membri inactivi

Tot ce va nemultumeste legat de acest forum, si de cei care il frecventeaza
Avatar utilizator
catalin4u24
StarShip Pilot
Mesaje:5749
Membru din:Dum Iul 26, 2009 10:58 pm
Marca si model masina:Lancer Sportback
Contact:
Re: membri inactivi

Mesaj de catalin4u24 » Mie Iun 19, 2013 5:13 pm

Varianta cu dat mass mail cu reamintitul... Eu zic ca e un mare fail
Chiar crezi ca omul nu mai intra pe clubc4 ca a uitat ???
Eu tot primesc genul asta de mesaje de la forum Fiat si de la probike de asemenea. Am fost si tentat sa le bag la spam.
Pai fratilor, nu mai intru pe Fiat ca nu mai am Fiat si nu mă mai interesează ce e p-acolo, la fel si cu probike'ul, pai dacă nu mai am motoreta ce sa caut? Sau dacă intru, unde si la ce secțiune sa scriu? Sa bag D-alea cu 's-o stapanesti sănătos' ca sa fac posturi? De ce?
Si apoi mai este si fenomenul atasare, adică dacă te simți atasat de un forum, te simți bine acolo si dacă ai si dacă n-ai ceva de profilul forumului. Eu am fost la fel de activ si când aveam KIA , pentru simplu fapt ca mă simt bine aici, cunosc lumea, am fost la întâlniri si simt o comunitate deosebita, spre deosebire de alte forumuri gen 'Smartfan' de exemplu unde prima oară când am cerut ajutor m-au luat aia pe sus de ziceai ca le-am furat banii sau nevasta...


Sent from Tapatalk 2

Avatar utilizator
Rica
Mesaje:1174
Membru din:Joi Iun 13, 2013 1:33 pm
Marca si model masina:....
Localitate:Bucuresti

Re: membri inactivi

Mesaj de Rica » Mie Iun 19, 2013 5:20 pm

:ok :ok :ok
il cunosc pe adminul de la smart de pe alt forum
daca e haosul care il face acolo si la el pe smart imi dau seama
pe alte forumuri pot activa in continuare chiar daca nu mai ai masina ca si acolo ti-ai facut tovarasi si te-ai atasat
poti continua sa dai sfaturi ca doar cunosti marca si problmele aparute
asa ca...
:hi
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!

Avatar utilizator
catalin4u24
StarShip Pilot
Mesaje:5749
Membru din:Dum Iul 26, 2009 10:58 pm
Marca si model masina:Lancer Sportback
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de catalin4u24 » Mie Iun 19, 2013 5:32 pm

Pai exact ce spuneam, esti activ ca te-ai atasat si ti-ai facut prieteni, nu?
Daca nu esti atasat, n-ai prieteni si nu ai scris decand cand te-a durut ceva, ai primit raspunsul si ai plecat, nu mai intri. Simplu.
Nu poti sa fortezi pe nimeni sa se ataseze, pur si simplu vine de la sine, apoi tu de ce mai insisti cu mail'uri pentru ca oricum reziltatul va fi acelasi. Cu siguranta multi nici n-o sa-l citeasca. :hi
Conceptul de intai ofera si apoi cere... Tine de bun simt si stim cu totii cum e cu bun simtul

Avatar utilizator
ganja
Mesaje:638
Membru din:Lun Iun 25, 2012 4:23 pm
Marca si model masina:C4 Coupe (2007): 1.6 HDi, 110CP (VTR)
Localitate:Bucuresti

Re: membri inactivi

Mesaj de ganja » Mie Iun 19, 2013 5:37 pm

nu cred ca un mail o data la 6 luni deranjeaza cu ceva. Daca il citeste bine, daca nu il citeste nu ne afecteaza cu nimic
Citroen C4 Coupe 2007 1.6 HDI 110 Cp - Noir Obsidian
viewtopic.php?f=19&t=7141" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar utilizator
MaaS
Mesaje:179
Membru din:Mie Noi 21, 2007 10:54 pm
Numar Inmatriculare:B 73 ZFB
Localitate:Galati
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de MaaS » Vin Iun 21, 2013 11:11 pm

cristeamariusro...> Bravo!!! Ai spus-o cum nu se putea mai bine. Unii useri au renuntat sa mai scrie aici de ani de zile tocmai din vina acestui "GOD" complex de care sufera partea administrativa a acestui club prin vocea "owner"-ului cat si a unuia dintre moderatorii sai... sa nu dam nume, sa nu se supere "tresele" lui.
Inca o data!!! BRAVO
Imagine
"Did you ever observe to whom the accidents happen? Chance favors only the prepared mind" - Louis Pasteur

