Intalnire Nationala 2014!?

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:
Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de Bogdan » Sâm Mar 08, 2014 11:39 am

Asta cu centrul tarii nu prea mai are nicio baza...au contat locatiile si atat , pt ca oricum majoritatea au cam fost din Bucuresti, Constanta,cu mici exceptii. Intr adevar de la ideea de centru tarii s a plecat sa fie accesibil tuturor, si astfel s au gasit 2,3 locatii bune...insa daca analizam putin o sa vedem ca o locatie in centrul tarii nu prea mai are nicio sustinere!

Eu am propus BinderBubi de ex, pt ca e usor din pct de vedere organizare, conditiile sunt excelente, mancarea la fel, poti sa faci tot ce vrei etc, activitati multiple


La anul n ar fi rau sa se faca ceva la mare.. unde a propus Serban de ex.. Dar sa fie prin mai ...

Iar cine vine din Moldova de ex, nu cred sa fie chiar o mare pb in a merge pana la Cta comparat cu Medias de ex.

Deci da, eu sunt pt mare, atat timp cat conditiile sunt asemanatoare cu ce s a facut pana acum!

@tony...ce vrei tu se aplica acolo pentru 5-6 masini, e greu sa potrivesti 100 de persoane pt asa ceva. Plus ca unii au copii, e peste mana sa te plimbi de colo si sa stai mult in masina. Mie imi place ideea dar nu prea se muleaza pe o intalnire nationala

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
DjAndr3w
Mesaje:2096
Membru din:Lun Iul 02, 2012 6:00 pm
Marca si model masina:Citroen C4 1.6i Berlina-Gri
Numar Inmatriculare:IS 15 EOK
Localitate:Iasi
Contact:

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de DjAndr3w » Sâm Mar 08, 2014 12:41 pm

Pentru mine ca e mare, munte...sau altceva nu conteaza, intalnire sa fie :mrgreen:
Citroen C4 Berlina 1.6i 16V - 109 Calusei - Gri
Imagine
раскрутка сайтов

tony.iordache
,,crazy pilot ,,
Mesaje:554
Membru din:Dum Sep 06, 2009 6:20 pm
Marca si model masina:citroen c4 II 1,6 hdi 110hp
Numar Inmatriculare:CT-83-TIA
Localitate:constanta

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de tony.iordache » Sâm Mar 08, 2014 1:04 pm

@ bogdan , da asa este sa faci o nationala turul romaniei iti trebuiesc finante si ceva lipsa prin cabina .
referitor la cei cu copii, nu ne alearga nimeni ptr ca am face spre exemplu program ......ziua unu de la ,,x,, la ,,y,, , cazat mancat inbalsamat, citro ,chichila, balănâțain :mrgreen: , ziua doi s.a.m.d
daca sunt in tara vin si in antalia daca faceti asa ca ptr mine nu e problema unde se va face :hi
c4 II 1,6 HDI 110 caluti
honda accord 2,2 i-DTEC 180 hp si ceva dupa resoftare la DIMSPORT, in curs de transformare

Avatar utilizator
commandorsteel
PowerSteel
Mesaje:6538
Membru din:Lun Mai 28, 2007 2:59 pm
Numar Inmatriculare:B-88-
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de commandorsteel » Sâm Mar 08, 2014 1:49 pm

tony.iordache scrie:@ bogdan , da asa este sa faci o nationala turul romaniei iti trebuiesc finante si ceva lipsa prin cabina .
referitor la cei cu copii, nu ne alearga nimeni ptr ca am face spre exemplu program ......ziua unu de la ,,x,, la ,,y,, , cazat mancat inbalsamat, citro ,chichila, balănâțain :mrgreen: , ziua doi s.a.m.d
daca sunt in tara vin si in antalia daca faceti asa ca ptr mine nu e problema unde se va face :hi
N-ai sa vezi asa ceva, mai ales daca se "citeste" ceva seara si se prelungeste pana spre dimineata.
N-o sa se mai trezeasca dimineata nimeni cu chef de plecare si sa conduca pe autostrazile patriei :glasses
Citroen C4 Grand Picasso 1,6 HDI ... aproape full (adica are aproape toate rotile)
ImagineImagine
Imagine

tony.iordache
,,crazy pilot ,,
Mesaje:554
Membru din:Dum Sep 06, 2009 6:20 pm
Marca si model masina:citroen c4 II 1,6 hdi 110hp
Numar Inmatriculare:CT-83-TIA
Localitate:constanta

