The C42

Informatii generale despre fabricile Citroen
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti
The C42

Mesaj de Mihay » Sâm Dec 13, 2008 5:22 pm

Prin reintoarcerea la adresa de pe Champs- Elysées , nr. 42 , cel mai frumos bulevard din lume , Citroen sarbatoreste radacinile sale istorice si consolideaza procesul de reiinoire a gamei de autoturisme inceput acum 10 ani.

Imagine Imagine Imagine

C42 reflecta viziunea Citroen , una inovatoare in cazul productiei de autoturisme.De asemenea, ilustrează un proiect pentru anii care vin, în special în termeni de produse şi servicii de calitate.

Pentru că, deşi această clădire excepţionala - o sarbatoare de design arhitectural - are scopul de a oferi publicului o introspectivă în maşina în conformitate cu Citroën, se reflectă, de asemenea, ambitia marcii : să uimeşti lume.

Imagine Imagine Imagine

C42 ilustrează tendinţele contemporane, printr-o abordare în concordanţă cu spiritul Marcii Citroen : istoria ei, ştirile şi viziunea viitorului in domeniul auto.

Vizitatori C42 vor descoperi stampila istoriei asupra desenelor sau modelelor Citroën, şi vor împărtăşi valorile de brand condus de placere, îndrăzneală şi inovaţie.


Imagine Imagine Imagine

ImagineImagine Imagine

Avatar utilizator
florinc4
Operat ESTetic
Mesaje:3251
Membru din:Dum Sep 28, 2008 4:55 pm
Numar Inmatriculare:B 94 URH
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: The C42

Mesaj de florinc4 » Lun Dec 15, 2008 11:28 pm

Am fost si eu la C42..absolut superb...pe mine unu m-a impresionat...pacat ca prietena era mai impresionata de Louis Vuitton care era in vecinatate...totusi am reusit sa-i fac ei cateva poze cu masinile clasice de-acolo...eu am preferat totusi sa le savurez :mrgreen:
C4 coupe facelift: 1.6l cu 122 de ponei

Avatar utilizator
TFSB
Mesaje:80
Membru din:Joi Aug 21, 2008 9:29 am
Numar Inmatriculare:B-93-NGB
Localitate:Constanta

Re: The C42

Mesaj de TFSB » Mar Dec 16, 2008 9:00 am

Si eu am fost acum o luna acolo, e impresionant. I-am luat sotiei un breloc superb cu C3 (ea a mostenit C3-ul dupa ce mi-am luat eu C4) si din pacate nu am gasit unul si cu C4 pt. mine :(
Citroen C4 Sedan 2008
1.6i, 16V, 110 CP, Gris Fer

nashu
Mesaje:16
Membru din:Mie Feb 18, 2009 4:49 pm

Re: The C42

Mesaj de nashu » Mie Iun 03, 2009 11:38 am

Locatie superba, vazut aniversare 50 de ani de 2CV. Luat tricou pt copil, breloace, ace brice si etc.
Vazut Citroen Meharis, 2CV, prototipuri, C4 WRC (replica Loeb si Dani Sordo). Impresionant si util. Experienta placuta

asad122
Mesaje:1
Membru din:Joi Noi 13, 2014 2:26 pm
Marca si model masina:citreon c5
Numar Inmatriculare:rgeh65789

Re: The C42

Mesaj de asad122 » Joi Noi 13, 2014 2:31 pm

C42 ilustrează tendinţele contemporane, printr-o abordare în concordanţă cu spiritul Marcii Citroen : istoria ei, ştirile şi viziunea viitorului in domeniul auto.

Vizitatori C42 vor descoperi stampila istoriei asupra desenelor sau modelelor Citroën, şi vor împărtăşi valorile de brand condus de placere, îndrăzneală şi inovaţie.

____________________
asad
Are you E20-517 exam in certkiller Braindumps Get our self paced bentley.edu ccna

Scrie răspuns

Înapoi la “Fabrici Citroen”