C4 1.6 HDI, prima masina

Prezinta-ti masina chiar daca e stock sau are modificari. Obligatoriu poze
Reguli forum
Aceasta sectiune va contine prezentari ale masinilor(fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii!
Restul aspectelor, gen consum, probleme, nemultumiri etc etc, vor fi dezbatute in sectiunea "Jurnal de Bord"!
TheMask
Mesaje:14
Membru din:Sâm Mar 17, 2018 5:46 pm
Marca si model masina:Citroen C4 Coupe
Localitate:Constanta
Re: C4 1.6 HDI, prima masina

Mesaj de TheMask » Joi Apr 19, 2018 8:36 am

Mie mi se pare ca obtii mai mult o iluzie optica, un fel de efect placebo, decat sa repari efectiv buba. Cred ca daca dai si cu apa obtii acelasi efect, doar ca apa se evapora pe cand grasimea ramane.
Oferte Last Minute - Agenția de turism Daiavedra

Moody
Mesaje:10
Membru din:Lun Noi 20, 2017 9:46 am
Marca si model masina:Citroen C4 1.6 HDI Coupe

Re: C4 1.6 HDI, prima masina

Mesaj de Moody » Vin Apr 20, 2018 10:23 pm

Este adevarat ca nu face miraculos zgarietura sa dispara, dar ca solutie temporara este destul de eficienta. ::P Iar la spalare nu mi se pare ca iese din nou in evidenta. Mai ales ca in ultima vreme am dat de un self-service la care folosesc toate cele 4 programe de spalare si o ud de toti banii! :mrgreen:
N-a fost tocmai o alegere sa devin mai putin pretentios. Chestia e ca eu mai dau si la sotie masina, care.. stiti voi :mrgreen: Bai si mi-am spus intr-o zi ca... "NU-MI MAI PASA, E OK IUBI, II DAU CU WD40, NU-TI MAI FA GRIJI". Partea buna e ca de atunci ma iubeste mai mult! :ya

Probabil chestiile astea ar iesi super la un polish, dar deocamdata am alte prioritati :D

Scrie răspuns

Înapoi la “C4-ul tau”