Vand citroen CX limousine 2.5D

Vanzare/cumparare autoturisme
Reguli forum
1.Persoanele fizice/juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe forumul ClubC4, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu administratorul siteului
2. Intrucat ne dorim transparenta totala, fiecare anunt de vanzare autovehicul, trebuie sa fie insotit de VIN (vehicle identification number). Anunturile care nu contin si aceasta informatie vor fi sterse fara notificare.
3. Offtopicul este strict interzis in aceasta sectiune
4. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
5. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice
5.1. "Ridicarea anunturilor", poate fi facuta cel mult de 2 ori pe saptamana si nu in fiecare zi!
6. O poza face cat 1000 de cuvinte. Atasati va rog poze(daca se poate reale) cu produsele pe care le vindeti
7. Pentru a se evita diferite situatii neplacute, utilizatorii care NU au un minim de 50 de POSTURI nu pot posta in aceasta sectiune a bursei anunturi de VANZARE. Daca totusi un utilizator posteaza, topicul va fi sters!
8.Topicurile care nu mai prezinta nici un fel de activitate din partea autorului in decurs de 1 luna, nu vor mai fi considerate valabile, si vor fi inchise, apoi mutate la SOLD OUT
Scrie răspuns
Avatar utilizator
skater
Mesaje:84
Membru din:Dum Aug 17, 2008 10:33 pm
Numar Inmatriculare:ph-07-vfw
Vand citroen CX limousine 2.5D

Mesaj de skater » Mar Noi 03, 2015 9:02 am

Dupa cum spune si titlul ma simt nevoit sa renunt la 1 din CX-uri(avem 3 in total) , pentru ca au intervenit si alte prioritati ! Cx-ul este modelul mai lung (limousine , aceasi lungime ca prestige , insa cu alt interior si motorul diesel aspirat) .
Masina in cauza a fost recarosata , pe caroserie este pansonata seria la RAR , masina are itp valabil , asigurare momentan (am folosit-o saptamana trecuta zilnic fara probleme) .
Masina a fost stata 6 ani pana sa o iau eu din brasov , am refacut franele fata , discuri ,placute si kituri de reparatie etrieri fata , sferele noi , o revizie . Interiorul este momentan scos (am cautat urme de rugina si nu am gasit,asta este si atu-ul ei) , am strans toate piesele necesare ca masina sa poata fi inmatriculata ca vehicul istoric (sa nu se mai plateasca impozit) .
Practic masina necesita atentie la vopsea , interiorul trebuie refacut (eu am vorbit si ar fi undeva la 450 de euro cu tot cu intarit si buretele din scaune) . Motorul ar avea 146 000 km reali . In scurt timp o sa ii schimb si distributia sa fie schimbata si ea . Mai sunt mici reparatii de facut , insa acestea le vom discuta la fata locului , avand in vedere ca pot oferi service pentru masina .

Imagine

Avand in vedere ca masina functioneaza , cine vrea sa o vada pana expira asigurarea , pot veni la plimbare Bucuresti si imprejurimi sa fie vazuta , atata timp cat se plateste motorina si rovinieta .

Pretul 1900 de euro usor negociabil
Totcitro Serv - Atelier Citroen

Avatar utilizator
skater
Mesaje:84
Membru din:Dum Aug 17, 2008 10:33 pm
Numar Inmatriculare:ph-07-vfw

Re: Vand citroen CX limousine 2.5D

Mesaj de skater » Vin Mar 18, 2016 8:41 am

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Totcitro Serv - Atelier Citroen

Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte Autoturisme”