Constanta

Intalnirile noastre
Avatar utilizator
dimabogdan
Mesaje:916
Membru din:Mie Feb 14, 2007 9:43 am
Localitate:CONSTANTA
Re: Constanta

Mesaj de dimabogdan » Dum Apr 03, 2011 7:03 pm

Buuun.Fi dur, Kokaa, fii dur cu noi, ca asa ne trebuie :applause
Ce mai incolo incoace, hai sa stabilim sambata/duminica in care sa ne vedem.Eu unul as prefera pe 16/17, luna asta.
Mai bine sa taci si sa pari prost, decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile.

Avatar utilizator
atenzaC4
Mesaje:569
Membru din:Mie Mar 30, 2011 9:13 pm
Numar Inmatriculare:CT
Localitate:Constanta
Contact:

Re: Constanta

Mesaj de atenzaC4 » Dum Apr 03, 2011 7:47 pm

dimabogdan scrie:Buuun.Fi dur, Kokaa, fii dur cu noi, ca asa ne trebuie :applause
Ce mai incolo incoace, hai sa stabilim sambata/duminica in care sa ne vedem.Eu unul as prefera pe 16/17, luna asta.
Super!
Haideti sa o punem de o intalnire, poate se mai si incalzeste. ieri era intalnire seat la aqua.
se uitau cam lung dupa noul C4
ce-i drept ca atrage priviri
De ce Facebook nu are si optiunea de DISLIKE?

tony.iordache
,,crazy pilot ,,
Mesaje:554
Membru din:Dum Sep 06, 2009 6:20 pm
Marca si model masina:citroen c4 II 1,6 hdi 110hp
Numar Inmatriculare:CT-83-TIA
Localitate:constanta

Re: Constanta

Mesaj de tony.iordache » Lun Apr 04, 2011 12:16 am

eu am mai luat initiativa de doua ori si rezultatul a fost de zile mari , o data am fost 3 masini si cealalta data am fost singur :ok
poate nu stiu eu sa scriu o ora si o data sau poate e lumea foarte dezinteresata
eu sunt ptr si astept un curajos sa ia initiativa sa scrie o ora si o data si binenteles locatia :hi
c4 II 1,6 HDI 110 caluti
honda accord 2,2 i-DTEC 180 hp si ceva dupa resoftare la DIMSPORT, in curs de transformare

Avatar utilizator
Mr_kokaa
Maniac
Mesaje:3491
Membru din:Lun Ian 14, 2008 9:45 am
Numar Inmatriculare:TSE
Localitate:Bucuresti - Ctza
Contact:

Re: Constanta

Mesaj de Mr_kokaa » Lun Apr 04, 2011 9:29 am

cu parere de rau, trebuie sa fiu mai dur (critic)
constanta e un oras frumos si e mare pacat ca pe la voi nu ies intalnirile ClubC4 nici macar in sezonul estival. Poate lipsa unui service cu servicii bune sau poate simplu fapt ca toti constantenii sint plecati pe undeva la munca sau la studii, face ca akolo sa nu ne putem intalnii in numar mare.
viewtopic.php?f=80&t=2102&start=0&st=0& ... foto+video" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Radu_CBU
Mesaje:268
Membru din:Sâm Feb 23, 2008 11:26 am
Localitate:Constanta/Bucuresti

Re: Constanta

Mesaj de Radu_CBU » Lun Apr 04, 2011 11:34 am

@kokaa eu nu sunt in tara de ceva timp, de aia nu prea am mai aparut dar voi recupera :)....
de exemplu putem aranja ceva pe la mijlocul lui aprilie daca e ok pentru constanteni si voi veni su eu... pot vorbi si cu alti baieti cu c4 din cta care nu prea stau pe forum .
toate cele bune!
Coupe VTR 1.6i 16v, 110 cp, rosu lucifer, pavilion vitrat, jante ATP Inox 17'', cauciucuri Vredenstein Ultrac 215/45 R17 , distantiere 25mm, eleron VTS original, ornamente praguri, folii Llumar

Locul II Cupa Clubc4 Etapa. Sambata de Sus 2008

Premiul Special AutoExpert: "Cel mai curat interior si cea mai lucioasa caroserie"

Avatar utilizator
atenzaC4
Mesaje:569
Membru din:Mie Mar 30, 2011 9:13 pm
Numar Inmatriculare:CT
Localitate:Constanta
Contact:

Re: Constanta

Mesaj de atenzaC4 » Lun Apr 04, 2011 8:20 pm

Mr_kokaa scrie:cu parere de rau, trebuie sa fiu mai dur (critic)
constanta e un oras frumos si e mare pacat ca pe la voi nu ies intalnirile ClubC4 nici macar in sezonul estival. Poate lipsa unui service cu servicii bune sau poate simplu fapt ca toti constantenii sint plecati pe undeva la munca sau la studii, face ca akolo sa nu ne putem intalnii in numar mare.
Hi! Am avut si mazda si chevrolet. nu am reusit sa fac intalniri cu mai mult de 3-4 masini.cand aveam loganul se intalneau astia ceva de groaza, dar nu m-am dus. oricum la fel ca si chevy l-am avut pt cateva luni. aveau aceeasi problema...erau pe benzina. au fost doua ocazii nefericite.