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de tony.iordache » Sâm Mar 08, 2014 2:06 pm

commandorsteel scrie:
tony.iordache scrie:@ bogdan , da asa este sa faci o nationala turul romaniei iti trebuiesc finante si ceva lipsa prin cabina .
referitor la cei cu copii, nu ne alearga nimeni ptr ca am face spre exemplu program ......ziua unu de la ,,x,, la ,,y,, , cazat mancat inbalsamat, citro ,chichila, balănâțain :mrgreen: , ziua doi s.a.m.d
daca sunt in tara vin si in antalia daca faceti asa ca ptr mine nu e problema unde se va face :hi
N-ai sa vezi asa ceva, mai ales daca se "citeste" ceva seara si se prelungeste pana spre dimineata.
N-o sa se mai trezeasca dimineata nimeni cu chef de plecare si sa conduca pe autostrazile patriei :glasses
mda corect dar avem soferițe si pot sa șofereasc ele :ok , ideea era ca nu am avea zor deci mie personal nu-mi place totul cu program bine stabilit
recunosc ca mi-am luato de cateva ori cu stilul asta smuls de am dormit intr-o baza sportiva ca era tarziu si nu ma mai caza nici dracu (pe net arata impecabil) , in realitate era groaznic
pe viitor am sa fac drumul asta insotit de prieteni poate sau singur , eu am dat un exemplu de ce ar putea face lumea pasionata si nu e musai sa fie nationala :hi
@ comandore daca te bagi aduc eu antigel ptr toata calatoria :applause
c4 II 1,6 HDI 110 caluti
honda accord 2,2 i-DTEC 180 hp si ceva dupa resoftare la DIMSPORT, in curs de transformare

Avatar utilizator
commandorsteel
PowerSteel
Mesaje:6538
Membru din:Lun Mai 28, 2007 2:59 pm
Numar Inmatriculare:B-88-
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de commandorsteel » Sâm Mar 08, 2014 2:17 pm

M-as baga, dar nu-mi permite religia ::P
Citroen C4 Grand Picasso 1,6 HDI ... aproape full (adica are aproape toate rotile)
ImagineImagine
Imagine

tony.iordache
,,crazy pilot ,,
Mesaje:554
Membru din:Dum Sep 06, 2009 6:20 pm
Marca si model masina:citroen c4 II 1,6 hdi 110hp
Numar Inmatriculare:CT-83-TIA
Localitate:constanta

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de tony.iordache » Sâm Mar 08, 2014 3:00 pm

domle simandicoasa lume , heideti fratilor sa o ardem cu cortu anul asta si gata :ok :ok :ok
c4 II 1,6 HDI 110 caluti
honda accord 2,2 i-DTEC 180 hp si ceva dupa resoftare la DIMSPORT, in curs de transformare

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de Norishor » Sâm Mar 08, 2014 3:09 pm

Poll-ul a fost facut de mine exact asa cum a zis Bogdan - pentru a lua "pulsul". Oricum, cand voteaza numai 23 de useri cu greu il pot numi poll sau cu greu pot numi o luna castigatoare cu 5-6 voturi si mai trist cu greu pot numi interes. Bogdan m-a avertizat ca asa se va intampla.. si ca unii vor fi nemultumiti. Din pacate anul acesta se pare ca s-a pierdut startul unei intalniri. Totusi minuni se pot intampla...
Personal va spun ca organizarea unui eveniment nu este deloc, deloc usoara iar pentru evenimentul de anul trecut "manuta" de oameni care s-a implicat in organizare a investit atat timp personal cat si finante personale pentru pregatirea locatiei, finante care nu au fost acoperite sub nicio forma de catre nimeni. Le-am suportat 100% noi, din buzunarele noastre, astfel incat sa iasa ceva frumos.
Din nou, trebuie sa-i dau dreptate lui Bogdan cand spune ca intalnirea nationala nu trebuie sa fie o treaba de mantuiala. Este un simbol al nostru, al pasionatilor de marca si este pacat sa-l stricam cu ceva facut "sa fie la numar". Vestea buna este ca, de curand am vorbit personal cu cativa reprezentanti de la Trust Motors, care ar putea pe viitor sa ne fie alaturi si sa se implice in actiunile noastre si am avut promisiunea ca vor analiza intalnirile precedente cat si buna relatie pe care clubul nostru a avut-o cu Citroen Romania, astfel incat viitoarele intalniri sa aiba cumva si suportul lor. Chiar astazi am trimis cateva materiale (poze, filmari, impresii de dupa) de la fostele intalniri (felicitari inca o data GABI (vip3r_yo05) pentru montajul de la intalnirea 2013!) . Sper ca "pietricica" pe care am incercat sa o dau "la vale" saptamana asta sa se transforme in ceva frumos...
Pana una alta... "Keep calm" si pregatiti-va pentru intalnirile saptamanale. Hai cu vremea buna si cu carburantul "fara numar". :hi :ya