Avatar utilizator
commandorsteel
PowerSteel
Mesaje:6538
Membru din:Lun Mai 28, 2007 2:59 pm
Numar Inmatriculare:B-88-
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de commandorsteel » Sâm Iun 22, 2013 6:04 am

si daca nu ai mai dat pe aici... nu a fost nici o pierdere, stai linistit, nimeni nu ti-a simtit lipsa :wink:
oricum, se exclud din start sa primeasca mail-uri cu noutatile de aici toti gomosii, intepatii si neintelesii :hi
Citroen C4 Grand Picasso 1,6 HDI ... aproape full (adica are aproape toate rotile)
ImagineImagine
Imagine

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de Bogdan » Sâm Iun 22, 2013 7:01 am

MaaS daca ai ceva de zis poti sa o zici personal si fara atacuri copilaresti!

Citeste topicul asta de la capat si o sa vezi care e pozitia mea .. dar e mai usor sa rascolim rahatul!

Eu mereu sunt uimit cum de unele persoane cu 10 posturi, 9 le fac fix in topicuri din astea..cu idei mai mult sau mai putin nastrusnice!

Cristeamariusro, nu cred ca ne cunoastem personal, dar oare cum era sa faci un tutorial de posturile alea, sa vii cu o informatie utila, sa iti prezinti masina, sau orice ar aduce un plus!

La fel a fost si in topicul cu parola la tutoriale, apar de nicaieri, useri cu 5-10 posturi si dezbat mai ceva ca la OTV! Asa suntem noi, ne place CanCan TV dar trebuie sa retineti un lucru..nimeni nu are vreo obligatie fata de cineva!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
MaaS
Mesaje:179
Membru din:Mie Noi 21, 2007 10:54 pm
Numar Inmatriculare:B 73 ZFB
Localitate:Galati
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de MaaS » Sâm Iun 22, 2013 11:18 pm

Bogdan...> Mie imi pare rau ca s-a ales praful de acest club. Era okey candva. Si mai rau este faptul ca nu va dati seama de unde a plecat problema. Intalnirile voastre din Bucuresti sunt din ce in ce mai restranse, iar cele din tara, practic inexistente.Pacat.

Commandorsteel...>Usor baiete. Ti-ai simtit stapanul amenintat si ai sarit ca un catel?
Imagine
"Did you ever observe to whom the accidents happen? Chance favors only the prepared mind" - Louis Pasteur

Avatar utilizator
commandorsteel
PowerSteel
Mesaje:6538
Membru din:Lun Mai 28, 2007 2:59 pm
Numar Inmatriculare:B-88-
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de commandorsteel » Dum Iun 23, 2013 6:56 am

cred ca ma confunzi draguta. daca tu ai stapan , nu inseamna ca toata lumea este sub papuc.
tu vorbesti de intalniri locale sau nationale, dar nu cred ca ai fost vreodata la vreuna. daca ai fi fost, ai fi observat ca spiritul clubului este inca prezent, chiar daca tu te smiorcai ptr ca nu se fac intalniri. (ptr stiinta ta, sunt intalniri saptamanale si a fost si una nationala, dar... e drept ca nu ti-i s-a facut invitatie speciala. ce vrei... se uita mereu de vip-ul maas)
dupa cum am spus, stai linistit in lumea ta imaginara si lasa-ne pe noi. nu-ti duce nimeni lipsa.
Citroen C4 Grand Picasso 1,6 HDI ... aproape full (adica are aproape toate rotile)
ImagineImagine
Imagine

Avatar utilizator
Bogdan
Fondator
Mesaje:12602
Membru din:Vin Feb 09, 2007 5:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4, 1.4 16V, 2005
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de Bogdan » Dum Iun 23, 2013 7:30 am

Maas..eu cunosc f bine nemultumirile tale/voastre dar lasa te rog atacurile personale..dintre toti l-ai luat fix pe Stefan . Daca vrei sa dezgropam ce a fost acum 3-4 ani poti sa o faci dar fara sa jignesti si atacuri personale..

