NOU- Breloc auto anti-pierdere produspierdut.ro

Cumparari/Vanzari piese auto
Reguli forum
1.Persoanele fizice/juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe forumul ClubC4, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu administratorul siteului
2. Offtopicul este strict interzis in aceasta sectiune
3. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice
5. O poza face cat 1000 de cuvinte. Atasati va rog poze(daca se poate reale) cu produsele pe care le vindeti
6. Pentru a se evita diferite situatii neplacute, utilizatorii care NU au un minim de 50 de POSTURI nu pot posta in aceasta sectiune a bursei anunturi de VANZARE. Daca totusi un utilizator posteaza, topicul va fi sters!
7. Topicurile care nu mai prezinta nici un fel de activitate din partea autorului in decurs de 1 luna, nu vor mai fi considerate valabile, si vor fi inchise, apoi mutate la SOLD OUT
Scrie răspuns
krichard
Mesaje:265
Membru din:Mie Mai 21, 2008 5:05 pm
NOU- Breloc auto anti-pierdere produspierdut.ro

Mesaj de krichard » Mie Sep 23, 2015 2:27 pm

In cazul in care iti pierzi cheia de la masina, cel care o gaseste nu va stii cui sa o restituie chiar daca intentioneza sa o faca !
Acum produspierdut.ro vine in ajutorul tau cu brelocul anti-pierdere.

Accesoriile produspierdut.ro ajuta la identificarea si protejarea tuturor tipurilor de produse portabile, de la telefoane mobile la camere foto, chei, bagaje si chiar animalute de compani.

Pret breloc : 20 lei
Pret medalion : 30 lei
Pret eticheta (pentru portofel, documente, camera foto etc ) : 10 lei
Imagine

Imagine
Intr-o intersectie era o cruce pe care scria.."Aici odihneste cel care a avut PRIORITATE DE DREAPTA
C4 1.6 16V VTR 110 hp
Ford New Mondeo 2.5 220 hp
Mocheta,PVC etc : http://www.kledor.ro" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
B25BUY
Mesaje:1287
Membru din:Mar Dec 09, 2008 10:54 am
Numar Inmatriculare:B-BUY
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: NOU- Breloc auto anti-pierdere produspierdut.ro

Mesaj de B25BUY » Joi Sep 24, 2015 2:47 pm

pai si cum functioneaza ?
de unde citeste numarul de tf al hotului ?
daca ala n-are telefon ?
C4 berlina 5 usi, culoare: Mativoire/2.0 HDI VTR Pack 140 CP - 2009

krichard
Mesaje:265
Membru din:Mie Mai 21, 2008 5:05 pm

Re: NOU- Breloc auto anti-pierdere produspierdut.ro

Mesaj de krichard » Joi Sep 24, 2015 3:33 pm

Salut !
Este foarte simplu !
Brelocurile, medalioanele, bratarile si etichetele au un cod unic inscriptionat, iar cand cineva gaseste obiectul sau animalul pierdut, va introduce codul pe site-ul nostru ( http://www.produspierdut.ro" onclick="window.open(this.href);return false; ).
Am atasat o poza cu brelocul pe care il am eu la chei, unde se gasesc informatiile.
Imagine
Intr-o intersectie era o cruce pe care scria.."Aici odihneste cel care a avut PRIORITATE DE DREAPTA
C4 1.6 16V VTR 110 hp
Ford New Mondeo 2.5 220 hp
Mocheta,PVC etc : http://www.kledor.ro" onclick="window.open(this.href);return false;

silviu.david
Mesaje:159
Membru din:Mie Oct 01, 2014 5:17 pm
Marca si model masina:Citroen C4 1.6 e-HDI
Numar Inmatriculare:VN xx DAV
Localitate:Focsani

Re: NOU- Breloc auto anti-pierdere produspierdut.ro

Mesaj de silviu.david » Joi Sep 24, 2015 8:06 pm

Nu se aplica in cazul furtului, ci doar in cazul obiectelor pierdute si gasite de oameni de bun-simt care doresc sa faca un bine si care cunosc si site-ul respectiv!
Putin prea utopic daca ma intrebati pe mine

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: NOU- Breloc auto anti-pierdere produspierdut.ro

Mesaj de Norishor » Joi Sep 24, 2015 8:46 pm

Cand vine vorba de o cheie, eu cred ca sunt ceva sanse sa o recuperezi. Am un prieten care si-a pierdut portofelul in bucuresti acum 2 saptamani (el fiind din Constanta) si l-a recuperat. Cel care l-a gasit i l-a trimis prin curier neatins (toti banii - vreo 70 ron si 4 carduri) la locul lor.
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

elcraft
Mesaje:42
Membru din:Vin Dec 06, 2013 7:39 pm
Marca si model masina:C4 1.6 HDI Coupe 2009 (facelift), 90CP, NO FAP