@commandor: asta cu religia e vorba electricianului nostru, ma! Dai o bere! :ok
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

tony.iordache
,,crazy pilot ,,
Mesaje:554
Membru din:Dum Sep 06, 2009 6:20 pm
Marca si model masina:citroen c4 II 1,6 hdi 110hp
Numar Inmatriculare:CT-83-TIA
Localitate:constanta

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de tony.iordache » Sâm Mar 08, 2014 3:16 pm

asa e el mai ortodox k papa :ok
c4 II 1,6 HDI 110 caluti
honda accord 2,2 i-DTEC 180 hp si ceva dupa resoftare la DIMSPORT, in curs de transformare

Avatar utilizator
DjAndr3w
Mesaje:2096
Membru din:Lun Iul 02, 2012 6:00 pm
Marca si model masina:Citroen C4 1.6i Berlina-Gri
Numar Inmatriculare:IS 15 EOK
Localitate:Iasi
Contact:

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de DjAndr3w » Sâm Mar 08, 2014 6:48 pm

papa ii catolic :)))))
Citroen C4 Berlina 1.6i 16V - 109 Calusei - Gri
Imagine
раскрутка сайтов

tony.iordache
,,crazy pilot ,,
Mesaje:554
Membru din:Dum Sep 06, 2009 6:20 pm
Marca si model masina:citroen c4 II 1,6 hdi 110hp
Numar Inmatriculare:CT-83-TIA
Localitate:constanta

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de tony.iordache » Sâm Mar 08, 2014 6:53 pm

dete mah si tu , stiu ca e catolic ::P
c4 II 1,6 HDI 110 caluti
honda accord 2,2 i-DTEC 180 hp si ceva dupa resoftare la DIMSPORT, in curs de transformare

Avatar utilizator
DjAndr3w
Mesaje:2096
Membru din:Lun Iul 02, 2012 6:00 pm
Marca si model masina:Citroen C4 1.6i Berlina-Gri
Numar Inmatriculare:IS 15 EOK
Localitate:Iasi
Contact:

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de DjAndr3w » Sâm Mar 08, 2014 7:06 pm

Ei na, faceam si eu o aroganta...ce te superi asa :lol: :lol: :lol:
Citroen C4 Berlina 1.6i 16V - 109 Calusei - Gri
Imagine
раскрутка сайтов

Avatar utilizator
catalin.stanescu
Mesaje:99
Membru din:Dum Feb 26, 2012 7:00 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1,6 HDI
Numar Inmatriculare:AG-89-SBI
Localitate:Pitesti

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de catalin.stanescu » Sâm Mar 08, 2014 9:23 pm

Daca il coving pe fratimi-o sa-si cumpere citroen c4 i-mi fac propriul meu club in sat la mine pentru ca deja suntem 2 membrii :mrgreen: mai gasim noi cateva masini sa fecem un tur de 2 zile pe TRANSFAGARASEAN in mai 2014 :drive
Daca esti bun la ceva...n-o face gratis.
Imagine Imagine Imagine Imagine

Avatar utilizator
Arian
Mesaje:390
Membru din:Sâm Iun 01, 2013 6:34 pm
Marca si model masina:Citroen C5 Exclusive 2.0hdi 163CP 2010 BOURRASQUE
Numar Inmatriculare:VS 01 NEO
Localitate:Bucuresti

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de Arian » Sâm Mar 08, 2014 11:01 pm

La un transfagarasan vreau sa ma bag si eu cand se poate. Daca mai sunt doritori poate stabilim ceva.
Ex: Citroen C4 Coupe 2006: 1.6i 16V, 109CP (VTR) Gri Iceland
New: Citroen C5 Exclusive 2010: 2.0hdi 163CP Blue BOURRASQUE
Filtru Particule Anulat + Stage 2 by Doc (OBDTUNING) la 196CP/144kW/400Nm

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: Intalnire Nationala 2014!?

Mesaj de Norishor » Sâm Mar 08, 2014 11:03 pm

Si eu! :))
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

Scrie răspuns

Înapoi la “Nationale”