Legat de activitatile celor care mai intra pe forun, de intalniri in general si de praful de care tu vorbesti...mai rasfoieste forumul din cand in cand si vei vedea ca nu e chiar asa cum vrei/inchipui tu!

Eu ma opresc aici, tu poti sa iti exprimi parerea cand doresti atat timp cat nu jignesti persoane...jigniri si atacuri la persoana nu sunt acceptate si e posibil ca unul din moderatorii aia rai sa mai dea un BAN ..



Sent from my iPhone using Tapatalk
Octavia 3, Elegance, 2.0 TDI,DSG + Black Pack, 2013
C4 Coupe X 1.4, '05 ...a different one ...... ..
KartingClub | DS Spirit | MotorSportNews
Imagine

Avatar utilizator
DjAndr3w
Mesaje:2096
Membru din:Lun Iul 02, 2012 6:00 pm
Marca si model masina:Citroen C4 1.6i Berlina-Gri
Numar Inmatriculare:IS 15 EOK
Localitate:Iasi
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de DjAndr3w » Dum Iun 23, 2013 12:26 pm

Vezi Stefan ce ai pățit, dacă ai crescut cotizatia...se supără lumea pe tine:-))
Scz de offtopic .
Citroen C4 Berlina 1.6i 16V - 109 Calusei - Gri
Imagine
раскрутка сайтов

Avatar utilizator
catalin4u24
StarShip Pilot
Mesaje:5749
Membru din:Dum Iul 26, 2009 10:58 pm
Marca si model masina:Lancer Sportback
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de catalin4u24 » Dum Iun 23, 2013 1:06 pm

Ceea ce este si mai interesant este ca unii se pare ca au ceva gen "topic posibil de scandal" radar si cum apare asa ceva incep sa apara ca ciupercile dupa ploaie :lol:

Avatar utilizator
Cosma Adrian
Mesaje:1108
Membru din:Sâm Noi 22, 2008 7:29 pm
Numar Inmatriculare:SJ-45-ADY
Localitate:Zalau
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de Cosma Adrian » Dum Iun 23, 2013 1:38 pm

Bravo voua!
lipsesc si eu putin de pe forum si voi repede imi deschideti topic #-o
sunt bine motivat si oricum am sa revin :hi
C4 berlina, 1,6i ,16v (110cp),gri iceland

Avatar utilizator
catalin4u24
StarShip Pilot
Mesaje:5749
Membru din:Dum Iul 26, 2009 10:58 pm
Marca si model masina:Lancer Sportback
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de catalin4u24 » Dum Iun 23, 2013 3:06 pm

Deci te-ai prins ca tu erai cel vizat :lol: :hi

Avatar utilizator
Tomita
cre8or
Mesaje:4721
Membru din:Dum Feb 11, 2007 8:11 pm
Marca si model masina:Citroen C4 coupe noir obsidien vtr pack +
Numar Inmatriculare:. . AG ... OPUS
Localitate:pitesti
Contact:

Re: membri inactivi

Mesaj de Tomita » Dum Iun 23, 2013 4:07 pm

Intalniri restranse?!
what the actual fuck. ai venit vreodata la intalniri in ultimii 2 ani de cand s-a stabilit joia, ca zau ca nu te-am vazut. si eu sunt unul dintre oamenii care imi doresc intalnrii multe si de aia am ajuns sa cream joia (sambata lumea are alte planuri, nah) zi de intalnire. si cand era ditamai santierul la academie, tot venea lumea, si ne-am inghesuit printre renouri forduri si altii.

si acum c4 e masina raspandita la sh ca este ieftina. multi o cumpara doar ca este ieftina si pt a face a-b. cand au probleme apar pe forum cu intrebari si 10 posturi si apoi dispar ca magarii in ceata.
Led there b:LIGHT
http://www.facebook.com/OPUSWorkshop

Discutii despre personalizari LED
viewtopic.php?f=49&t=6024

Oferte personalizare cu LED interior-exterior
viewtopic.php?f=95&t=6022&st=0&sk=t&sd=a&hilit=led

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme,nemultumiri,sugestii,critici”