Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Scrie răspuns
Avatar utilizator
ClubC4
Mesaje:278
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 1:47 am
Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de ClubC4 » Mie Apr 20, 2011 9:16 pm

In perioada 15 Aprilie- 31 Iulie 2011, Citroen lanseaza o noua campanie pentru accesoriile de origine, denumita " NU ESTE O OFERTA! ESTE CALITATE SI CONFORT LA CEL MAI MIC PRET "

Partenerii Citroen participanti la aceasta campanie sunt:

Bacau - Tiriac Auto
Brasov - District Serv
Bucuresti - SD Prestige
Constanta - Radacini Motors
Cluj Napoca - Europcar
Oradea - Top Motor
Pitesti - Cartec Trade
Sibiu - 38 Materna
Suceava - Fetcom
Timisoara - Autoglobus 2000

Descrierea campaniei
Pentru a putea participa la campanie, clientii trebuie sa se prezinte in perioda 15 Aprilie- 31 Iulie 2011 la unul dintre Partenerii Citroën Romania descrisi anterior.
Pentru Citroen C4, participantii la aceasta promotie vor beneficia de urmatoarele reduceri de pret astfel:
Imagine
Citroen a lansat si o gama completa de produse pentru întreţinerea auto, pur ecologice numita: TECHNATURE. ( Lista de preturi )

Regulamentul complet al campaniei precum si lista completa de preturi pentru toate celelalte modele le puteti gasi aici: Regulament complet

Avatar utilizator
Victor.VR
Teh STIG
Mesaje:1823
Membru din:Mie Noi 25, 2009 7:33 pm
Marca si model masina:Leon FR 2015 (+Audi)
Localitate:București
Contact:

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de Victor.VR » Sâm Mai 21, 2011 2:45 pm

Asa, si port bicicleta pentru "vechiul" C4 nu exista?
Citroen C4 Coupe Facelift, 2009
Chevrolet Nubira CDX, 2005

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de Bogdan » Sâm Mai 21, 2011 5:34 pm

Probabil ca exista, cel mai bine da un telefon la cel mai apropiat dealer participant la promotie!
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
nikoss_82
Mesaje:120
Membru din:Dum Iul 18, 2010 1:44 pm
Numar Inmatriculare:B 08 MKI

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de nikoss_82 » Dum Mai 22, 2011 10:48 pm

am si eu o intrebare dak imi cumpar produsul asta -9702EZ USB Box C2, noul C3, C3 Picasso, C4 Picasso, Grand C4 Picasso, C5, C6 705 499-si vreau sa il pun pe un c4 nodel vechi(09.2005) ce ar trebui sa fac? la cine trebuie sa il montez?mentionez ca sunt plecat din tara...momentan lucrez in italia si nu prea am cum sa viu pan acasa sa il montez

Avatar utilizator
nikoss_82
Mesaje:120
Membru din:Dum Iul 18, 2010 1:44 pm
Numar Inmatriculare:B 08 MKI

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de nikoss_82 » Dum Mai 22, 2011 10:53 pm

a si ar mai fi o intrebare !pot sa particip si eu chiar dak sunt plecat din tara????

Avatar utilizator
ingfrancisc
Mesaje:917
Membru din:Sâm Mar 28, 2009 11:37 am
Marca si model masina:C4 Picasso, 1.6 HDI
Numar Inmatriculare:TM04DVF
Localitate:Timisoara
Contact:

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de ingfrancisc » Dum Mai 22, 2011 11:37 pm

nu cred ca se vind on-line, doar in reprezentante iar pretul afisat pentru USB box e sigur fara montaj. Si presupun ca garantia e valabila doar daca-l montezi in reteau Citroen sau daca se verifica instalarea in reteaua Citroen. Ceea ce e normal de altfel.
Si daca tot e putin de off-topic ... de ce nu-ti iei din Italia? as cam baga mana in foc ca gasesti un USB box pana in 100 euro acolo.

On-topic: pe mine ma intrigat faptul ca totul e pentru "noul C4". Or fi vandut asa repede, asa multe?
C4 Picasso, 1.6 HDI 109 CP
C3 Picasso, 1.6 HDI 92 CP

Avatar utilizator
nikoss_82
Mesaje:120
Membru din:Dum Iul 18, 2010 1:44 pm
Numar Inmatriculare:B 08 MKI

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de nikoss_82 » Sâm Mai 28, 2011 6:00 pm

ingfrancisc scrie:nu cred ca se vind on-line, doar in reprezentante iar pretul afisat pentru USB box e sigur fara montaj. Si presupun ca garantia e valabila doar daca-l montezi in reteau Citroen sau daca se verifica instalarea in reteaua Citroen. Ceea ce e normal de altfel.
Si daca tot e putin de off-topic ... de ce nu-ti iei din Italia? as cam baga mana in foc ca gasesti un USB box pana in 100 euro acolo.

