nu înseamnă că nu se poate face!
(Clarificare: pagina de start conţine categorii, care conţin forumuri, care conţin topicuri, sau subiecte!)
Kia Cerato 1.6 crdi roşu B 19 PFR
Imagine

Avatar utilizator
Vasea
Mesaje:968
Membru din:Vin Mar 01, 2013 1:18 pm
Marca si model masina:Renault Scenic 2, 1.6 b, 2006
Localitate:IASI
Contact:

Re: Categorie Noua

Mesaj de Vasea » Sâm Mar 02, 2013 7:54 am

Am cateva idei, sper sa am timpul sa le expun pe larg in perioada urmatoare ( cer scuze daca nu pt "vedea" tot forumul, posibil sa fie active niste topicuri dupa ce voi avea vechime ) :

1 - legat de pagina de FB, nu se poate pune "ecusonul", cum au altii, in care sa se "vada" pozele cu membrii ( acest buton de IMI PLACE / TRIMITE este greoi cand dai LIKE , cum am patit eu ieri, am dat click de 4-5 ori - posibil sa fie de la netul meu )

2 - am observat ca sunt peste 3.000 de membri pe forum, nu li se poate trimite un "mesaj in bloc" pe e-mail cu topicul de INTALNIRE NATIONALA si link-ul paginii facebook, poate sunt unii care nu au mai intrat de mult pe forum

3 - pe forumul suzuki-club, daca nu intri o luna, te REINVITA pe forum printr-un email ( e o chestie de bun-simt si respect )

4 - de creat un topic nou BINE AI VENIT / MEMBRII NOI , in care cei nou inscrisi sa se prezinte , sa voteze un chestionar de unde stiu de fourm = de pe google / de pe messinger / de pe facebook / invitatie primita de la un membru - cum am primit eu / etc....

multumesc !

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Categorie Noua

Mesaj de Bogdan » Sâm Mar 02, 2013 10:11 am

1. Se poate pune, am incercat dar arata ff urat sa apara fetele acolo unde e pus acum pluginul.
Daca nu esti logat pe FaceBook si dai like cam asa cred ca se intampla, adoca ce ai patit tu

2. S a trimis email, ca de fiecare data cand exista ceva ce priveste toti userii. Emailuri in masa se tot trimit, incercand sa nu devenim totusi spammeri :). Emailuri sunt trimise atat din forum cat si dintr o sursa externa, atunci cand mecanismul de email al forumului da rateuri. Sunt niste probleme aici legate in primul rand se versiunea php care exista la hosting

3. Acest lucru nu e suportat, am analizzat ce s ar putea face si inca e pe to do list. Eu primesc de la forumul mercedes cam o data la 2 luni un astfel de mesaj si mai arunc un ochi pe acolo.


4. Exista astfel de topicuri ce i drept nu active azi,la un moment dat trebuia raspuns la intrebarea de unde stii de clubc4 chiar la inregistrare.

Mersi de sugestii!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme,nemultumiri,sugestii,critici”