Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Anunturi administrative
Avatar utilizator
MARIUS
Mesaje:171
Membru din:Mar Sep 02, 2008 2:13 pm
Localitate:RM.VALCEA
Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de MARIUS » Mie Iul 29, 2009 2:04 pm

stai calm BUy...ca si eu "mi-am furat-o"...Pe forum mai intru cand si cand 5 minute de la servici...

Avatar utilizator
eduardo_didi
Edi Talent
Mesaje:1602
Membru din:Dum Feb 18, 2007 8:37 pm
Localitate:Bucuresti

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de eduardo_didi » Mie Iul 29, 2009 2:06 pm

ai inteles fix p..a din mesaju meu stiu ca o sa scrii in continuare nu imi fac griji noroc cu tine ca imi atragi atentia ca nu stiu sa scriu vezi ca nu am pus nici la mesaju asta virgule si alte cele te las pe tine sa faci corecturile de rigoare si fa in continuare ce faci ca o faci bine poate va consolati amandoi mai mult ca sigur ca ti-ai meritat banu
Ultima oară modificat Mie Iul 29, 2009 2:15 pm de către Mihay, modificat 1 dată în total.
Motiv: La urmatoarea iesire de genul asta o sa primesi un avertisment
http://www.motorsportnews.ro" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de Mihay » Mie Iul 29, 2009 2:12 pm

B25BUY scrie:
M-am saturat de toti care vin sa-mi faca mie morala ca de ce scriu aia sau ailalata, de cand am intrat pe forumul asta... ca de ce zic aia, de ce zic ailalata, ca de ce nu stiu cum si nu stiu ce, amenintari de pe la moderatori ca-mi dau bann, ca sa vorbesc cuviincios, si alte astea...
MARIUS scrie:stai calm BUy...ca si eu "mi-am furat-o"...Pe forum mai intru cand si cand 5 minute de la servici...
Ati "furat-o " amandoi pentru motive intemeiate. Daca aveti ceva sa ne reprosati aveti posibilitatea de a raporta posturile/actiunile noastre prin intermediul forumului prin functia "report" sau pe alte topicuri , NU AICI~.

Nu profitati ca nu exista un regulament strict ca pe 99% din forumurile existente. Noi am crezut ca merge si asa, cu bunul simt, dar unii se pare ca nu au auzit de asa ceva .

OFF Topicul a devenit un sport de performanta pe acest forum si va promit ca nu vom mai accepta asa usor ca pana acum.

Eu personal am motivat fiecare avertisment/ban dat pana acum si probabil d-aia va si "vaitati" . De acum inainte nu voi mai da nici o explicatie pe privat ca sa nu le mai interpretati ca "amenintari "

Avatar utilizator
B25BUY
Mesaje:1287
Membru din:Mar Dec 09, 2008 10:54 am
Numar Inmatriculare:B-BUY
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de B25BUY » Mie Iul 29, 2009 2:23 pm

@eduardo_didi:

Mai slabeste-ma mah ...ca mi se rupe mie de comentariile si sfaturile tale de 2 lei.
*
Prima conditie pentru a accesa un forum e sa sa scrii corect romaneste. Toti astia care scrieti cu picioarele ar trebui sa va luati "ban" de la administrator.
De ce sa ma chinui eu sa inteleg ce-ai vrut sa zici ?
Suntem cu totii aici, pentru tine...te invatam daca vrei.
*
Ce ban mi-am meritat ?? Poate la plural bani, banii si pentru tine un film cu Bucks Bunny...
Ultima oară modificat Mie Iul 29, 2009 2:34 pm de către B25BUY, modificat 1 dată în total.
C4 berlina 5 usi, culoare: Mativoire/2.0 HDI VTR Pack 140 CP - 2009

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de Bogdan » Mie Iul 29, 2009 2:24 pm

Gata? V-ati zis ofurile? Ce s-a vrut de la subiectul si la ce s-a ajuns..

