Vand tavite portbagaj, covorase ,presuri, bandouri

Ofertele firmelor, special pentru ClubC4
Reguli forum
1. Persoanele juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe forumul ClubC4, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu unul din membrii echipei ClubC4(Bogdan, Mihay, Aiurica, Dan Pasare)
2. Offtopicul este strict interzis in aceasta sectiune
Scrie răspuns
themircea
Mesaje:81
Membru din:Vin Mar 14, 2008 3:34 am
Localitate:Timisoara
Contact:
Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de themircea » Mar Mar 31, 2009 5:59 am

Salut!

DanDana - cu atat mai bine! Eu iti multumesc si sper sa ne mai auzim.

silviuk -Portbagajul si podul pedalier sunt neschimbate si dupa facelift... :D
Tavita 151 ron ; covorasele 115 ron ; De aici scazi reducerile de mai jos.

Reduceri pentru forum:
-la tavite sau bandouri– 10% reducere sau curierat gratuit
-la covorase – aveti de plata 15 ron (1/2 din costurile de curierat). Tot 15 ron ramane si daca sunt mai multe seturi pe livrare (practic aveti livrare gratuita pentru celelalte)
-la covorase insotite de o tavita sau bandouri (pereche sa fie, chiar daca nu-s pentru aceeasi masina) – aveti 10 ron reducere la covorase si curierat gratuit
-la doua tavite/bandouri pe livrare – 8 ron reducere pe bucata si curierat gratuit ; la 3 – 10 ron / buc ; la 4 – 15 ron / buc ; la 5 tavite sau bandouri /livrare aveti al 6-lea produs gratuit.

Tuturor colegilor de forum - In cele din urma am reusit sa definitivam oferta pentru covorasele textile. Asa cum va spuneam mai demult, vom aduce doar cele mai bune materiale din oferta producatorului. Ei au si ieftinaturi de-alea cu mocheta subtire, dar noi nu vom aduce! Din cate spune fabricantul, pe-alea le cumpara doar reprezentantele... :ok

• Spatele covoraselor este cauciucat, antialunecare.
• Mocheta e groasa, deasa si de calitate foarte buna.
• La calcaiul soferului este dublat si intarit materialul.
• Toate sunt speciale pe model de masina (originale) si sunt vreo 800 de modele de masini in catalog.
• Covorasele vin standard cu marginea tivita cu material textil, dar se poate comanda margine tivita cu piele artificiala ( + 5 ron)
• La covorasele din fata exista gauri pentru sistemele de fixare. Daca nu aveti sistemul de fixare in mocheta se poate cumpara - surubul ce intra in mocheta + fixarea cu excentric - la 4 ron/ buc.

Preturile sunt mai unitare. Depind doar de material si de numarul de locuri al masinii (5 locuri, 6-7 locuri, 8-9 locuri).
Vom aduce doua clase de materiale:
• Carrera si Caliber - pentru masini cu 5 locuri – 100 ron ; pentru masini cu 6-7 locuri – 121 ron
• V8 Elegant – pentru masini cu 5 locuri – 110 ron ; pentru masini cu 6-7 locuri – 137 ron
Covorase de mocheta nu vom aduce pe stoc, datorita diversitatii mari a materialelor. Nici macar producatorul nu tine stocuri. Durata de livrare va fi intre 7-20 zile.
Si la acestea, ca si la cele de cauciuc, va raman 15 ron de plata - un partial din costurile de curierat. Vedeti si sistemul de discounturi si transport.
Mai jos aveti si cateva poze.

Multumesc,
Mircea
http://www.rimimg.ro" onclick="window.open(this.href);return false;
Si daca vreti si altceva... uitati-va si pe http://www.cobiromania.ro" onclick="window.open(this.href);return false; - e o alta divizie de-a noastra... :D
Imagine

Imagine
Suntem pe un forum! Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
0256/275273 , 0720.699655 (L-V 8-18 ; S 9-15)

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de Bogdan » Mar Mar 31, 2009 8:39 am

Vreau si eu un set de presuri pt C4, V8 Elegant Grey
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
commandorsteel
PowerSteel
Mesaje:6538
Membru din:Lun Mai 28, 2007 2:59 pm
Numar Inmatriculare:B-88-
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de commandorsteel » Mar Mar 31, 2009 8:59 am

hmm.. si eu care credeam ca-ti iei pe portocaliu :shock:
Citroen C4 Grand Picasso 1,6 HDI ... aproape full (adica are aproape toate rotile)
ImagineImagine
Imagine

Gozmin
Mesaje:8
Membru din:Vin Feb 27, 2009 7:50 am

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de Gozmin » Mar Mar 31, 2009 11:57 am

Salut.
Citroen C3, 2005 facelift
Covoraşe + tăviţă
Rog un preţ total cu tot cu discount şi transport la Oradea. Eventual poze înainte.
Mulţumesc.