Sunt disponibil oricand si oriunde!
De ce Facebook nu are si optiunea de DISLIKE?

Avatar utilizator
Ion Lucian Valcu
Mesaje:45
Membru din:Sâm Mar 19, 2011 9:28 am
Numar Inmatriculare:CT 68 HMM
Localitate:Constanta

Re: Constanta

Mesaj de Ion Lucian Valcu » Mie Apr 06, 2011 8:01 pm

Hai k incet-incet ne strangem cativa pasionati. Apelez si eu la voi astia mai vechi in club care va mai cunosteti intre voi si sa dati vorba printre constantenii cu C4 si sa ne intalnim cat mai curand. Intr-un weekend si sa facem si planuri pt a pleca inpreuna la bucuresti. Hai ca se poate. Am incredere in NOI :D :D :D

tony.iordache
,,crazy pilot ,,
Mesaje:554
Membru din:Dum Sep 06, 2009 6:20 pm
Marca si model masina:citroen c4 II 1,6 hdi 110hp
Numar Inmatriculare:CT-83-TIA
Localitate:constanta

Re: Constanta

Mesaj de tony.iordache » Joi Apr 07, 2011 12:29 pm

pai vad ca suntem cativa interesati asa ca hai pe 16-17 la un gretar ceva , ca asa sa ne vedem in parcare si dupa ne cotim acasa .................... e in post stiu (eu nu tin ) dar ar merge o chifla la protap la babadag sau pe unde stiti si ati vrea sa mergeti. :hi .

sau daca nu, cei dornici de plimbari ar putea sa mi se alature si poate mergem pe la galati ca parca asa am vazut ca se face o intalnire pe 15 - 16 .
bine-nteles ca asteptam sa ni se intoarca vizita :glasses
galatiu ce zice????
c4 II 1,6 HDI 110 caluti
honda accord 2,2 i-DTEC 180 hp si ceva dupa resoftare la DIMSPORT, in curs de transformare

Avatar utilizator
alex82
Alex Ploiesteanu'
Mesaje:4529
Membru din:Sâm Mai 03, 2008 7:23 am
Marca si model masina:Peugeot 407 , 2.0 HDI
Localitate:Ploiesti

Re: Constanta

Mesaj de alex82 » Joi Apr 07, 2011 12:42 pm

@tony pe voi o sa va viziteze multi pe 30-01 mai :lol:
Imagine
Se vinde leul - 2.0 HDI 190 cp fara FAP , an 2005

tony.iordache
,,crazy pilot ,,
Mesaje:554
Membru din:Dum Sep 06, 2009 6:20 pm
Marca si model masina:citroen c4 II 1,6 hdi 110hp
Numar Inmatriculare:CT-83-TIA
Localitate:constanta

Re: Constanta

Mesaj de tony.iordache » Joi Apr 07, 2011 9:17 pm

probabil desi nu prea cred :?
e mai practic muntele ptr multi :hi
c4 II 1,6 HDI 110 caluti
honda accord 2,2 i-DTEC 180 hp si ceva dupa resoftare la DIMSPORT, in curs de transformare

Avatar utilizator
Ion Lucian Valcu
Mesaje:45
Membru din:Sâm Mar 19, 2011 9:28 am
Numar Inmatriculare:CT 68 HMM
Localitate:Constanta

Re: Constanta

Mesaj de Ion Lucian Valcu » Joi Apr 07, 2011 9:27 pm

Pe 30 aprilie o sa fim toti la Bucuresti. Nu-i asa? :) Deci la mare nu prea are cine sa vina.
Cat despre grataru` d p 16-17 aprilie, eu ma bag.
Se mai baga cineva?

Avatar utilizator
atenzaC4
Mesaje:569
Membru din:Mie Mar 30, 2011 9:13 pm
Numar Inmatriculare:CT
Localitate:Constanta
Contact:

Re: Constanta

Mesaj de atenzaC4 » Sâm Apr 09, 2011 6:28 pm

Ion Lucian Valcu scrie:Pe 30 aprilie o sa fim toti la Bucuresti. Nu-i asa? :) Deci la mare nu prea are cine sa vina.
Cat despre grataru` d p 16-17 aprilie, eu ma bag.
Se mai baga cineva?
Super. De ce nu?
De ce Facebook nu are si optiunea de DISLIKE?

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri”