dilema!!!!

PAPA
Mesaje:32
Membru din:Vin Aug 24, 2007 10:38 pm
Numar Inmatriculare:B-70-RIJ
Localitate:Baia Mare
Contact:

Mesaj de PAPA » Joi Aug 30, 2007 8:02 am

Neata all .... melinda eu azi merg sa imi iau frumosul C4 :lol: si lam luat din Baia Mare de unde si sunt de fapt ....modelul este 1.6i 16v champion negru :P si sincer iti spun ca sunt foarte multumit cum sau comportat dealeri cu mine si eu tot in leasing am luato ....daca doresti sa o iei din Baia Mare anuntama si iti ofer toate informatiile de care ai nevoie ......




P.S. Mai sunt 3 ore pana ma duc sa ridic masina :D
C4 Coupe 1.6i 16v Champion Negru

melinda
Mesaje:21
Membru din:Joi Aug 23, 2007 5:22 pm
Localitate:cluj napoca
Contact:

Mesaj de melinda » Joi Aug 30, 2007 8:22 am

PAPA scrie:Neata all .... melinda eu azi merg sa imi iau frumosul C4 :lol: si lam luat din Baia Mare de unde si sunt de fapt ....modelul este 1.6i 16v champion negru :P si sincer iti spun ca sunt foarte multumit cum sau comportat dealeri cu mine si eu tot in leasing am luato ....daca doresti sa o iei din Baia Mare anuntama si iti ofer toate informatiile de care ai nevoie ......




P.S. Mai sunt 3 ore pana ma duc sa ridic masina :D

Neata' FELICITARI!!!!

sa ai multa bafta cu ea, si cat mai putine evenimete !
Initial tot cu cei de la baia Mare am vorbit, am primit oferte etc etc
Pe urma am discutat cu mugurel si m-a convins asa ca in nov. o sa o iau de la el! Merci mult de recomandare!!!

Si.. inca o data sa te bucuri de ea!!! POze ceva? :D :D :D

PAPA
Mesaje:32
Membru din:Vin Aug 24, 2007 10:38 pm
Numar Inmatriculare:B-70-RIJ
Localitate:Baia Mare
Contact:

Mesaj de PAPA » Joi Aug 30, 2007 10:10 am

ms mult melinda de urari .... poze vor fi dar mai tarziu mai este o ora pana ma duc dupa ea :lol: :P .... si vezi cu acordarea de discount mie miau dat 450 de euro plus covorasele mai bine zis masina a fost 13550 versiunea 1.6i 16v champion + volan piele,oglinzi incalzite,culoare metalizata
C4 Coupe 1.6i 16v Champion Negru

PAPA
Mesaje:32
Membru din:Vin Aug 24, 2007 10:38 pm
Numar Inmatriculare:B-70-RIJ
Localitate:Baia Mare
Contact:

Mesaj de PAPA » Joi Aug 30, 2007 3:37 pm

melinda azi cand am fost sa ridic masina lam intrebat pe pe tipu de la reprezentanta de tine si mia zis ca a vorbit cu tine si ca te asteapta luna viitoare :)
C4 Coupe 1.6i 16v Champion Negru

Scrie răspuns

Înapoi la “Sfaturi achizitie Citroen C4”