Re: NOU- Breloc auto anti-pierdere produspierdut.ro

Mesaj de elcraft » Vin Sep 25, 2015 7:52 am

silviu.david scrie:oameni de bun-simt care doresc sa faca un bine si care cunosc si site-ul respectiv!
Site-ul e scris pe breloc, deci nu trebuie sa-l cunoasca. Dar daca recompensa vine de la mine si nu de la organizatori, de ce n-as scrie doar nr meu de telefon, fara alte proceduri?

krichard
Mesaje:265
Membru din:Mie Mai 21, 2008 5:05 pm

Re: NOU- Breloc auto anti-pierdere produspierdut.ro

Mesaj de krichard » Vin Sep 25, 2015 5:55 pm

Recompensa o poti stabili ! Daca nu doresti sa oferi recompensa pentru returnare, la activare va trebui doar sa pui un 0 !
De ce ai achizitiona unul din produsele produs pierdut ?
O sa insir MOTIVE :
-elegant
-frumos
-ieftin ( 20 lei )
-contine un serviciu util
-il motiveaza pe cel care iti gaseste bunul sa ti-l inapoieze prin simpla recompensa care poate fi o suma modica.
-nu trebuie sa cauti locuri in care poti grava brelocuri
-nu trebuie sa cauti breloc pe care sa poti grava.

Produspierdut.ro comercializeaza mai multe produse, cum ar fi :
-medalioane pentru animale de companie
-brelocuri pentru chei
-bratari pentru copii, batrani sau straini
-etichete care se pot pune pe telefoane, portofele, documente, camere foto, ceas de mana etc.
elcraft scrie:
silviu.david scrie:oameni de bun-simt care doresc sa faca un bine si care cunosc si site-ul respectiv!
Site-ul e scris pe breloc, deci nu trebuie sa-l cunoasca. Dar daca recompensa vine de la mine si nu de la organizatori, de ce n-as scrie doar nr meu de telefon, fara alte proceduri?
Intr-o intersectie era o cruce pe care scria.."Aici odihneste cel care a avut PRIORITATE DE DREAPTA
C4 1.6 16V VTR 110 hp
Ford New Mondeo 2.5 220 hp
Mocheta,PVC etc : http://www.kledor.ro" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
B25BUY
Mesaje:1287
Membru din:Mar Dec 09, 2008 10:54 am
Numar Inmatriculare:B-BUY
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: NOU- Breloc auto anti-pierdere produspierdut.ro

Mesaj de B25BUY » Lun Sep 28, 2015 9:56 pm

destul de greu de aplicat..cu site-ul acela si cu codul...doar daca te gandesti

mai bine lasi o carte de vizita/numarul de telefon in portofel..
asa am patit de 2 ori cu actele pierdute si mi le-au adus diversi , desigur fara bani...dar actele conteaza mai mult...
C4 berlina 5 usi, culoare: Mativoire/2.0 HDI VTR Pack 140 CP - 2009

krichard
Mesaje:265
Membru din:Mie Mai 21, 2008 5:05 pm

Re: NOU- Breloc auto anti-pierdere produspierdut.ro

Mesaj de krichard » Mar Sep 29, 2015 4:16 pm

Sa fii sceptic si negativist este usor, sa fii precaut si sa speculezi este ceva mai greu pentru majoritatea romanilor si asta mai ales pentru o suma modica ! Ideea este ca serviciul functioenaza intr-adevar si sunt persoane care si-au recuperat obiectele cu ajutorul nostru cu toate ca serviciul nostru este de putin timp pe piata .
Din punctul meu de vedere, brelocul anti-pierdere este brelocul care n-ar trebui sa lipseasca de la nicio cheie de masina ! ::P
Intr-o intersectie era o cruce pe care scria.."Aici odihneste cel care a avut PRIORITATE DE DREAPTA
C4 1.6 16V VTR 110 hp
Ford New Mondeo 2.5 220 hp
Mocheta,PVC etc : http://www.kledor.ro" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
commandorsteel
PowerSteel
Mesaje:6538
Membru din:Lun Mai 28, 2007 2:59 pm
Numar Inmatriculare:B-88-
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: NOU- Breloc auto anti-pierdere produspierdut.ro

Mesaj de commandorsteel » Mie Sep 30, 2015 7:46 am

elcraft scrie: Dar daca recompensa vine de la mine si nu de la organizatori, de ce n-as scrie doar nr meu de telefon, fara alte proceduri?
Aceasi intrebare o pun si eu...
De ce ar fi bine sa ma complic sa cumpar un breloc pe care este scris un site, sa intre pe site-ul respectiv, urmand sa afle nr de telefon... etc, cand cel mai simplu este sa-ti lipesti pe cheie un stiker micut cu nr. de telefon?
ca idee...., fara suparare :hi
Citroen C4 Grand Picasso 1,6 HDI ... aproape full (adica are aproape toate rotile)
ImagineImagine
Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte componente si piese auto. Oferte Servicii Auto”