Daca mai aveti ceva de discutat, va rog sa o faceti in ariile corespunzatoare! Orice post scris aici, care nu are legatura cu ideea topicului va fi sters!
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
billy
Mesaje:129
Membru din:Joi Iul 10, 2008 1:42 pm
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de billy » Mie Iul 29, 2009 4:26 pm

au incercat sa ramana la subiectul topicului... au dat frau liber la imaginatia lor :) (cum scrie in descrierea topicului :P )
ex. Citroen C4 Berlina 1.4 16V 90cp - gri fer
Actual: Mercedes B180

Avatar utilizator
madalin.radu
Bibi Jupanu'
Mesaje:701
Membru din:Lun Oct 15, 2007 9:30 am
Numar Inmatriculare:B-35-BMA
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de madalin.radu » Mie Iul 29, 2009 4:50 pm

scuze Bogdan dar cred ca trebuie sa scriu si eu


@B25BUY cred ca te-ai grabit sa postezi ceva fara sa citesti atent multe topicuri de pe aici

iti spun ca au fost foarte multe concursuri cu foarte multe premii, unele dintre ele mult mai valoroase (finanicar, daca asta intereseaza) dacat revizia pe care ti-o doresti sau cina romantica.
uite cateva dinte eevenimentele la care au fost date astfel de premii:
viewtopic.php?f=111&t=2498&st=0&sk=t&sd=a" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=111&t=2455&hilit=evenimentul+anului" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=41&t=3175" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=114&t=2807&hilit=intalnire+medias" onclick="window.open(this.href);return false;

eu personal am castigat la unul din concursurile ClubC4
-Citroen C Crosser(drive test 1 saptamana)
- Sistem de navigatie GPS Garmin
- Detector de Radar
- Abonament la Revista AutoExpert pe 2 ani
- Alte premii

la acel eveniment au mai fost :
-Noul Citroen C5( Drive test pe durata unui week-end)
- Sistem de navigatie GPS Garmin
- Abonament la Revista AutoExpert pe o perioada de 1 an
- Alte premii

- Detecor de radar
- Abonament la Revista AutoExpert pe o perioada de 6 luni
- Alte premii

dar sincer iti spun ca nu premiile conteaza, sunt foarte multe momente frumoase pe care le-am savurat cu totii (cei care au fost pe la intalniri)
LOCUL 1 / 23.11.08
C4 coupe 1.6 16v 110 ponei, VTR negru

Cezar
pi buni
Mesaje:548
Membru din:Mar Mar 25, 2008 1:37 pm

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de Cezar » Mie Iul 29, 2009 7:27 pm

Si mie mi-au copto cu cea mai murdara masina dar tot m-am distrat si m-am simtit bine. In plus, cel mai important, am cunoscut persoanele cu care vorbesc pe forum (dupa mine cel mai important cadou).

Avatar utilizator
B25BUY
Mesaje:1287
Membru din:Mar Dec 09, 2008 10:54 am
Numar Inmatriculare:B-BUY
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de B25BUY » Mie Iul 29, 2009 7:32 pm

Nu m-am grabit deloc...era o propunere.. toata lumea are voie sa aibe idei si propuneri !!
Revizia aia era o treaba buna... asa cum si detectorul sau GPS-ul ala sunt niste bucurii pentru detinatorii de autoturisme.

F. bine ca au mai fost si speram ca vor mai fi.
Ma bucur si salut aceste initiative atat timp cat si parerea celorlalti membri conteaza, nu numai a unor 5-10 membri care taie si spanzura pe acest forum...
C4 berlina 5 usi, culoare: Mativoire/2.0 HDI VTR Pack 140 CP - 2009

Avatar utilizator
commandorsteel
PowerSteel
Mesaje:6538
Membru din:Lun Mai 28, 2007 2:59 pm
Numar Inmatriculare:B-88-
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de commandorsteel » Mie Iul 29, 2009 7:33 pm

ce a zis madalin mai sus... e ca punctul pe "i", dar (din pacate) topicul a luat-o razna prin postarea unor propuneri.... sa le zic: destul de aiurea, tinand cont de faptul ca toate premiile puse in joc au fost posibile prin grija staff-ului tehnic si a catorva membrii din club (din sponsorizari... etc), fara taxa sau alte cotizatii, asa ca jos palaria :hi
si eu am participat la majoritatea concursurilor, si chiar daca n-am iesit pe locuri fruntase, distractia a fost de nota 10, mai ales la intalnirile anuale :ya

ahh.. ca idee, sa nu fiu total offtopic: la actiunea din decembrie de la gradinita aia (nu mai stiu cum se numeste) in care s-au dus o gramada de jucarii, dulciuri si imbracaminte stranse de la membrii clubului si mediatizata prin televiziunea publica....: a cui a fost ideea? il propun userul lunii... chiar daca a fost anul trecut. (cred ca la asa ceva s-au gandit cand au deschis topicul asta)
parca si silvius a mai avut o actiune asemanatoare.. =D>
Citroen C4 Grand Picasso 1,6 HDI ... aproape full (adica are aproape toate rotile)
ImagineImagine
Imagine

