ClubC4's girls

Coltul fetelor. INTERZIS Barbatilor!!!!
Reguli forum
INTERZIS BARBATILOR!!!!!!!!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
ClubC4
Mesaje:278
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 1:47 am
ClubC4's girls

Mesaj de ClubC4 » Dum Mai 03, 2009 9:22 pm

Pentru ca in ultima vreme fetele din ClubC4 sunt destul de active pe la intalniri si evenimente, am facut aceasta sectiune poate poate devin active si aici pe forum ...

Deci fetelor, sa inceapa petrecerea...aici intr-un loc doar al vostru ::P

Avatar utilizator
B u L i n a
RACING
Mesaje:58
Membru din:Lun Mar 10, 2008 3:58 pm

Re: ClubC4's girls

Mesaj de B u L i n a » Dum Mai 03, 2009 10:14 pm

Este interesant faptul ca usor, usor ni se da sansa sa ne facem simtita prezenta si in acest mic colt dedicat iubitelor posesorilor de C4, si nu numai :ya :ya
Adevarul este ca trebuia sa apara acest coltisor, pentru ca din momentul in care ne-am cunoscut ( prima intalnire pentru mine fiind cea de la Sambata) au inceput sa se lege prietenii din ce in ce mai solide si nu doar de dragul de a socializa in momentul in care baietii se intalnesc.
In concluzie, suntem fete cu calitati deosebite, care stim sa ne sustinem baietii in ceea ce priveste pasiunea lor pentru C4 si care totodata am avut de castigat noi prietenii. Acum nu ne ramane decat sa profitam de acest coltisor!!! Succes C4 for Girls :ya :ya :ya

Avatar utilizator
^LRS^
Mesaje:38
Membru din:Joi Mar 13, 2008 7:04 pm
Localitate:Constantza/Bucharest

Re: ClubC4's girls

Mesaj de ^LRS^ » Dum Mai 03, 2009 10:20 pm

yeey :ya ...e bine k ne-am facut si noi simtzita prezentza....si Maria, cam ai dreptate...cu fiecare intalnire sunt mai puternice si legaturile dintre noi......deci....la cat mai multe posturi!!!! :ok

Avatar utilizator
White Wizarditza
Mesaje:108
Membru din:Lun Mar 10, 2008 9:15 pm
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4's girls

Mesaj de White Wizarditza » Lun Mai 04, 2009 7:14 am

multumim ptr "coltisor", dar baietii se simteau cumva amenintati de posturile noastre? :))
si ptr mine prima intalnire cu prietenele/logodnicele/sotiile membrilor clubului a fost tot la Sambata, unde a fost BETON!pacat ca ne intalnim atat de rar, poate ca ar trebui sa ne vedem si cand nu se intalnesc baietii...un film, un teatru, un club...ceva, nu stiu...sa fim numai noi, fetele. Ce ziceti?
si btw, banuiesc ca veniti vineri la cupa, nu???

Avatar utilizator
White Wizarditza
Mesaje:108
Membru din:Lun Mar 10, 2008 9:15 pm
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4's girls

Mesaj de White Wizarditza » Lun Mai 04, 2009 7:16 am

Mihay scrie:wow Maria ai vazut ca ti`a schimbat Bogdan si useru :ok :ok sub el merge scris "Racing " ::P
...eu acum am vazut ca acest topic este interzis barbatilor!!!! :ya :ok :applause

Avatar utilizator
B u L i n a
RACING
Mesaje:58
Membru din:Lun Mar 10, 2008 3:58 pm

Re: ClubC4's girls

Mesaj de B u L i n a » Lun Mai 04, 2009 7:53 am

Mihay scrie:wow Maria ai vazut ca ti`a schimbat Bogdan si useru :ok :ok sub el merge scris "Racing " ::P
L-a schimbat de fata cu mine si cu voia mea, si intr-adevar ar merge si un Racing :ya .Ms Mihai....bulin imi pui si mie un Racing dedesubt, pls? ;;)

Avatar utilizator
B u L i n a
RACING
Mesaje:58
Membru din:Lun Mar 10, 2008 3:58 pm

Re: ClubC4's girls

Mesaj de B u L i n a » Lun Mai 04, 2009 8:07 am

White Wizarditza scrie:multumim ptr "coltisor", dar baietii se simteau cumva amenintati de posturile noastre? :))
si ptr mine prima intalnire cu prietenele/logodnicele/sotiile membrilor clubului a fost tot la Sambata, unde a fost BETON!pacat ca ne intalnim atat de rar, poate ca ar trebui sa ne vedem si cand nu se intalnesc baietii...un film, un teatru, un club...ceva, nu stiu...sa fim numai noi, fetele. Ce ziceti?
si btw, banuiesc ca veniti vineri la cupa, nu???

Ar fi frumos sa facem si noi spontane :ya. Dar, cred ca ar trebui in timpul saptamanii pentru ca din cate am observat, voi in weekend sunteti plecati.