Avatar utilizator
tazucu
C4Devil
Mesaje:291
Membru din:Sâm Iun 21, 2008 4:17 pm
Marca si model masina:ex: Citroen C4 1.6i
Numar Inmatriculare:B-45-GCD
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de tazucu » Mar Mar 31, 2009 12:53 pm

Vreau si eu un set de presuri pt C4, V8 Elegant Grey
Ford Mondeo MK5 1.5 EcoBust 160CP - 2016 RubyRed
Ex: Opel Astra j Sedan 1.4 Turbo 140CP - 2014 Mahon
Ex: Citroen C4 2 usi mari rau si una in spate 1.6 110CP - 2006 Gri

themircea
Mesaje:81
Membru din:Vin Mar 14, 2008 3:34 am
Localitate:Timisoara
Contact:

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de themircea » Mar Mar 31, 2009 5:56 pm

Salut!

Eu acum nu sunt in tara, dar cand ma intorc sper sa am mai multe poze si cu covorasele textile.

Bogdan si tazucu - Va mai intreb doua-trei chestii cand ajung inapoi.

commandorsteel - asa cum te-am mai rugat, schimba chestia aia ce se plimba sub mesajele tale ca nici dracu' nu citeste ce scrii... Toata lumea e cu ochii mai jos de mesaj... ::P

Gozmin - Sorry, da-n calculatorul asta n-am poze! Ce-ti garantez e ca sunt pentru C3, doar pentru C3 si pentru nici o alta masina decat C3... :ok
Cat despre material, calitate, finisare, potrivire, cred ca-ti poti face o idee din posturile anterioare sau de pe site-ul nostru.
Tavita: 134 ron, covorasele: 115 ron. De aici scazi reducerile pentru forum (vezi postul meu de mai sus).

Multumesc,
Mircea
http://www.rimimg.ro" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.cobiromania.ro" onclick="window.open(this.href);return false;
Suntem pe un forum! Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
0256/275273 , 0720.699655 (L-V 8-18 ; S 9-15)

Gozmin
Mesaje:8
Membru din:Vin Feb 27, 2009 7:50 am

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de Gozmin » Lun Apr 06, 2009 1:06 pm

Gozmin - Sorry, da-n calculatorul asta n-am poze! Ce-ti garantez e ca sunt pentru C3, doar pentru C3 si pentru nici o alta masina decat C3... :ok
Cat despre material, calitate, finisare, potrivire, cred ca-ti poti face o idee din posturile anterioare sau de pe site-ul nostru.
Tavita: 134 ron, covorasele: 115 ron. De aici scazi reducerile pentru forum (vezi postul meu de mai sus).



Vreau covoraşele. Cum procedăm ? În cât timp mi le poţi trimite ?
Merci

Avatar utilizator
tazucu
C4Devil
Mesaje:291
Membru din:Sâm Iun 21, 2008 4:17 pm
Marca si model masina:ex: Citroen C4 1.6i
Numar Inmatriculare:B-45-GCD
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de tazucu » Vin Apr 10, 2009 9:11 am

Ce se mai aude de astea??
Mai aduci?
Sau nu te-ai intors?? :)
Ford Mondeo MK5 1.5 EcoBust 160CP - 2016 RubyRed
Ex: Opel Astra j Sedan 1.4 Turbo 140CP - 2014 Mahon
Ex: Citroen C4 2 usi mari rau si una in spate 1.6 110CP - 2006 Gri

Gozmin
Mesaje:8
Membru din:Vin Feb 27, 2009 7:50 am

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de Gozmin » Vin Apr 10, 2009 11:36 am

Intră pe http://www.rimimg.ro" onclick="window.open(this.href);return false; şi ia nr. de telefon de acolo şi apoi sună-l. Eu aşa am făcut.

themircea
Mesaje:81
Membru din:Vin Mar 14, 2008 3:34 am
Localitate:Timisoara
Contact:

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de themircea » Vin Apr 10, 2009 2:30 pm

Salut!

tazucu - M-am intors... Vezi mai jos, te rog. Pentru comanda ne trebuie mai multe informatii, nu doar materialul si modelul masinii. Alege de acolo si da-mi un PM cu numarul tau de telefon. Oricum, doar dupa Pastele Ortodox vom aduce. Acum e Pastele Catolic si pe ei nu-i prinzi de Vineri pana Marti-Miercuri...

Am informatii noi despre covorasele de mocheta. Reiau mai jos toate detaliile, corectate si adaugite...
Asa cum va spuneam mai demult, vom aduce doar cele mai bune materiale din oferta producatorului. Ei au si ieftinaturi de-alea cu mocheta subtire, dar noi nu vom aduce! Din cate spune fabricantul, pe-alea le cumpara doar reprezentantele...