Avatar utilizator
florinc4
Operat ESTetic
Mesaje:3251
Membru din:Dum Sep 28, 2008 4:55 pm
Numar Inmatriculare:B 94 URH
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de florinc4 » Mie Iul 29, 2009 7:40 pm

f corect si adevarat domnu Stefan...chiar se merita atunci userul lunii... atunci nu silvius a strans jucariile?...si cu ajutorul lui radu s-a mediatizat evenimentul? :oops: ....f frumos a mai fost...si nu premiul conteaza in orice concurs ar fi, ci distractia si prieteniile, intalnirile...sa te revezi cu lumea..eu personal am ratat deja 2 intalniri de "vara" si ma oftic...personal cred ca ar mai trebui sa si dam clubului nu doar sa primim...pana acum clubc4 a fost jos palaria...si nu a cerut nimic in schimb... :hi
C4 coupe facelift: 1.6l cu 122 de ponei

Avatar utilizator
Mihay
Supermoderator
Mesaje:11065
Membru din:Lun Noi 19, 2007 10:45 pm
Localitate:Bucuresti

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de Mihay » Mie Iul 29, 2009 7:42 pm

Stefane nu a luat-o deloc topicul aiurea atata vreme cat nu se ajunge la jigniri personale sau cuvinte aiurea.

@Buy daca ai ceva de reprosat noua (staful tehnic) sau altor membrii fa-o intr-un mod civilizat pe topicurile de sugestii si reclamatii

Avatar utilizator
justme
addicted
Mesaje:729
Membru din:Mar Iun 24, 2008 1:55 pm
Numar Inmatriculare:B-82-HRE
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de justme » Mie Iul 29, 2009 7:43 pm

Ce s-a ales din topicul acesta... Dezamăgire mare.
Cred că ideea de bază era să faceți ceva pentru clubul în care v-ați înscris. Iar acțiunile voastre sa fie recompensate. În loc de asta... ceartă, reproșuri, lecții de gramatică. Păcat! Ideea organizatorilor a fost bună, reacția userilor lasă de dorit. Dezamăgire mare, mon cher...
C4 1.6i, berlin, gri iridis, acum cu sticker...:)!

Eu nu sufar de nebunie...ma bucur de ea in fiecare minut!

Avatar utilizator
B25BUY
Mesaje:1287
Membru din:Mar Dec 09, 2008 10:54 am
Numar Inmatriculare:B-BUY
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de B25BUY » Mie Iul 29, 2009 7:45 pm

Asa este in democratie si in libertate !!
C4 berlina 5 usi, culoare: Mativoire/2.0 HDI VTR Pack 140 CP - 2009

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: Club C4 lanseaza "Userul lunii "

Mesaj de Bogdan » Mie Iul 29, 2009 8:03 pm

B25BUY scrie:Nu m-am grabit deloc...era o propunere.. toata lumea are voie sa aibe idei si propuneri !!
Revizia aia era o treaba buna... asa cum si detectorul sau GPS-ul ala sunt niste bucurii pentru detinatorii de autoturisme.

F. bine ca au mai fost si speram ca vor mai fi.
Ma bucur si salut aceste initiative atat timp cat si parerea celorlalti membri conteaza, nu numai a unor 5-10 membri care taie si spanzura pe acest forum...
Pai vino cu ceva concret si poate si parerea ta conteaza! Daca vii si arunci 2 vb si astepti revizii moca si cine romantice doar ca esti utilziator al acestui forum, ne pare rau sa te dezamagim, dar nu suntem fundatie/ONG si nici sponsori!
Nu stiu daca exista vreun utilziator pe forumul asta care a venit cu ceva concret si nu i s-a raspuns in vreun fel cerintei/sugestiei/problemei! Bineinteles atat timp cat problema se pune asa cum trebuie si nu 3 vorbe aruncate in vant!!

O sa fac eu split in seara asta, ca deja ce se discuta aici e un mare haos..
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Avizier”