Training Tehnic Motul - 29.04.2017

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina
Training Tehnic Motul - 29.04.2017

Mesaj de Norishor » Lun Mar 13, 2017 11:10 am

Salutare! Anul acesta, oamenii de la Motul, ne ofera posibilitatea sa participam la un training tehnic (cel care se face in mod normal doar pentru reprezentatii service-urilor auto), astfel incat, pasionatul din fiecare dintre noi, sa aiba ocazia de a invata ceva nou intr-un cadru calduros si relaxat. Ei vor pune la dispozitie locatia si cafeaua/ceaiul iar noi sa aducem lista de intrebari si buna dispozitie. Asadar, pentru ClubC4 - ClubCitroen - Peugeot Club voi incerca sa ma ocup eu si omul Motul - Darius (cel care s-a zbatut sa ne ofere acest training) sa intocmim listele de participanti.
Asadar, facem o intalnire? Care se baga? Participarea, este cum probabil ati dedus - GRATUITA.

:arrow: Data stabilita impreuna cu cei de la MOTUL este 29.04.2017 - Bucuresti

:idea: Pe doritori ii astept cu un mesaj privat cu date de contact (nume/telefon). :idea:
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: Training Tehnic - Organizat de catre Motul

Mesaj de Norishor » Lun Mar 13, 2017 11:20 am

Cei care voteaza, si doresc sa vina, sa-mi dea un mesaj privat cu niste date de contact. Participarea este GRATUITA! Un fel de intalnire clubC4 unde rontaim o cafea si bem un biscuite.

Mai jos este tabelul celor inscrisi (care mi-au trimis datele de contact pe privat).

1. Norishor
2. ExDani
3. Hozit George
4. Wonka Jr.
5. DragosD
6. DorinSD
7. Panda
8. Florinhot
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

Scrie răspuns

Înapoi la “Bucuresti”