Recomandare service Bucuresti

Intervalul reviziilor, costurile aferente. Campaniile de rechemari
Scrie răspuns
kap
Mesaje:158
Membru din:Vin Feb 13, 2009 9:32 am
Numar Inmatriculare:VL06HCA
Localitate:Bucuresti
Contact:
Recomandare service Bucuresti

Mesaj de kap » Mar Sep 17, 2019 8:12 am

Salut,
Puteti recomanda un service din Bucuresti ptr revizie C4 coupe ? Sa ma lase sa vin cu piesele mele si sa practice preturi decente la manopera. La fel de important, sa cunoasca si cum arata un c4 sa nu stea sa demonteze jumate de masina pentrui a-mi schimba filtru de habitaclu

chelner
Mesaje:60
Membru din:Sâm Apr 14, 2012 1:45 pm
Marca si model masina:Citroen C4 1.6 HDI,110 Cp
Numar Inmatriculare:B 51 CDJ
Localitate:Bucuresti

Re: Recomandare service Bucuresti

Mesaj de chelner » Mar Sep 17, 2019 10:14 pm

Iti recomand Garajul francez,la ei cateodata poti venii cu piesele tale,cateodata nu,depinde in ce stare il gasesti pe Alexandru.Si iti mai recomand Nafi Motors,la ei poti venii cu piesele tale,este fostul Citroen Marasesti.Au mai ramas acolo 2 mecanici de la fosta reprezentanta.La preturi sunt acceptabili,depinde si de ce ai de facut,
Astept si eu sugestii de alti mecanici,service,in Bucuresti.

kap
Mesaje:158
Membru din:Vin Feb 13, 2009 9:32 am
Numar Inmatriculare:VL06HCA
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Recomandare service Bucuresti

Mesaj de kap » Mie Sep 18, 2019 7:30 am

La Garajul Francez am tot fost dar in ultimul timp s-au aglomerat si parca nu mai fac treaba asa buna plus ca mi se pare prea mare adaosul pe care il practica la piese. Inteleg notiunea de business dar trebuie sa fie totusi o situatie de win-win

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: Recomandare service Bucuresti

Mesaj de Norishor » Mie Sep 25, 2019 10:49 pm

TimSim Service - https://www.waze.com/directions/romania ... 91982.html

0724.236.342 - Iulian (Mecanic al grupului PSA - de peste 15 ani)

Specificati ca veniti de pe forum - ClubC4.

Va puteti duce si cu piesele voastre, atata timp cat stiti ca se potrivesc pentru a evita blocarea masinii pe elevator.

Cu ei a luat nastere proiectul Citroen C2 - Masina de competitii. Personal, imi pun viata in mainile lor la fiecare cursa.
Intre timp au mai participat la reglarea a doua Peugeot 206 RC - al lui Bulina si Aiurica (Relu) + rebuild motor + modificari chiulasa pentru un al 3-lea 206 RC care va lua startul in CNVC - Campionatul National de Viteza in Coasta.

Eu sunt inca viu, deci au facut treaba buna :)) Relu, mai are un pic si termina campionatul 2019 pe podium. Bulina ii sufla in ceafa.
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

Scrie răspuns

Înapoi la “Reviziile & Campaniile de rechemari”