Si am hotarat la gratar cu fetele ca vom veni la cupa. Doar daca va fi vremea urata nu ne vom face simtita prezenta :ya

Avatar utilizator
White Wizarditza
Mesaje:108
Membru din:Lun Mar 10, 2008 9:15 pm
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4's girls

Mesaj de White Wizarditza » Lun Mai 04, 2009 8:50 am

Mda, din pacate, de cele mai multe ori noi, vrajitorii, suntem plecati in week-end-uri :( ce sa facem daca parintii sunt aproape de Bucuresti.
Ziceai ca daca e vreme urata nu veniti?pai si baietii se mai duc?ca daca sta sa ploua, nu stiu daca mai are rost sa tina cupa...ca se vor da de-a berbeleacu' cu carturile alea...
Propun pentru saptamana viitoare un film, ce ziceti?

Avatar utilizator
Liv
Mesaje:8
Membru din:Lun Mai 04, 2009 9:29 am
Localitate:Bucuresti

Re: ClubC4's girls

Mesaj de Liv » Lun Mai 04, 2009 9:36 am

Da, e o idee buna sa mergem la film. Am putea sa-l vedem in c4-ul lui tazucu daca tot are computer :D. Cred ca reusim noi cumva sa ne inghesuim ;)) Cred ca face cinste si nu ne costa biletele. :ya

De asemenea eu votez si pentru teatru.

O zi buna

P.S Eu sunt Liv prietena lui pfa :lol: adica tazucu :drive

Avatar utilizator
blondish
Mesaje:73
Membru din:Mie Mai 16, 2007 4:28 pm
Localitate:Bucuresti

Re: ClubC4's girls

Mesaj de blondish » Lun Mai 04, 2009 10:21 am

Eu vin oricum vineri la cupa. in cazul in care e frig sau ceva de genul putem sta inauntru.
Clio III - DaFY duck 1,6 16V (ex)
Megane RS 2,0 Turbo (ex)
Citro C2 VTS

Avatar utilizator
Liv
Mesaje:8
Membru din:Lun Mai 04, 2009 9:29 am
Localitate:Bucuresti

Re: ClubC4's girls

Mesaj de Liv » Lun Mai 04, 2009 10:42 am

Eu nu pot sa vin la cupa. :cry:
Astept filmulete, fotografii si premii. :hi

Avatar utilizator
White Wizarditza
Mesaje:108
Membru din:Lun Mar 10, 2008 9:15 pm
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4's girls

Mesaj de White Wizarditza » Lun Mai 04, 2009 11:57 am

pai atunci ramane sa vb vineri ptr saptamana viitoare sa vedem la ce film mergem!!! :applause :D
Abia astept sa va vad pe toate, ca nu ne-am mai vazut de la Medias...

Avatar utilizator
B u L i n a
RACING
Mesaje:58
Membru din:Lun Mar 10, 2008 3:58 pm

Re: ClubC4's girls

Mesaj de B u L i n a » Lun Mai 04, 2009 1:53 pm

White Wizarditza scrie:pai atunci ramane sa vb vineri ptr saptamana viitoare sa vedem la ce film mergem!!! :applause :D
Abia astept sa va vad pe toate, ca nu ne-am mai vazut de la Medias...
Perfect....WW ai strans cam multe absente ::P

Avatar utilizator
White Wizarditza
Mesaje:108
Membru din:Lun Mar 10, 2008 9:15 pm
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: ClubC4's girls

Mesaj de White Wizarditza » Lun Mai 04, 2009 2:11 pm

B u L i n a scrie:
White Wizarditza scrie:pai atunci ramane sa vb vineri ptr saptamana viitoare sa vedem la ce film mergem!!! :applause :D
Abia astept sa va vad pe toate, ca nu ne-am mai vazut de la Medias...
Perfect....WW ai strans cam multe absente ::P
Mda...am scutire de la mama ::P :D

Avatar utilizator
B u L i n a
RACING
Mesaje:58
Membru din:Lun Mar 10, 2008 3:58 pm

Re: ClubC4's girls

Mesaj de B u L i n a » Lun Mai 04, 2009 2:45 pm

commandorsteel scrie:eu sunt total nemultumit de discriminarea care se face pe forumul asta :angryfire:
s-a facut o sectiune separata numai ptr gagici in care, cica: ESTE INTERZIS BARBATILOR !!!! :shock:
de ce sa aiba numai ele coltul lor???
contest decizia administratorului si cer daune morale ptr ca mi s-a ingradit dreptul de exprimare pe anumite sectiuni din acest forum :cussing:
daunele morale constau in : cate o sapca ptr fiecare membru barbatesc, iar fetele sa dea fiecare cate un pupic subsemnatului ptr a-i merge bine in continuare :mrgreen:
astept ..... max 1 saptamana, apoi..... vad eu ce fac :oops:
Ce se mai distreaza dragalasii de ei :ya :ya :ya

Scrie răspuns

Înapoi la “C4 for Girls”