ROC-Race of Champions

Totul despre WRC (în special C4 WRC), Formula 1...
Avatar utilizator
mituc
Mesaje:9122
Membru din:Sâm Feb 10, 2007 6:18 pm
Marca si model masina:Mazda 3 MPS BK
Localitate:Iasi
Contact:
Race of Champions 2008

Mesaj de mituc » Vin Ian 02, 2009 1:35 pm

Pentru cine a pierdut momentul cind s-a dat pe eurosport si unde s-a mai dat (mie mi s-a intimplat): http://freecaster.tv/1000179_1006595" onclick="window.open(this.href);return false;
Ultima oară modificat Vin Ian 02, 2009 1:53 pm de către Dan pasare, modificat 1 dată în total.
Motiv: Topicul practic exista. Am mutat in el toate posturile referitoare la acest subiect, inclusiv pe al tau.
Rablamentul atomic C4 1.6i 110CP 5p (ex)

Visul meu cel mai umed sa e merg cu un kaiac cu visle de titan pe o mare de capete de prosti.
All I wanna do... is have some fucked! And I've got a feeling... that I'm not the only one!

Avatar utilizator
basy
Praz Racing Team
Mesaje:725
Membru din:Dum Ian 20, 2008 3:37 pm
Localitate:Bucuresti <=> Craiova

Re: Sezonul WRC 2008

Mesaj de basy » Vin Ian 02, 2009 11:14 pm

alex82 scrie:daca imi aduc eu bine aminte a castigat cu 3 echipe diferite F 1 :roll: :roll:
Nu iti aduci tu bine aminte. ;)
Pentru mine Schumacher este un oportunist. Niciodata nu o sa ma convinga nimeni ca Schumacher a fost cel mai bun pilot de F1. Schumacher a fost bun doar in cele mai bune masini ale vremii, Ferrari de F1 era la ani lumina fata de celelalte masini din campionat. Schumacher niciodata nu a batut categoric niciodata, decat in masina de F1. Eu sunt unul care nu s-a uitat la o cursa de F1 de pe vremea cand ii invata Hakkinen meserie. Nu uitati ca Schumacher nu a batut NICIODATA cu o masina inferioara si mai ales nu au fost niciodata discrepante mari intre el si al doilea pilot al echipei care nu erau niste genii ale pilotajului pe cand marea majoritate a celorlalti campioni au facut-o. Sa nu uitam in ce conditii a obtinut victoriile Prost cand avea de infruntat un Senna, un Mansel, un Villeneuve. Nici nu se compara ce a facut Schumacher, el trebuia sa se suie in masina si cursa era trei sferturi castigata. Daca vreti o lungim, dar va voi da suficiente argumente.

P.S. am 2 lucruri pentru care il stimez pe Schumacher, unul este ca a fost probabil cel mai bun om in ceea ce priveste setarile si al doilea ca a avut curajul sa se bata cu Senna la inceputuri, dar eu ala il consider o explozie a lui, care i-a si adus titlul din cauza problemelor lui Villeneuve.
Citroen C4 Coupe 1.6 HDI 110 alb

Scrie răspuns

Înapoi la “WRC, F1...”