On-topic: pe mine ma intrigat faptul ca totul e pentru "noul C4". Or fi vandut asa repede, asa multe?


sincer sa fiu nu am vrut sa le stric imaginea celor de pe aci dar o fac acum....cam asa stau lucrurile...din 4 reprezentante care le-am vizitat doar una a auzit de asa ceva :) celelalte 3 au sp sa ii contactez peste vreo sapt, k ei nu au auzit de asa ceva (au inceput sa se uite la mine de parca le-as fi cerut sa imi puna nu stiu ce plasma pe masina) in fine nu prea sunt ei familiarizati cu asa ceva ....la ei masina cum vine din fabrica cam asa o poarta...zic de unii nu te toti....o alta chestie la ei este acest "noul c"4" de parca acel vechi c4 nu ar fi existat pan acu, dar o sa mai incerc si la alte reprezentante problema la mine este k lucrez de luni pana vineri si nu prea am timp sa le caut, rar sunt cei care tin deschis si in weekend

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de Bogdan » Sâm Mai 28, 2011 7:41 pm

Oferta este a celor de la Citroen Romania + Dealerii parteneri! E foarte posibil in alte tari sa nu existe nicio oferta pentru accesorii! Pentru cei interesati de accesorii pt vechiul C4 pot da un telefon la partenerii Citroen participanti la promotie sa afle detalii concrete!
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
nikoss_82
Mesaje:120
Membru din:Dum Iul 18, 2010 1:44 pm
Numar Inmatriculare:B 08 MKI

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de nikoss_82 » Dum Mai 29, 2011 1:15 am

Bogdan scrie:Oferta este a celor de la Citroen Romania + Dealerii parteneri! E foarte posibil in alte tari sa nu existe nicio oferta pentru accesorii! Pentru cei interesati de accesorii pt vechiul C4 pot da un telefon la partenerii Citroen participanti la promotie sa afle detalii concrete!

de acord cu tine ce spui dar pe mine nu ma interesa oferta in sine ci produsul...acel buclucas usb care pa ci nici nu au auzit de el.....este exact cum am patit cand a trebuit sa schimb parfumul original, pana ce nu iam aratat ca exista asa ceva nu a crezut :mrgreen: ...ehhhh dar asta este incet incet schimbab auto cu cel nou ::P nu??? :drive

Avatar utilizator
lordlaur
Mesaje:361
Membru din:Joi Mai 01, 2008 11:12 am
Numar Inmatriculare:B.38.LLL
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de lordlaur » Dum Mai 29, 2011 7:21 am

Ce reprezinta "DVD Reader" ?
C4 VTR+ 1.6i 16v Aden Red
The Force Be With You

Avatar utilizator
commandorsteel
PowerSteel
Mesaje:6538
Membru din:Lun Mai 28, 2007 2:59 pm
Numar Inmatriculare:B-88-
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de commandorsteel » Dum Mai 29, 2011 7:40 am

pai.. e vorba de DVD-ul care-l poti pune de la ei si are monitoarele cam asa (la mine cel putin ::P ):

Imagine
Citroen C4 Grand Picasso 1,6 HDI ... aproape full (adica are aproape toate rotile)
ImagineImagine
Imagine

Avatar utilizator
Deese
Omul cu plasticele
Mesaje:6710
Membru din:Joi Aug 02, 2007 12:27 pm
Numar Inmatriculare:B22DSM
Localitate:Bucuresti

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de Deese » Dum Mai 29, 2011 2:55 pm

Cred ca include doar cititorul, nu si monitoarele.
C4 Cactus 2017 Baltic Blue 1.2 puretech 110cv
C4 Hatchback 2007 Noir Obsidien 1.6i 110cv
Sandero Stepway 2017 Rouge de Feu 0,9 TCe 90cv

Avatar utilizator
SonyAD
Mesaje:338
Membru din:Joi Mai 21, 2009 4:34 pm
Numar Inmatriculare:B 07 VDL
Localitate:Bucureşti

Re: Citroen are o noua oferta pentru accesoriile de origine!

Mesaj de SonyAD » Dum Mai 29, 2011 8:07 pm

Ce să înțelegem de aici?

Că marja de profit trece și de 57% (din moment ce nu cred că vând în pierdere după aplicarea reducerilor)?

Spor cu oferta.

ClubC4: aici se discuta de accesorii! pentru restul preturilor poti dezbate in subiectele aferente! Mersi!
Hai sa ti zic eu ce inteleg... Ca acum poti cumpara mai ieftin accesorii decat inainte de a exista vreo promotie! Ca e scump sau ieftin asta decide fiecare in functie de buzunar!
Imagine
Le lion flatulent est revenu.

Scrie răspuns

Înapoi la “Citroen Romania”