• Spatele covoraselor este cauciucat, antialunecare.
• Mocheta e groasa, deasa si de calitate excelenta.
• La calcaiul soferului este dublat si intarit materialul.
• Toate sunt speciale pe model de masina (originale) si sunt vreo 800 de modele de masini in catalog.
• Covorasele vin standard cu marginea tivita cu material textil, dar se poate comanda margine tivita cu piele artificiala ( + 5 ron) sau cusuta in diferite culori (+4 ron)
• Pentru sistemele de fixare (doua modele) exista multe optiuni: 1. poate nu doriti deloc...; 2.daca aveti sistemul de fixare in podea, puteti cere doar saibele de plastic de pe covorase - pe modelul dorit. (2 ron/buc). 3.Daca nu aveti nici sistemul de fixare in podea, setul complet (surubul ce intra in mocheta + saibele de pe covoras) costa 4 ron/ buc. Se pot pune cate una sau doua pe covorasele din fata, in functie de preferinte (doar cate o prindere ar fi suficienta pentru a impiedica alunecarea).
• Covorasele de mocheta se pot si broda (inscriptiona) cu sigle / logo la alegerea voastra. Ne trimiteti logo-ul in format JPEG si este o taxa suplimentara de 15 ron pentru introducerea logo-ului in masina de brodat. Aceasta se plateste o singura data, deci e foarte rentabil pentru reprezentante auto sau magazine. Brodarea costa ~ 8 RON / covoras. Din pacate, nu se pot inscriptiona nume de marci, modele, trade-mark-uri in general, decat pentru reprezentantele auto care au drept de utilizare asupra numelui.

Preturile sunt mai unitare. Depind doar de material si de numarul de locuri al masinii (5 locuri, 6-7 locuri, 8-9 locuri).
Vom aduce doua clase de materiale:
• Carrera si Caliber - pentru masini cu 5 locuri – 100 ron ; pentru masini cu 6-7 locuri – 121 ron
• V8 Elegant – pentru masini cu 5 locuri – 110 ron ; pentru masini cu 6-7 locuri – 137 ron
Covorase de mocheta nu vom aduce pe stoc, datorita diversitatii mari a optiunilor. Nici macar producatorul nu tine stocuri. Durata de livrare va fi intre 7-20 zile.
Si la acestea, ca si la cele de cauciuc, va raman 15 ron de plata - un partial din costurile de curierat. Vedeti si sistemul de discounturi si transport.


Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Tuturor celor care sarbatoresc acum Pastele, va doresc
Paste Fericit!
Kellemes Husveti Unnepeket!
Frohe Ostern!

Mircea
http://www.rimimg.ro" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.cobiromania.ro" onclick="window.open(this.href);return false; - vine Iepurasul! :D
Suntem pe un forum! Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
0256/275273 , 0720.699655 (L-V 8-18 ; S 9-15)

Gozmin
Mesaje:8
Membru din:Vin Feb 27, 2009 7:50 am

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de Gozmin » Joi Apr 23, 2009 12:03 pm

NOUTĂŢI ?
COVORAŞE CITROEN C3 ?

themircea
Mesaje:81
Membru din:Vin Mar 14, 2008 3:34 am
Localitate:Timisoara
Contact:

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de themircea » Sâm Apr 25, 2009 10:07 am

Salut!

Gozmin - azi noapte am ajuns cu ele. Chiar acum se descarca. Te sun, luni pleaca spre tine, marti le ai.
Iti multumesc pentru rabdare!

Mircea
Suntem pe un forum! Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
0256/275273 , 0720.699655 (L-V 8-18 ; S 9-15)

Avatar utilizator
silviuk
Mesaje:85
Membru din:Sâm Ian 03, 2009 11:04 pm
Marca si model masina:C4 GP2
Localitate:Bucuresti

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de silviuk » Mar Apr 28, 2009 5:28 pm

Am comandat si eu o tavita de portbagaj, ieri a trimis-o Mircea, azi a ajuns.
Sunt multumit de ea. Ramane, intr-adevar un spatiu de vreo doua degete intre ea si capatul dinspre numar al portbgajului, dar e OK.
Materialul pare de calitate, mai buna decat ceea la ce ma asteptam.
Are un pic de miros specific dar nu cred sa tina prea mult.
Partea antiaderenta chiar e antiaderenta.
151 RON cu transport inclus.

Multumesc, Mircea!
C4 Coupe 1.4i VTR facelift
Imagine

Avatar utilizator
liv4inter
Mesaje:43
Membru din:Sâm Apr 25, 2009 2:17 pm
Numar Inmatriculare:BV 01 EUI
Localitate:Brasov

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de liv4inter » Mar Apr 28, 2009 5:37 pm

sunt si eu dispus sa iau una ptr un c4,dar am 2 intrebari
1.daca aveti pe stoc,si daca nu cam in cat timp sunt disponibile?
2.ce este mai convenabil,10% reducere sau transport gratuit(mentionez ca sunt din brasov)?

Gozmin
Mesaje:8
Membru din:Vin Feb 27, 2009 7:50 am

Re: Vand tavite pentru portbagaj (presuri, covorase portbagaj)

Mesaj de Gozmin » Mar Apr 28, 2009 10:23 pm

Salut.
Am primit covoraşele. Drăguţe, elegante şi vin perfect pe conturul podelei maşinii. Îi schimbă în bine şi aspectul interior.
Raport preţ - calitate: excelent.
Mulţumiri Mircea pentru promptitudine şi buna colaborare.

Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte Firme”