C4 sedan 2008 de vanzare

Vanzare/cumparare autoturisme
Reguli forum
1.Persoanele fizice/juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe forumul ClubC4, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu administratorul siteului
2. Intrucat ne dorim transparenta totala, fiecare anunt de vanzare autovehicul, trebuie sa fie insotit de VIN (vehicle identification number). Anunturile care nu contin si aceasta informatie vor fi sterse fara notificare.
3. Offtopicul este strict interzis in aceasta sectiune
4. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
5. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice
5.1. "Ridicarea anunturilor", poate fi facuta cel mult de 2 ori pe saptamana si nu in fiecare zi!
6. O poza face cat 1000 de cuvinte. Atasati va rog poze(daca se poate reale) cu produsele pe care le vindeti
7. Pentru a se evita diferite situatii neplacute, utilizatorii care NU au un minim de 50 de POSTURI nu pot posta in aceasta sectiune a bursei anunturi de VANZARE. Daca totusi un utilizator posteaza, topicul va fi sters!
8.Topicurile care nu mai prezinta nici un fel de activitate din partea autorului in decurs de 1 luna, nu vor mai fi considerate valabile, si vor fi inchise, apoi mutate la SOLD OUT
Scrie răspuns
C4 Explosiv
Mesaje:3
Membru din:Joi Apr 21, 2016 5:18 pm
Marca si model masina:Citroen C4 sedan
Numar Inmatriculare:B14MCY
C4 sedan 2008 de vanzare

Mesaj de C4 Explosiv » Joi Apr 21, 2016 5:38 pm

:ya citroen c4 sedan sx 1.6i 2008, 73000 km, primul proprietar, carte revizii,ABS cu EBD si AFU,airbag fata spate lateral climatronic bizona, ventilatie centrala spate, parfum de ambianta, portbagaj 513l, scaune pliabile spate 60/40, torpedou cu refrigerare , 3 prize, una permanenta 12V, comenzi volan , volan central fix, cauciucuri iarna 215/16", radiocd mp3 6 boxe,tapiterie velur, capota aluminiu, stergatoare noi, baterie noua,toba finala noua, proiectoare ceata,cruise control, limitator viteza, comenzi volan, masina asamblata Argentina, cumparat ATS, ITP valabil pana in septembrie...suplimentar ecopower switch off in 30 minute(orice consumator) + carte auto/service :roll: contact 0722308396
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

C4 Explosiv
Mesaje:3
Membru din:Joi Apr 21, 2016 5:18 pm
Marca si model masina:Citroen C4 sedan
Numar Inmatriculare:B14MCY

Re: C4 sedan 2008 de vanzare

Mesaj de C4 Explosiv » Joi Apr 21, 2016 9:30 pm

are taxa platita, de mediu....deci e la cheie :drive ...5799 negociabil... :hi

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: C4 sedan 2008 de vanzare

Mesaj de Norishor » Vin Apr 22, 2016 7:21 am

Salut! In primul rand bine ai venit. Frumos era sa citesti regulamentul de deasupra primei postari.

Chiar daca nu l-ai citit, la punctul 2 scrie: "Intrucat ne dorim transparenta totala, fiecare anunt de vanzare autovehicul, trebuie sa fie insotit de VIN (vehicle identification number). Anunturile care nu contin si aceasta informatie vor fi sterse fara notificare."

Pentru a evita stergerea mesajului tau, te rog sa il completezi cu informatiile cerute in urmatoarele 8h.

Multumim! :hi

PS: in caz ca nu ti-ai dat seama, suntem un forum de pasionati ai marcii, asa ca texte ca: "suplimentar ecopower switch off in 30 minute(orice consumator)" nu-si au locul pe aici. Aceasta functie este implementata de foarte multi ani si nu este nimic "suplimentar" la ea. Se numeste Economy Mode si este o functie standard in grupul PSA.
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

C4 Explosiv
Mesaje:3
Membru din:Joi Apr 21, 2016 5:18 pm
Marca si model masina:Citroen C4 sedan
Numar Inmatriculare:B14MCY

Re: C4 sedan 2008 de vanzare

Mesaj de C4 Explosiv » Vin Apr 22, 2016 9:56 am

sunt pe acest forum din 2008, numai ca am luat o pauza dupa ce a murit mentorul site-ului...acum am revenit cu acest anunt pentru ca stiu ca sunt destui pasionati de marca C4, chiar daca masina e sedan...eu ceea ce am scris am scris pe 100 de situri de vanzari, daca nu e ok, si incalc un regulament intern, ma retrag...nu am nevoie de critici...eu scriu doar ceea ce am in echipare pe masina si nimic mai mult, o zi buna...mai jos postez comanda de acizitie a masinii, cu VIN...

Imagine

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: C4 sedan 2008 de vanzare

Mesaj de Norishor » Sâm Apr 23, 2016 2:52 pm

Nu te contrazic, dar regulamentul este acelasi pt. oricine.
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte Autoturisme”